Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W pełni rozumiem argumentację tego pana i w zasadzie się z nią zgadzam, ale.... trzeba pamiętać że żyjemy w Polsce gdzie o pracę niestety trzeba się bić i w kwestii utrzymania każdy przedsiębierze przeróżne środki w celu rozreklamowania własnej pracy żeby jej nie stracić. trzeba mieć tez i to na uwadze i spróbować walczyć o jakiś kompromis. Samym zakazem niczego nie osiągniemy poza wyludnieniem miasta, będzie pięknie wyglądało ale będzie puste i tak czy owak jego piękno uleci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni rozumiem argumentację tego pana i w zasadzie się z nią zgadzam, ale.... trzeba pamiętać że żyjemy w Polsce gdzie o pracę niestety trzeba się bić i w kwestii utrzymania każdy przedsiębierze przeróżne środki w celu rozreklamowania własnej pracy żeby jej nie stracić. trzeba mieć tez i to na uwadze i spróbować walczyć o jakiś kompromis. Samym zakazem niczego nie osiągniemy poza wyludnieniem miasta, będzie pięknie wyglądało ale będzie puste i tak czy owak jego piękno uleci,
Najlepszą reklamą i promocją zarazem jest jakość usług, podejście do klienta oraz profesjonalizm. Mnie osobiście krzykliwe reklamy odstraszają. Z doświadczenia wiem, że "intensywność" reklamy jest odwrotnie proporcjonalna do tego co się za nią kryje. Zobaczcie jak w innych miastach rozwiązano ten problem. Zamiast kilkunastu pstrokatych bannerów i tabliczek jedna w podobnej kolorystyce, pasująca do elewacji; krótkie i rzetelne. Przestrzeń publiczna ma miejsce na reklamy tylko można je zrobić z wyczuciem, nie za wszelką cenę i w każdym możliwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewłaściwe gospodarowanie przestrzenią publiczną i wciąż nasilające się negatywne opinie, zainicjowały pomysł na projekt serwisu dedykowanego wyłącznie reklamie - idea nie jest nowa, sprawdziła się już choćby w Wielkiej Brytanii. Dokładnie ta sama reklama, mogłyby mieć pozytywny charakter gdyby tylko znalazła się w odpowiednim dla niej miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Januszczyk powiedziałeś :) bardzo pozytywna i dobrze zrobiona akcja; jak dziś z pracy wracałam od razu rzuciły mi się w oczy te reklamy, że co to ma ... byc??!!! :D   każdy myśli że jak jego płot, to może na nim wieszać co chce, a innym wara - ale tak nie jest, bo inni musza na to patrzeć - niech sobie wiesza na płocie co chce od środka działki i  z ogrodu podziwia takie reklamy.. bo przestrzeń publiczna za płotem jest wspólna! Ale do ilu to dotrze..? jeszcze więcej i nieustannie należy uświadamiać o hałasie optycznym itp jestem pozytywnie zaskoczona (bo średnio Cię wspominam;P ) fajnie to wymyśliliście pozdrówka od dawnej studentki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie rozmawiał z ludźmi, którzy chcieli zjeść kurczaka i tłumaczył im co? Żeby zadzwonili pod numer z prawdziwego baneru? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni rozumiem argumentację tego pana i w zasadzie się z nią zgadzam, ale.... trzeba pamiętać że żyjemy w Polsce gdzie o pracę niestety trzeba się bić i w kwestii utrzymania każdy przedsiębierze przeróżne środki w celu rozreklamowania własnej pracy żeby jej nie stracić. trzeba mieć tez i to na uwadze i spróbować walczyć o jakiś kompromis. Samym zakazem niczego nie osiągniemy poza wyludnieniem miasta, będzie pięknie wyglądało ale będzie puste i tak czy owak jego piękno uleci,
bez reklam miasto się wyludni? nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom pogrzebowy "Epilog"...padlam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczak czy Kurczuk, bo niedowidzę... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechu robi Pan bardzo dobrą robotę  :) Tak trzymać. Co niektórym " banery " :angry: pozasłaniały zdrowe podejście do życia, szpetota i pogwałcenie przestrzeni publicznej nijak się ma do do kultury osobistej. Każdy " baner "  :angry: wywieszony i zasłaniający piękne fasady budynków w naszym Pięknym :)  mieście świadczy tylko o jednym o kulturze tego który ten " baner "  :wacko: zamówił i za niego zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą reklamą i promocją zarazem jest jakość usług, podejście do klienta oraz profesjonalizm. Mnie osobiście krzykliwe reklamy odstraszają. Z doświadczenia wiem, że "intensywność" reklamy jest odwrotnie proporcjonalna do tego co się za nią kryje. Zobaczcie jak w innych miastach rozwiązano ten problem. Zamiast kilkunastu pstrokatych bannerów i tabliczek jedna w podobnej kolorystyce, pasująca do elewacji; krótkie i rzetelne. Przestrzeń publiczna ma miejsce na reklamy tylko można je zrobić z wyczuciem, nie za wszelką cenę i w każdym możliwym miejscu.
Tylko, żeby ci co zlecają tego typu "reklamę" to w końcu zrozumieli :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile osób organizujących akcję prowadziło działalność gospodarczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...