Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lasio Companija: Muzyka musi być szczera, inaczej nie ma sensu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2017 o 17:23 Powrót do artykułu
muzyka ? kalectwo muzyczne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pozytywny człowiek. Gratulacje!
0
muzyka ? kalectwo muzyczne Właśnie,jaka muzyka? 
0
Brawo Ty
0
Takich ludzi powinno być więcej. Tak dalej trzymaj i nie daj się innym przerobić.
0
to nie muzyka
0
Mam 48 lat ciągle słucham różnej muzy. Nie mój klimat muzyczny, koleś się zatrzymał w jakiejś epoce...... ale popieram ludzi w czynie - takich jak ten mój krajan. Generalnie zalecam luz w tym zgiełku i pomieszaniu pseudoelit. Radio KEXP jest gooood...realy goood. Pozdrawiam
0
Pan Lasio chyba pozuje na peronie stacji Zajezierze k/Dęblina :)
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
muzyka ? kalectwo muzyczne
Przynajmniej Lasio nikog nie udaje. To jest muzyka, a nie to, co w twojej głowie wykreowały media.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam 48 lat ciągle słucham różnej muzy. Nie mój klimat muzyczny, koleś się zatrzymał w jakiejś epoce...... ale popieram ludzi w czynie - takich jak ten mój krajan. Generalnie zalecam luz w tym zgiełku i pomieszaniu pseudoelit. Radio KEXP jest gooood...realy goood. Pozdrawiam
Zatrzymał się? Coś ci się chyba poknociło. Czego oczekujesz? Że zacznie śpiewać w rytmie Rihanny, albo Disco Polo? Śpiewa siebie - i za to trzeba goi cenić, a nie krytykować. Idź do idola i śpiewaj czyjeś teksty, np. Jusytina Bibera by nastolatki siusiały w majteczki z radochy. Wtedy na pewno będziesz oryginalny i nowoczesny....
0
do Olo- bogactwo linii melodycznej i rozbudowana struktura uderza zwłaszcza
0
Ma chłopak rację; szczerość to podstawa sztuki; gratuluję!
0
gucio napisał:
do Olo- bogactwo linii melodycznej i rozbudowana struktura uderza zwłaszcza
Zapewne mało kogo interesuje co uderza gucia. Lasio Campanija to równy gość i nic tego nie zmieni, nawet szczekanie co niektórych.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: