Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budynek zaniedbał personel i podwładnych budynkowi. Nie ma znaczenia, kogo przechowuje budynek, który jest odpowiedzialny. Rozebrać budynek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt nie wygrał.
0
Sama się nie poparzyła, ale to jest bez znaczenia. Nikt jej nie uwierzy. Sąd nie da wiary w jej wersję wydarzeń.
0
Publikować pełne imiona i nazwiska współwinnych okaleczenia pacjentki! Co to ma być z tym wolackim tajeniem sprawców w mediach? Ochronę dajecie sprawcom, a powinniście chronić poszkodowanych!
0
Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt ni  
Publikować pełne imiona i nazwiska współwinnych okaleczenia pacjentki! Co to ma być z tym wolackim tajeniem sprawców w mediach? Ochronę dajecie sprawcom, a powinniście chronić poszkodowanych!

Radziłbym tej Pani po ewentualnej wygranej zmienić nazwisko jeśli dalej chce się leczyć w lubelskich placówkach, bo jak każdy kiedyś i tak by musiała. Lekarze to bardzo pamiętliwy naród. Z nimi jeszcze nikt nie wygrał.
Trzymam kciuki za tą Panią, jestem w trakcie procesu sądowego, w którym pozwałam szpital. Po dwóch sprawach do wszystkiego się przyznali i chcą ugody. Mieszkam w małym mieście i nie mam zamiaru zmieniać nazwiska. Czas najwyższy zakończyć tą farsę z niby lekarzami. Nie można im wiecznie wszystkiego darować.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: