Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kurs kosmetyczny

Utworzony przez Gość, 18 maja 2015 r. o 22:10
Czy ktoś z Was wie gdzie w Lublinie można zrobić dobry kurs kosmetyczny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolenia.fau.org.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam w Warszawie, w Beauty Lux. Kurs zawodowy trwa kilka tygodni, więc nie nastawiaj się na jak najbliższą miejscówkę, tylko na poziom. W tej szkole masz normalny egzamin, małe grupy, dlugi program, modelkę za darmo, pracujesz na porządnych kosmetykach. Ogólnie - świetne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam - przez beauty lux naprawdę do pracy się przygotujecie. To wszystko trwa, wymaga zaangażowania, pracy. Wtedy efekty przychodzą, ale cudów od razu się nie spodziewajcie. Solidność w kosmetyce jest kluczowa - tak się zdobywa klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Pracy mnóstwo, ale nie ma lepszej drogi niż poprzez szkolenia zawodowe w porządnej firmie. Mega mocno się napracowałam, ale w ciągu kilku miesięcy byłam gotowa do pracy nad klientkami i dokładnie takie powinny być kluczowe cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zawodzie trzeba cały czas, nieustannie pracować nad swoimi umiejętnościami. A o ile tylko będziecie działali z głową, to korzyści na pewno będą zauważalne. Tylko nie spodziewajcie się, że nagle natychmiast będziecie fachowcami. To co przerobicie w beauty lux będzie wymagało od was naprawdę mega zaangażowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie potwierdzam. Beauty lux i szkolenia zawodowe + solidne zaangażowanie w temat. Same się przekonacie, że osiągnięcie czegoś zawodowo nie wymaga cudów, tylko porządnego zaangażowania w naukę, w rozwój kolejnych tematów i wtedy dopiero docelowo wchodzicie na odpowiedni poziom. Nic nie dzieje się z niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Wszystko załatwiasz przez Beauty lux, powinno to wam dać wiele korzyści. Prezde wszystkim szkolenie będzie bardzo konkretne, z pomiesięciem bzdur. Długi program, ogrom temtów do ogarnięcia - poradzicie sobie. Niczego z dnia na dzień na pewno nie zrobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenie zawodowe jest bardzo wymagające, ale tak naprawdę nie ma łatwiejszej drogi do zawodu. Żeby wejść na wysoki poziom potrzebny jest czas. Docelowo powinno się udać dosyć szybko wszystko zrealizować. Kosmetyczka musi się stale rozwijać, a nie stać w miejscu. Szkolenia to najłatwiejsza do tego droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty lux + dobre podejście do tematu pielęgnacji. Tutaj trzeba stale pracować nad poprawianiem umiejętności, a docelowo, efekty na pewno się pojawią. Kosmetyczka nie staje się od razu fachowcem. Ona dopiero z czasem wchodzi na odpowiednio wysoki poziom. Nic nie dzieje się od razu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam również. Beauty lux ma takie szkolenia i powinni pomóc przygotować się do pracy. Ogólnie kosmetyczka nie jest osobą, która nagle z niczego staje się fachowcem. Żeby tutaj coś osiągnąć, trzeba posiadać naprawdę znakomite umiejętności. Musicie po prostu perfekcyjnie wykonywać dane usługi. Proste. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód kosmetyczki wymaga ciągłej nauki. Co do Beauty lux - zdecydowanie się zgadzam. Nie można stanąć w miejscu. Ten zawód opanowuje się z czasem, ale odpowiednie zaangażowanie przynosi wymierne korzyści. Trzeba działać umiejętnie, logicznie - musicie być w tym perfekcyjnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga przez szkolenia jest zdecydowanie najłatwiejsza i najbardziej konkretna. Tak to wyglądało u mnie i w taki właśnie sposób udało się odnieść sukces. Owszem, wejście na właściwy poziom wymaga ogromu czasu, mega zaangażowania, ale przy zdrowym podejściu wszystko będzie w najlepszym porządku. Przy kosmetyce liczy się jakość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa, Beauty lux, szkolenie dla zaawansowanych. W kilka tygodni wejdziecie na całkiem inny poziom. Wiadomo, że w tej branży trzeba się na maxa zaangażować i działać, ale właśnie dzięki temu wchodzicie na totalnie inny poziom. Ogólnie zawód kosmetyczki wymaga nieustannej pracy nad sobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam Beauty lux - szkolenie jestt wymagające, ale konkretne i nie będzie stratą czasu. Pracuję w tym zawodzie dosyć długo, wszystko u mnie opiera się o szkolenia i sobie doskonale radzę. Przede wszystkim nie traciłam czasu na bzdury. Wymagało to tygodni, ale mam zawó. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie trzeba mieć przygotowanie do zawodu, żeby faktycznie sobie z nim poradzić?  Tak całkowicie realnie? Jeśli mam absolutne podstawy, to jest sens iść na szkolenie zawodowe do Beauty lux? Dam radę nadążyć za programem? Z tego co widzę, to program obejmuje wszystki zagadnienia. Realne do ogarnięcia dla kogoś takiego, jak ja? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jakie odbyłam są w Zielonej Górze i prowadzi je firma z: beautyexpert. edu. Pl. Jeśli chcecie iść w stronę wizażu, itp. to jak najbardziej ich polecam. Poznacie podstawę i triki, oraz posiądziecie całą, odpowiednia wiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szkolenie zawodowe w Beauty Lux wystarczy do przygotowania zawodowego? Pisaliście o tym tutaj kilka razy. Jeśli mam jakąś samodzielną praktykę, to jest wystarczające do pracy w zawodzie? Opiszcie swoje doświadczenia, jak to wygląda z waszej perspektywy? Czy robiłyście cokolwiek poza szkoleniami? Jak się przygotowałyście do pracy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty Lux - oni robią szkolenie zawodowe i przygotowują do pracy. To fakt. Ale ogólnie tymi szkoleniami naprawdę zdecydowanie najłatwiej ogarnia się zawód. Wprawdzie nauki jest bardzo dużo, ale sobie poradzicie. Nie będzie to czas stracony. Będzie to czas optymalnie wykorzystany i właśnie tych kwestii szczególnie pilnujcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli z innego rejonu Polski to wrocławski Perfect Glamour prowadzi kursy na wysokim poziomie. Ja jestem z nich bardzo zadowolona, od makijażu permanentnego przez mezoterapię i przedłuzanie rzęs po liposukcję i pilingi - wszystkiego uczyłam się właśnie u nich, z powodzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...