Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Sprawka kandydatem PiS na prezydenta Lublina

Utworzony przez abc, 20 września 2010 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że dzięki przyszłej wygranej pana Sprawki, Lublin osiągnie wysokie loty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Posle do boju! Platforam sie skompromitowala Wasilewskim a teraz probuje to tuszowac Żukiem! Nadszedl czas na kogos kto wreszcie ojcowska reka obejmie Lublin i zaopiekuje sie nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam nadzieje ze mieszkancy Lublina zmądrzeją i oleją wszystkich tych szympansów i zbojkotują ten d***kratyczny plebiscyt dla motłochu a do wyborów pójdą jedynie ci beznadziejni kandydaci, ich rodziny i oficerowie tych POpieprzonych partii które oni reprezentuja oraz wszyscy ci frajerzy którym obiecano stołki w ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech idą i zagłosują na Sprawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór! Wreszcie koniec tych pseudorządów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Sprawki, bo On bardzo nie chciał kandydować, a decyzję o udziale w wyborach podjął Kaczor w swoim stylu, czyli olewając wszystko i wszystkich dookoła - łącznie ze swoimi poplecznikami. Sam sprawka OK, chociaż nie ma żadnego doświadczenia w pracy na szczeblu samorządowym - nigdy nawet nie był radnym. Kaczy po prostu chciał kogoś kogo lubią, ale sądzę, że w merytorycznej dyskusji z doktorem ekonomii, pan nauczyciel Sprawka może mieć trochę braków - jakkolwiek sympatyczny by nie był. Szkoda, że PiS po raz kolejny zamiast wystawić silnego kandydata od strony merytorycznej idzie w populizm z nadzieją, że skoro facet jest lubiany to wygra wybory. EH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martinni lsw napisał:
(...)Panu Lechowi Sprawce życzę powodzenia, aby Prawo i Sprawiedliwość, Moralność, Porządek i Demokracja Prawdy zwyciężyły choć w jednej większej aglomeracji. Alleluja i do przodu!! [/quote] Osobiście lubię sprawkę bo był dyrektorem mojej szkoły i to fajny gość. Życzę mu również powodzenia. Jednak mało co nie zlałem się ze śmiechu czytając "Prawo i Sprawiedliwość, Moralność, Porządek i Demokracja Prawdy zwyciężyły choć w jednej większej aglomeracji" Po pierwsze - do prawa i sprawiedliwości to im jeszcze daleko Moralność... hmmm - oszukiwanie wyborców, oskarżanie wszystkich o wszystko dookoła zawiść i nienawiść Porządek - no już pokazali co to szacunek dla porządku publicznego / vide - akcja z krzyżem Demokracja Prawdy - jednej prawdy i tylko prawdy a reszty ludzi i TVNu - gówno prawdy. Prawdy jednego nieomylnego, błogosławionego, koty kochającego, mamy słuchającego, ludzi opluwającego, prezydenta nieszanującego, prezesa PiS. zwyciężyły choć w jednej większej aglomeracji cieszę się, że tak sądzisz, bo Lublin nie jest aglomeracją, nie wiem, może nie miałeś geografii w szkole ale... słyszałeś o Warszawie i Katowicach?
notoladnie napisał:
No tak mamy wreszcie kogos na kogo warto glosowac, mamy kandydata ktory obieca i dotrzyma slowa (udowodnił to przez lata swojej działalności) a tu jakies marionetki probuja go oczernic. Ale okej, ja to rozumiem. Jak sie dostaje 1000zł/miesiac za wypisywanie spamu to okej, ale gdzie wasza godnosc? ==" [/quote] Ciekawa oferta gdzie można taką pracę dostać?
sss napisał:
Brawo dla decyzji Zarządu PIS, w końcu może byc prezydent z prawdziwego zdarzenia.
Brawo dla decyzji Zarządu PiS, w końcu nie strzelili sobie w głowę!!! Tylko w stopę bo i tak umoczą w wyborach pewnie Szkoda mi Lecha Sprawki, bo z porządnego człowieka zrobią kretyna ale cóż... jaki prezes taka partia. [quote name='gajer' date='20 wrzesień 2010 - 22:42 ' timestamp='1285015320' post='350434'] Kowalczyk - szef kampanii, Sprawka - prezydent. Sukces gwarantowany. i dobrze, PiS jedyną szansą dla Lublina.
Przypominam Ci, że PiS, ta "jedyna szansa dla Lublina" miał szansę przez całe 8 lat przed Wasilewskim i co? Łyso ? [quote name='Piotr' date='20 wrzesień 2010 - 22:55 ' timestamp='1285016110' post='350441'] Lech Sprawka to przede wszystkim kandydat kompromisowy. Startował z listy PiS, ale wcześniej pełnił szereg funkcji w rządzie J. Buzka, więc mimo faktu - nazwijmy to - "gotowania" się sceny politycznej i szeroko komentowanych turbulencji na szczeblu centralnym z pewnością będzie w stanie właśnie w drodze merytorycznych polemik z różnymi środowiskami coś dla Lublina dobrego zdziałać. To dobry kandydat.
Zgodzę się z Piotrem, pisze wyważone opinie, nie muszę nic dodawać. Nie trawię PiS'u ale na Sprawkę jeszcze bym zagłosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, dzielcom narodu - już dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
Panie S prawka dzis Poznan miasto 550 tys oddal stadion na 46 tys pojemnosci[kibicow ] czy za pana kadecji bedzie stadion budowany w przedziale 25-30 tys pojemnosci miasto z dzielnica Swidnik 400 tys .Dla przypomnienia podam Bialystok 290 tys stadion okolo 23 tys pojemnosci[krzeselek]zabrze 204 tyas mieszkancow stadion 20 tysieczny .Bielsko Biala 150 tys stadion 15 tys ,Czestochowa 240 tys stadion 19.1tys pojemnosci .
Niewyremontowany stadion przy Kresowej to idealny anturaż dla widowisk jakie oferuje Motor (Spartakus Szarowola) i jego kibole. Zagłosuję na tego kandydata, który zrezygnuje z tego szaleństwa jakim jest budowa kolejnego stadionu gdy w kilka innych już istniejących popada w ruinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina Sprawków wywodzi się z Unii Wolnosci czyli partii stojacej na lewo od PZPR/SLD. Jego żona karierę dyrektorska rozpocęła za rządów UWola Bryłowskiego i cieszy się wsparciem Pana TW "Filozofa"(który ostatnio jeździ po JarKaczu jak po burej suce) . Wiec na tą lewacką mistyfikacje lubelskich PiSiaków (szef Michałkiewicz w połowie lat 90tych tez był kojażony) z tka trockistowska sektą-polityczną (Mumia wolnosci) nie nabiore sie i nie zagłosuje. Juz wolę prawicę PełO (Żuk, Sobczak) nisz PiSowskie lewactwa rodem z UW (Michałkiewicz, rodzina Sprawków). Idę głosować na Wojciechowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał taki piłsudski wygląd-zgolił wąsy i zmienił poglądy "urzędnicy państwowi powinni przypomnieć sobie jak wygląda praca fizyczna"-Tusek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski jest bardziej uzależniony niż niezależny,bo Wasilewski jest dzięki niemu prezydentem.Teraz taże jest wystawiany na "wabia",aby popierać przedstwiciela hazardzistow! Najbardziej niezależną z kandydatow jest p.I.Sierakowska i kto wie czy nie trzeba wyborcom zerkać w Jej kierunku?! Ta niezależność jest wyborcom potrzebna w czasie pełnienia urzędu prezydenta i taką może gwarantować jedynie Sierakowska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że p. Sprawka kandyduje i to z PIS. Cieszę się, bo ta kandydatura pogrąży tych oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu jakiś porządny człowiek. Ja na pewno zagłosuję na Sprawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sprawka jest spoko, pamiętam go jeszcze ze szkoły, ale naprawdę szkoda mi go, bo wiem, że wzbraniał się przed tą kandydaturą rękoma i nogami. Z jednej strony jak wygra, jego żona straci całkiem sympatyczną posadkę, a on przez następnych kilka lat będzie musiał się tłumaczyć za Pisiorków, których JarKacz od jakiegoś czasu z uporem maniaka systematycznie ciągnie na polityczne dno. Z drugiej strony - powszechnie wiadomo, że jeśli kandydat PiSiorów przegra w stolicy Palikota, będzie to koniec jego kariery politycznej. I tak poczciwy Lechu wylądował w wielkiej, czarnej... Zły wybór Panie pośle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry kandydat. A "argumenty" że nie nadaje się ponieważ był nauczycielem są niesprawiedliwe. Gdy chodziło o Wasilewskiego nikt nie atakował go za to że był prodziekanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Wasilewski to ludzie Palikota każdy to wie. nie chce by symbplem Lublina został wibrator. Popieram Lecha Sprawkę. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka na prezydenta napisał:
Żuk, Wasilewski to ludzie Palikota każdy to wie. nie chce by symbplem Lublina został wibrator. Popieram Lecha Sprawkę. Powodzenia.
Żuk to przede wszystkim człowiek, który jeszcze do niedawna był zupełnie niezrzeszony. A co do Palikota, to z tego co wiem, to raczej mieli zawsze konflikt z Żukiem, więc radziłbym sprawdzać informacje, zanim padną takie dziwne tezy. Palikota bym nie poparł, ale Żuka bez chwili namysłu - dobrze wykształcony człowiek z olbrzymim doświadczeniem, nastawiony przede wszystkim na działanie - nie na politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rickman napisał:
Bardzo dobry kandydat. A "argumenty" że nie nadaje się ponieważ był nauczycielem są niesprawiedliwe. Gdy chodziło o Wasilewskiego nikt nie atakował go za to że był prodziekanem.
A argumenty, że nie ma doświadczenia politycznego w samorządach, nie był nawet radnym i poza oświatą ma ogólnie słabe przygotowanie do sprawowania funkcji prezydenta miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
notoladnie napisał:
No tak mamy wreszcie kogos na kogo warto glosowac, mamy kandydata ktory obieca i dotrzyma slowa (udowodnił to przez lata swojej działalności) a tu jakies marionetki probuja go oczernic. Ale okej, ja to rozumiem. Jak sie dostaje 1000zł/miesiac za wypisywanie spamu to okej, ale gdzie wasza godnosc? =="
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...