Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KURS SAMOKONTROLI UMYSŁI METODĄ SILVY

Utworzony przez Unlimated_Group, 25 lutego 2011 o 09:48
KURS SAMOKONTROLI UMYSŁI METODĄ SILVY Lublin, 8-10 Kwietnia 2011. Inwestuj w siebie! Twoja praca wymaga koncentracji i skupienia, a Ty sobie z tym nie radzisz? Cierpisz na bezsenność? Problemy ze stresem i kontrolą wagi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! - Kurs Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Metoda ta ułatwia podejmowanie decyzji, radzenie sobie ze stresem i panowanie nad emocjami, kształtuje pozytywne nastawianie do życia, pomaga w efektywniejszej pracy i kontroli zdrowia. Uczyń swoje życie łatwiejszym! Naucz się myśleć pozytywnie! Sprawdź jak odnaleźć spokój! Termin kursu: 8-10 Kwietnia 2011r, w Lublinie. Wykłada: Marian Jeżewski. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: silva@unlimitedgroup.pl, tel. 795 894 516. Więcej na www.unlimitedgroup.pl oraz www.sdc.biz.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy orientuje się ktoś czy warto udać się na ten kurs? Interesuje mnie nieco ta tematyka i zastanawiam się nad tym szkoleniem.
Unlimated_Group napisał:
KURS SAMOKONTROLI UMYSŁI METODĄ SILVY Lublin, 8-10 Kwietnia 2011. Inwestuj w siebie! Twoja praca wymaga koncentracji i skupienia, a Ty sobie z tym nie radzisz? Cierpisz na bezsenność? Problemy ze stresem i kontrolą wagi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! - Kurs Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Metoda ta ułatwia podejmowanie decyzji, radzenie sobie ze stresem i panowanie nad emocjami, kształtuje pozytywne nastawianie do życia, pomaga w efektywniejszej pracy i kontroli zdrowia. Uczyń swoje życie łatwiejszym! Naucz się myśleć pozytywnie! Sprawdź jak odnaleźć spokój! Termin kursu: 8-10 Kwietnia 2011r, w Lublinie. Wykłada: Marian Jeżewski. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: silva@unlimitedgroup.pl, tel. 795 894 516. Więcej na www.unlimitedgroup.pl oraz www.sdc.biz.pl
0
Ja się już zapisałam i idę w kwietniu. Myślę że warto;)
0
Idźcie ludzie na kurs, bo jak się dowiecie jaka będzie wysokość Waszych przyszłych emerytur, to umiejętność samokontroli będzie bezcenna
0
a wybiera się ktoś 7-9 października do Lublina? znacie trenera Jeżewskiego?
0
Zastanawiałam się nad tym kursem, a o tym trenerze słyszałam wiele dobrego! myślę, że warto. dzwoniłam i mieli jeszcze wolne miejsca.
0
Ależ Wy Jesteście naiwni...znając te wszystkie kursy itp. to na pewno kolejna łapanka sekciarska...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: