Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
I tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam. Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować.
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he. A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ? Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napisał:
Sam dymam 60 km do roboty, jeśli nie postawię pod Leclerkiem to zastawię wejście komuś na posesję lub zablokuję chodnik. Trudno, samochodu do walizki nie spakuję, a płacił 200 - 300 zł za miejscówkę nie będę. Wystarczy, ze na paliwo wydaje krocie.
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ? Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
dokładnie tak. a ten "pan Michał, mieszkaniec bloku sąsiadującego z centrum handlowym" też taki mądry. ciekawe co by powiedział jakby notorycznie parkować pod jego klatką schodową - przecież "To chyba aż tak by nie przeszkadzało?!!!" jak widać lewactwo się szerzy: kazdy chciałby za darmo, za darmo. Za darmo to można umrzeć co najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k. napisał:
To będzie płacił za odholowanie albo znajdziesz niemiła niespodzianke na autku...są sposoby na takich buraków co to przyjezdzaja do miasta a słoma z butów
Wielki mieszczuch się w Tobie odzywa.... Zapraszamy do Warszawy wielki mieszczuchu z tablicami LU... Lublin nie Warszawa, Leclerc nie Złote Tarasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był mój parking, zrobiłabym tak: poza godzinami pracy sklepów parkujcie za darmo, ale pół godziny przed otwarciem ochrona idzie i czesze kasę np bilet 10 zł i parkuj sobie choćby do jutra, a jutro znowu pół godziny przed otwarciem sklepu...i tak w kółko. Szkoda zostawiać pustego parkingu w nocy, ale w dzień klienci musza mieć gdzie zaparkować. Ja akurat robię zakupy w Lidlu na Czubach i w ostatni piatek parking był zapchany "miejscowymi", samochody były zawalone sniegiem i ewidentenie nie ruszane od kilku dni, juz miałam jechać do domu ale jakoś mi się udało znaleźć miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TO JEST DO CHOL.RY PARTNERSTWO PUBLICZNO PRYWATNE ??? NIECH LECLERK POWIE GDZIE JEST MULTIKINO ??? MIAŁO BYĆ, TO ONI NAJPIERW ZROBILI MIASTO W H*JA, DOSTALI ZGODE POD WARUNKIEM ŻE BDZIE KINO I CO SPRAWA UCICHŁA I ZACZYNA SIE CYRK Z POKRZYWDZONĄ KORPORACJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wystarczy połączyć przyjemne z pożytecznym! Parking ogrodzić,postawić "bramkarza" /lub dwóch/ i jeśli ktoś chce stawiać auto poza godzinami pracy L.Eclerca ,to zrobić na zasadzie parkingu płatnego strzeżonego -miesięczny abonament lub /dla stawiającego na jedną noc/ stawkę za noc postoju -i wszystko jasne! Gdybym tam mieszkał,to chętnie skorzystał bym z takiego parkingu -bo teraz stawiam na płatnym i w dodatku pod gołym niebem(więc muszę plandekę zakładać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od dzisiaj nie robię zakupów w tym sklepie, idę do Tesco, tam się póki co nie wygłupiają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he. A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ? Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ? Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go? Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he. A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ? Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam. Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc. Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie. Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących działalność handlową czy usługową. Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin. Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność. Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie. Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napisał:
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach. Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców. Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów... Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam. Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...