Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa w poniedziałek na KUL. Wygłosi wykład

Utworzony przez Guest, 17 października 2015 r. o 16:48 Powrót do artykułu
mam wykształcenie zawodowe i chcę wykładać na KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy KUL  to uczelnia rolnicz, że już barany wykładają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa. Wykład pod tytułem: Jak ja TW Bolek brałem kasę od SB, a ludzie myśleli, że komunę obaliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....po waszych postach widać, że tego kraju nie da się naprawić. Bo jak wszyscy mieli gówno ale po równo to żeśta latali w PRL-u że wam źle (każdy miał robotę)... że w sklepach za mało itd.... no to zrobiliśta przewrót. Teraz mata kapitalizm - też wam źle, bo kłuje was po oczach że jeden zarabia 60 000zł (bo jest cwańszy i mądrzejszy jednoczesnie i go na wszystko stać), a drugi 600zł (bo nie umie tak jak ten pierwszy). Wam kuźwa nigdy nie dogodzi bo jesteście narodem narzekaczy. Moja teściowa taka kuźwa jest.... za komuny kierowniczka w sklepie, to i wszystko miała. Wiadomo, z pod lady nigdy nie brakowało.... Skończyła zawodówkę..... jak wszedł kapitalizm, to ją posunęli, bo nie ta szkoła (byli młodsi po szkołach wyższych). Teraz narzeka że jej źle.... że to wszystko przez Wałęsę. A ja powiem tak..... masz łeb na karku, to się doucz i załuż działalność, handluj jabłkami itp.... a nie siedzisz, kupujesz FAKT czy inny SUPER EKSPRESS, słuchasz nawijki w Radiu Maryja i zrzędzisz całe życie. Bo jak była komuna to dała.... a teraz trzeba się wysilić. Lenie
  A kto uwłaszczył się za bezcen na wypracowanych za komuny przez miliony rodaków zakładach i gospodarce. Wystarczy przejrzeć setkę najbogatszych Polaków a raczej Chazarów udających Polaków. Wszyscy ci polscy bogacze mają wspólną cechę - związek z UB, SB. Jeśli posłuchamy nawijek tych bogaczy to prawie każdy pierwszy milion dolarów na rozwój biznesu dostał do tatusia z koneksjami w ... A jeśli ktoś nie był związany z panami w czarnych okularach a miał łeb na karku, ciężko pracował to kończył jak pan Kluska który zagrażał dużemu Rysiowi z Sopotu komputeryzującemu wszystkie państwowe instytucje za setki milionów złotych.  Reasumują kolego nie pie...rz bo mi się zajady robią jak słucham takich oświconych mundroli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja, po zawodówce będzie nieukom studiującym i po studiach robił wykład, ja nie mogę, ale jaja, to tylko w tym naszym pieprzonym kraju tak może być, to już w totka nie wygrywa tak ponad 35 lat temu    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie wykładał ten prostak wykładzinę na korytarzu...to już nie ma fachowców w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wykładowca to może wykładać towar na półki w supermarkecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁĄB PO ZAWODÓWCE WYKŁADOWCĄ - JAKA UCZELNIA TACY WYKŁADOWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto durnia zechce słuchac, przeciez on bredzi i bladzi. wygwizdac go i upomniec sie o obiecane 100 tysiecy dla kazdego. To cwany jełop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszla niedziele bedzie zbiorka tacy na kul. Po wykladzie bolka chyba niewiele zbiora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przyczepi na klapie maryniórki Matkie Boskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...