Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podobno chodzilo o seks czy cos takiego ze jakies zdjecia z internetu niewiem mozna zerknac tutaj http://sponsorki.sizaba.pl/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pokolenie półanalfabetów rośnie
0
A kto będzie opłacał rachunki za energię elektryczną-rodzice?Jeśli zabraknie prądu to co wtedy zaproponujecie uczniom?Półanalfabetów już nie brakuje,ale skoro kurator widzi dobre strony tych innowacji to ja również jestem półanalfabetą.Mnie nauczono poprawnie i pięknie pisać za co jestem wdzięczna swoim nauczycielom. Nie wiem czy to samo powiedzą kiedyś obecni licealiści o swoich "twórczych pedagogach"-oby....
0
Analfabeta i w dodatku nie piśmienny. Sama korzystam tylko z komputera, praktycznie nie wiele piszę długopisem. Skutki tego są mizerne. Komputer sam poprawi błędy (nic się nie utrwala w głowie) Charakter pisma jest coraz gorszy. W szkole sami musieliśmy przygotowywać notatki i materiały na lekcje. O jacie! Rosną nam analfabeci do potęgi
0
na zajęciach z j.polskiego world of worcraft, na historii heroes VI, na wf FIFA, na matematyce Wiedźmin....
0
W Paderewskim tylko kasa się liczy.Znam osobiście młodzież z tych szkół z poważnymi brakami w wykształceniu podstawowym.Niech robią co chcą,niech mają laptopy zamiast głowy.Nie jest to żadna szkoła elitarna może tylko pod względem zamożności rodziców.
0
komputery jako wędka, ciekawe gdzie się wszystkie dzieciaki pomieszczą jak remont i dostęp do sali gimnastycznej się skończy za pół roku jak nie lepiej...
0
a co z ortografią?????????????????????? w normalnym życiu na kartce papieru nie można zrobić " sprawdź pisownię"
0
Hm... nie ma to jak typowa zawiść, nie? Umiejętność korzystania z komputerów jest obecnie kluczowa by radzić sobie w życiu. Korzystanie z komputera/poprawiania pisowni wcale nie zamienia w analfabetę. Nie wiem czy wasi wspaniali pedagodzy nauczyli was czytać, ale w artykule jest wyraźnie napisane, że laptop nie zastąpi kartki i długopisu, a przygotowania do matury dalej będą odbywać się w tradycyjny sposób. Nikt na siłę waszych dzieci do tej szkoły nie pcha, a kiedyś nauczanie z wykorzystaniem komputerów będzie standardem także w publicznych placówkach. Zresztą, komu ja to mówię, skoro zapewne 3/4 komentujących nie skończyło gimnazjum.
0
Ja w tym roku idę do pierwszej liceum w Paderewski. I dyrektor mówił że musimy codziennie nosić laptopy do szkoły. Laptop waży od 2 kg do 3,5 kg. Do tego dochodzi codziennie masa podręczników. Prawdę mówiąc zeszyty w miękkich okładkach ważą nie wiele w porównaniu do tych cholernych podręczników. A wczoraj w wiadomościach mówili że masa plecaka nie może przekraczać 10% wagi ciała. Więc jeśli przeciętny licealista waży 50kg to nasz plecak ma mieć mniej niż 5kg? Jeśli dodasz laptop to, to nie jest wygoda czy ulga to jest po prostu okrutne obciążenie.
0
QWERTY napisał:
Ja w tym roku idę do pierwszej liceum w Paderewski. I dyrektor mówił że musimy codziennie nosić laptopy do szkoły. Laptop waży od 2 kg do 3,5 kg. Do tego dochodzi codziennie masa podręczników. Prawdę mówiąc zeszyty w miękkich okładkach ważą nie wiele w porównaniu do tych cholernych podręczników. A wczoraj w wiadomościach mówili że masa plecaka nie może przekraczać 10% wagi ciała. Więc jeśli przeciętny licealista waży 50kg to nasz plecak ma mieć mniej niż 5kg? Jeśli dodasz laptop to, to nie jest wygoda czy ulga to jest po prostu okrutne obciążenie.
Laptopa zostawisz sobie w takiej szafce z szufladami, każdy ma klucz do swojej szuflady, ew. ją z kimś dzieli. A podręcznik i tak będziesz nosić tylko do matmy pewnie i drugiego języka obcego, resztę trzymałam w szafce w sali albo zostawiałam w domu.
0
Chodzę do paderka od dawien dawna i nie wyszłam na tym źle. Nie wiem, co połowa komentujących ma przeciw klasie z laptopami - pomagają, miedzy innymi w uzupełnianiu notatek, gdy coś się 'dopowiada' na lekcji itp. Oczywiście, to jak komputer wykorzystamy zależy od nas, jeśli ktoś nie chce się uczyć spędzi godziny w szkole posuwając choćby w pasjansa. Ale dla kogoś, kto chce jest to zdecydowane udogodnienie. Materiał z lekcji można później wydrukować, jest bardziej czytelny i łatwiej się z niego nauczyć. Jeśli chodzi o pisanie (charakter pisma i szybkość stawiania znaków), odsyłam do tekstu - w klasach maturalnych pisze się ręcznie. Widzę, że ludzie niby krytykujący pomysł, wykształceni, a czytać ze zrozumieniem nie umieją. Nie chodzi o to, żeby wychować pokolenie Piętaszków, którzy nie będą umieli trzymać długopisu, ale żeby usprawnić pracę na lekcji i zapewnić uczniom trochę więcej komfortu. A waga? Powyjmujcie z plecaków zbędne rzeczy, drodzy państwo. Karteczki, stare klasówki, trzymamy tylko to, co najpotrzebniejsze. Panienki wyrzucają kosmetyczki i miliony kolorowych mazaków i kredek, to nie podstawówka. Gwarantuję, że będzie 0.5 kilo mniej. Sami się obarczamy najbardziej, drodzy państwo.
0
Panie Adamie.. To już zapomniał Pan o kałamaŻu?
0
gość napisał:
W Paderewskim tylko kasa się liczy.Znam osobiście młodzież z tych szkół z poważnymi brakami w wykształceniu podstawowym.Niech robią co chcą,niech mają laptopy zamiast głowy.Nie jest to żadna szkoła elitarna może tylko pod względem zamożności rodziców.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: