Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Landarty Koziary przy lotnisku powstaną wiosną

Utworzony przez ania, 12 listopada 2013 o 19:40 Powrót do artykułu
jak to jest lotnisko przynosi kilkanaście milionów długów rocznie a na tu na  takie byle coś pieniądze będą wydane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Ania Lotnisko za to nie placi. A pomijajac to koszty sa minimale, bo to tylko wysianie traw na trawiastym lotnisku(nie na terenie Portu Lotniczego Lublin)
0
Na trawiastym lotnisku się cały czas lata. To miejsce aktywności lotniczej, a nie łąka pod jakieś pierdoły...
0
@Ania Lotnisko za to nie placi. A pomijajac to koszty sa minimale, bo to tylko wysianie traw na trawiastym lotnisku(nie na terenie Portu Lotniczego Lublin)
za darmo to zrobi , co ?
0
bardziej interesuje mnie kiedy z Lublina będę mógł dolecieć choćby do tylu miejsc w Europie co z zapyziałego 160 tysięcznego Rzeszowa !!!!!!!!!!????? Koziara zejdź na ziemię !!!!!
0
A ja chciałbym w piątek wrócić z Wrocławia i w niedzielę wylecieć, zamiast kombinować dwa lub trzy połączenia PKP przez Warszawę lub Poznań... bo najbliżej
0
Witam A może tak "wysiać" herb Lublina i herb Świdnika? Byłoby sympatycznie :-)
0
To takie Polskie - Zastaw się i postaw się - Lotnisko ma długi, a tu dodatkowe wydatki. Dla mnie to pachnie zacofaniem i snobizmem. Czy zwykła trawa nie wystarczy - Nie - Bo to przecież Europa Wschodu - trzeba się wyróżnić. Gratulujemy Mega Pomysłu!
0
Landarty super sprawa tylko ze jakos nie wspominacie ,ze LUFA oglosila brak zainteresowania Luzem
0
A kto ma płacić za pomysły tej osoby ?!  nie dałbym złotówki na takie fanaberie
0
Co z Aeroklubem? Co z tą świdnicką lotniczą tradycją? Przecież to oni korzystają z tego lotniska. Jeszcze małe sprostowanie, trawiaste lotnisko nie wchodzi w skład portu lotniczego. Port lotniczy to teren ogrodzony, więc tam niech sobie sieją. Co do samego pomysłu, to ręce opadają. Port lotniczy ledwo przędzie, wzorem hiszpańskich lotnisk zostanie zaorany, wcześniej czy później. 
0
Witam A może tak "wysiać" herb Lublina i herb Świdnika? Byłoby sympatycznie :-)
Landarty to temat zastępczy. Lepiej pomyśleć o nowych destynacjach, bo i tak wciąż muszę latać z lotniska Chopina do niektórych miejsc, mimo że lotnisko w Świdniku mam pod nosem.
0
SUPER.POTRZEBNE JAK WRZÓD NA DUUPIE.ŻAL.PL!
0
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
0
Landarty kto je bedzie ogladac/ jak niedlugo nic z tad nie bedzie latac !!!
0
Niech sobie kupi 10ha łąki i robi jakieś obrazy na trawie. Na lotnisku trzeba przygotować jakoś grunt, zasiać trawę od nowa a co z tymi  susłami. Żeby coś takiego zrealizować to potrzebny jest ogrodnik a nie artysta z bozej łaski.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: