Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po co kolejny raz pisac praktycznie to samo, co napisaliscie juz ze 3 razy w innych artykułach? nic nowego w tym artykule się nie pojawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Bedziesz Miał Wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - i wszystko jasne: za kierownicą drech - faktyczny lub mentalny. Bo tak się dziwnie składa, że ta zacna skądinąd marka w Polsce przyciąga różnoraką swołocz - złodziei, sutenerów, drechów wszelkiej maści i wsiowych przygłupów.   Btw - a z drechami jest tak, że kto raz drechem został - to choćby później się wysferzył i przestał chodzić w białych skarpetkach do garnituru lub dresowych spodniach do skóranej kurtki - to i tak drechem zostanie - bo to jest taki stan umysłu i buszmeńskiej mentalności - o knajackiej hierarchii wartości nie wspominając...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - i wszystko jasne: za kierownicą drech - faktyczny lub mentalny. Bo tak się dziwnie składa, że ta zacna skądinąd marka w Polsce przyciąga różnoraką swołocz - złodziei, sutenerów, drechów wszelkiej maści i wsiowych przygłupów.   Btw - a z drechami jest tak, że kto raz drechem został - to choćby później się wysferzył i przestał chodzić w białych skarpetkach do garnituru lub dresowych spodniach do skóranej kurtki - to i tak drechem zostanie - bo to jest taki stan umysłu i buszmeńskiej mentalności - o knajackiej hierarchii wartości nie wspominając...
    Patrz na siebie i swoją nędzną mentalność przeciętnego polaczka z mnóstwem śmiesznych stereotypów bo  wcale nie jesteś lepszy od takiego "drecha".    Są więksi dresiarze  którzy wcale nie jeżdżą beemkami a ten nieco lekarzyna i nieco kierowca przynosi wstyd ludziom związanym ze sportem motorowym podobnie jak inni amatorzy jazdy na podwójnym gazie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz na siebie i swoją nędzną mentalność przeciętnego polaczka z mnóstwem śmiesznych stereotypów bo  wcale nie jesteś lepszy od takiego "drecha".    Są więksi dresiarze  którzy wcale nie jeżdżą beemkami a ten nieco lekarzyna i nieco kierowca przynosi wstyd ludziom związanym ze sportem motorowym podobnie jak inni amatorzy jazdy na podwójnym gazie. 
  Ależ patrzę na siebie - i stwierdzam, że i ty nie jesteś ode mnie lepszy ze swoimi stereotypami i kompleksami...   Zaś co do "większych dresiarzy" - ja nigdzie nie twierdziłem, że drechy jeżdżą wyłącznie BMW! Relacja jest odwrotna: to każdy kierowca BMW jest drechem, choć dalece nie każdy drech jeździ BMW - wielu z nich stać tylko na codziennego 'mamrota' lub innego - excusez moi - mózgotrzepa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ patrzę na siebie - i stwierdzam, że i ty nie jesteś ode mnie lepszy ze swoimi stereotypami i kompleksami... Zaś co do "większych dresiarzy" - ja nigdzie nie twierdziłem, że drechy jeżdżą wyłącznie BMW! Relacja jest odwrotna: to każdy kierowca BMW jest drechem, choć dalece nie każdy drech jeździ BMW - wielu z nich stać tylko na codziennego 'mamrota' lub innego - excusez moi - mózgotrzepa...
Wiem tylko że jechłby zwykły robotnik w samochodzie byle jakim to siedziałby już w pace.Żona by płakała, dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czub normalny i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odizolowac debila od spoleczenstwa zanim kogos zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...