Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurtyny wodne także poza centrum Lublina

Utworzony przez JAN, 19 czerwca 2013 o 14:58 Powrót do artykułu
Super inicjatywa MPWiK-u! Sam korzystam z kurtyn wodnych w takie upalne dni jak ten dziś. W minioną niedzielę będąc na festynie ludzi pozytywnie zakręconych widziałem jak MPWiK rozdawał wodę. Jestem ZA takimi akcjami naszej rodzimej spółki.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nalezy ustawić je od ratusza do świdnika, tylko kierowca przeydenckiej skody musi schować łokieć do środka i zamknącćszybę
0
A kto za to wszystko zapłaci?  
0
Zlikwidować to !!!!!!!!  przecież to nie woda leci tylko szambo wylewaja !!!!!!!
0
Przepraszam że nie na temat ale dla wielu osób może to być cenna informacja. Witam, chciałbym poruszyć sprawę wpłatomatów w Polsce, których właścicielem jest firma Euronet. Miesiąc temu w Alior Banku skorzystałem z wpłatomatu Euronetu i wpłaciłem 1200 zł. Wpłatomat się zawiesił, pojawiła się jakaś informacja o błędzie i wpłatomat oddał kartę bez potwierdzenia wpłaty. Zadzwoniłem na infolinię Alior Banku, gdzie dowiedziałem się, że mogę złożyć reklamację i że pieniądze odzyskam w ciągu 30 dni, ale w niektórych przypadkach może to potrwać nawet 60 dni! Sprawa dla niektórych może się wydawać błaha, ale to 1200 zł było przeznaczone na konkretne cele, m.in. na opłacenie rachunków, a część z nich była powierzona mi przez inną osobę na zakup bardzo potrzebnych lekarstw w aptece internetowej (w aptekach internetowych są niższe ceny). Naraziłem się na karne odsetki za niezapłacone w terminie rachunki, poniosłem koszta na rozmowy z pracownikami banku i Euronetu, ale najgorsze w tym wszystkim - zawiodłem znajomego, który potrzebował leków! Dodam jeszcze, że taka sytuacja z wpłatomatem zdarzyła mi się drugi raz, a kiedy poczytałem portale internetowe, okazało się, że poszkodowanych jest więcej! Na stronie Euronetu znalazłem "fajne" hasło: "Wpłatomat to same korzyści! Dostępność: Teraz Twoje konto jest bliżej Ciebie. Wpłacać możesz w każdej chwili w dostępnych lokalizacjach. Szybkość: Zdeponowane we wpłatomacie pieniądze mogą być dostępne na Twoim koncie nawet w ciągu 30 minut od momentu dokonania transakcji. Bezpieczeństwo: Euronet gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy na każdym etapie transakcji. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pod numerem telefonu 801 324 024 lub (22) 519 77 71". Jak się okazuje, są to jedynie puste hasła reklamowe i mają się nijak do rzeczywistości. Piszę to ku przestrodze, ponieważ zawiodłem się na tej firmie i całkowicie straciłem do niej zaufanie. Dziękuję za poświęcenie mi chwili uwagi i życzę wszystkim powodzenia, oby Was omijały takie przykre sytuacje! Pozdrawiam, Wojtek.
0
-------KURTYNY   WODNE    NIE   SĄ   ZŁE ,   ALE   MOŻE   WRESZCIE   OCZYŚĆCIE   ZALEW !---------- Mieszkańcy  Lublina  mają  piękny  teren  rekreacyjny  Zalew  Zemborzycki  i  pachnąca  Dąbrowa  więc  dlaczego  Władze  miasta  NIE   OCZYSZCZĄ  ZALEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I  NIE  ZAGOSPODARUJĄ  LEŚNEJ  DĄBROWY ? .   Te  pytanie  przez  całą  kadencje  zadajemy  "nieudacznikowi"  Prezydentowi  Lublina  Krzysztofowi  Żukowi   z  "Platformy  Oszustów"  (PO) ! .  Czy  Pan  jest  głuchy  Prezydencie ?.  Czy  to  ma  dopiero  uczynić  nowy  Prezydent  SYLWESTER  TUŁAJEW  (PIS)  ? .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: