Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie miejsce dla exelencji tow. antonio macierek z goownem w portkach ????????????? czyżby znów spieprzył jak z katynia na piechote !!!!!!! Debil od armii !!!!!!! Szaflik nałeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na czele proporzec azsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe , czemu Pan Duda nie chwali się nigdzie za co go wyrzucili z KUL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe , czemu Pan Duda nie chwali się nigdzie za co go wyrzucili z KUL-u?
Z tego co mi wiadomo, to Pan Duda dalej jest nauczycielem akademickim i nie został wyrzucony z KULu, co można łatwo sprawdzić w planie zajęć. Poza tym jak działanie w stowarzyszeniu studenckim może wpłynąć na "wyrzucenie kogoś" z pracy?. Ja też byłem w stowarzyszeniu studenckim, działam teraz w niezależny, Zostane "wyrzucony" z KULu? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne wynagrodzenia dla profesorów bravo ja bravo ty!!!!!!!!!!!!!! padaka sraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wykładowcy też będą mogli wstąpić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie sobie spokój z naukowcami, przecież wiadomo że im chodzi o nikomu niepotrzebne wykłady dla nowych rekrutów. A co mogą przekazać ZMS-owi profesorzy i kadra dydaktyczna wychowana na naukach pierwszego rektora UMCS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Legii powinni pójść siedzieć za to co się stało na szkoleniu z uczniami XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Legii powinni pójść siedzieć za to co się stało na szkoleniu z uczniami XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.
  a co tam sie stało niby na tym szkoleniu?!?1 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Legii powinni pójść siedzieć za to co się stało na szkoleniu z uczniami XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Lublinie. a co tam sie stało niby na tym szkoleniu?!?1 Komentarze do artykułów są często niewiarygodne, lepiej zapytaj dowolnego ucznia lub kogokolwiek związanego z tą szkołą, bo sprawa jest powszechnie znana i wzbudziła wielkie poruszenie, i sam się przekonasz co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Legii powinni pójść siedzieć za to co się stało na szkoleniu z uczniami XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Lublinie. a co tam sie stało niby na tym szkoleniu?!?1 Komentarze do artykułów są często niewiarygodne, lepiej zapytaj dowolnego ucznia lub kogokolwiek związanego z tą szkołą, bo sprawa jest powszechnie znana i wzbudziła wielkie poruszenie, i sam się przekonasz co się stało.
jeżeli sprawa jest tak powszechnie znana i wzbudziła wielkie poruszenie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zgłosić do prokuratury. A póki co do prokuratury nadaje się ten wpis, wypełniający znamiona pomówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...