Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską

Utworzony przez rehab, 21 stycznia 2013 o 17:00
Centrum szkoleniowe REHAB organizuje KURS KAMIENIAMI WULKANICZNYMI POŁĄCZONY Z KURSEM MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ w Lublinie. Całkowity koszt kursu (dwie metody) -450 zł ! w cenie kursu zestaw baniek chińskich GRATIS! Termin kursu: 21/22.02.2013 Istnieje możliwość odbycia jednego szkolenia! KURS MASAŻU KAMIENIAMI: 350 zł KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ: 200 zł Oferujemy: certyfikaty ukończenia kursu, materiały szkoleniowe, wyposażone sale, kameralne grupy, czas kursu - 10 godzin zegarowych Program: Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi: cz. teoretyczna - historia masażu kamieniami - omówienie oddziaływania masażu kamieniami - omówienie zasad wykonywania masażu cz. praktyczna - pokaz masażu kamieniami na całe ciało - ćwiczenia praktyczne Kurs masażu bańką chińską: cz. teoretyczna: - historia masażu bańką chińską - omówienie oddziaływania masażu leczniczego oraz antycellulitowego bańką chińską, - omówienie zasad wykonywania masażu - sposób prowadzenia klienta (konsultacja, ilość zabiegów, czas trwania zabiegu, ewentualne konieczne modyfikacje) - omówienie możliwości łączenia masażu bańką z innymi masażami - proponowane nośniki do wykonywania masażu - rodzaje wykorzystywanych w masażu baniek cz. praktyczna: - technika przystawiania baniek, - nauka i pokaz masażu leczniczego - nauka i pokaz masażu antycellulitowego Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w dowolnym miejscu w Polsce. Grupa min 8 os. Dla organizatora kursu odbywa się on wtedy ZA DARMO! Szczegółowe informacje: tel: 794 761 317 e-mail: rehab.kursy@wp.pl www.masaz-kursy.pl Serdecznie zapraszamy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Kampinos k Warszawy (kolejne planowane listopad) - 15.8 stopy 300zl - 16-18 tajski 700zl - 19-21.8 zaawansowany 800 Znizki: tajski+stopy 900zl, tajski+zaawansowany 1400, 3 kursy 1500. - 22-23.8 indonezyjski 600zl Siedlce - 7.9 stopy 300zl - 8.9 stemple 300zl - 10-12.10 tajski 800zl Lublin - 4-6.10 tajski 800zl Szczecin - 1-3.11 tajski 800zl Rzeszow - 9-11.11 tajski 800zl Możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Planowany kurs tajskiego, stemplami w Lublinie latem, stopy w Koszalinie jesien. Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200, oba 550zl. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. http://massagethai.info
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kamienie są spoko bo nieźle relaksują. wiem, bo w denique zamawiam tylko ten masaż. tak wycisza fajnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie w okolicy zrobię zawodowe szkolenie masażu, przygotowujące do pracy w tym zawodzie? Ile czasu potrzebuję na to, aby rzeczywiście bardzo dobrze wykonywać te zabiegi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy w okolicy? Musisz kierować się na Warszawę. Tak faktycznie szanse na zdobycie kwalifikacji są całkiem spore - masz new nails, które robi szkolenia zawodowe. Długi program, spore możliwości, o ile to dobrze przepracujesz. Mają tam prawdziwych fachowców - o ile będziecie potrafili się porządnie zaangażować to wszystko wyjdzie wam na dobre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobre, ale na jakiej podstawie mam wybrać niby ich? W zasadzie nie podajesz choćby jednego sensownego argumentu przemawiającego za tym, że warto się szkolić właśnie z nimi. Więc dlaczego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Długi program, instruktorzy spoko, masz modela do dyspozycji, stosujesz te same produkty co w salonach masażu, podchodzą do ciebie na poważnie. Czyli nie odwalanka i produkcja papierów tylko faktycznie zaangażowanie w to, abyś wyszedł z tego z jakąś sensowną wiedzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli nie znajdę niczego sensownego, to pewnie ostatecznie skończę u nich, dzięki za propozycje. Patrząc po forach to chyba w Polsce nie mamy w tym temacie wielu dobrych szkół. Aż trudno uwierzyć, w tych latach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie znajdziesz nic sensownego. Rok temu sama szukałam i również skończyłam u nich. Najważniejsze jest znalezienie kogoś, kto ma doświadczenie w temacie i faktycznie może zaproponować gdzie się uczyć, aby to miało sens. New nails te szkolenia robi rzeczywiście dobre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej:   Kampinos k Warszawy majowka - 30.4.2015 stopy 300zl - 1-3.5 tajski 700zl Oba kursy 900zl Kielce - 8-10.5 tajski 800zl, amatorzy 500zl (para 800zl) Lublin - 16.5 stopy 300zl - 17.5 glowa/twarz/szyja 300zl Możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych). Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł. strona massagethai kropka info
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale szkolenie w beauty lux robi różnicę, jest wymagające, ale też w taki właśnie sposób zdobywa się zawód. To nie jest tak, że nagle z niczego zrobicie coś dużego, wszystko dzieje się z czasem. Zakres szkolenia jest wręcz ogromny, ale zdecydowanie warto jest podjąć ten temat i się w nim rozwijać. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Potwierdzam. Zawodowe w Beauty lux, długie i wymagające, ale konkretne - tam się można nauczyć wszystkiego, co związane z tym zawodem. Na pewno nigdy nie będzie tak, że nagle z niczego wzniesiecie się na wyżyny. To wszystko musi trwać, ale też wszystko jest do zrobienia. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Beauty Lux nauczy was zawodu masażysty, ale tych szkoleń jest do przerobienia wiele. Chodzi głównie o to, że mnóstwo jest technik masażu, a jeśli chcecie zadowolić klienta, to musicie znać zdecydowanie wszystkie albo chociaż większość. Jak dla mnie - to najłatwiejsza droga do tego zawodu, bo na pewno pozbawione sensu jest robienie z tego zakresu studiów. Szkoleniami też to potrwa, ale nauka będzie zdecydowanie bardziej konkretna. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: