Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz z Lublina odrestaurował protoplastę trabanta (zdjęcia)

Utworzony przez maly3210, 29 kwietnia 2010 r. o 07:46 Powrót do artykułu
Pełny szacun Doktorze .Kolejny uratowany klasyk i to w jakim stylu.Sam nabyłem niedawno poloneza "Borewicza",a co wyjdzie zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje rzeczownik protoplasta, który się odmienia, zatem odrestaurował protoplastę trabanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz odrestaurował PROTOPLASTA ??? Cyli = kto kogo? dlaczego redaktorzy wychodzą ze szkoły nieoduczeni po chyba 2 albo 3 klasach postawówki.. zgRRRoza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za znany ortopeda, to że ma takie same nazwisko jak inny znany lubelski ortopeda, również Gawęda nie znaczy że jest znany. A ten samochodzik fajnie wygląda, ja muszę się zakręcić żeby odzyskać Syrenkę ojca i też się nią zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że protoplasty to są w komórkach roślinnych .... a tu nawet trabant protoplast jest!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna robata. Niestety jest łyżka dziegciu -malowanie. W oryginale były jednokolorowe. Wartburgi były dwubarwne ale P 70, P 50 i Trabanty nigdy. Pamięć pomimo wieku mam jeszcze dobrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwickauer napisał:
Piękna robata. Niestety jest łyżka dziegciu -malowanie. W oryginale były jednokolorowe. Wartburgi były dwubarwne ale P 70, P 50 i Trabanty nigdy. Pamięć pomimo wieku mam jeszcze dobrą.
I tu się mylisz-były Trabanty dwukolorowe.Ostatnie wersje 601 w wersji Lux miały dachy malowane w innym kolorze.Tak jak Mini .Mój znajomy ma takiego od nowości,rocznik 1990
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda jak starsza Micra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój lekarz ortopeda!!! Pracował przez wiele lat w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Lublinie. Teraz operuje w Szpitalu w Poniatowej. Ma bardzo dużą wiedzę, świetny operator. Specjalizuje się w protezoplastyce bioder i kolan a także w onkologii ortopedycznej. Pozdrowienia dla doktora Gawędy, a tu podaje adres strony gdzie można zapisać się na wizytę. www.luxmedonline.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszka napisał:
Co to za znany ortopeda, to że ma takie same nazwisko jak inny znany lubelski ortopeda, również Gawęda nie znaczy że jest znany. A ten samochodzik fajnie wygląda, ja muszę się zakręcić żeby odzyskać Syrenkę ojca i też się nią zająć.
znany znany doktor Pracował przez wiele lat w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Lublinie. Teraz operuje w Szpitalu w Poniatowej. Ma bardzo dużą wiedzę, świetny operator. Specjalizuje sie w protezoplastyce bioder i kolan a także w onkologii ortopedycznej. I ma Bardzo wielu pacjentów, wiem bo korzystałam z wizyt kiedy mnie operował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chorobę Wam Trabant!? -lepiej TO obejrzyjcie: youtube.com/user/bambo7532#p/u/2/Tdo7ormqpDw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zwickauer' date='29.04.2010, 09:47:23' post='273800'] Piękna robata. Niestety jest łyżka dziegciu -malowanie. W oryginale były jednokolorowe. Wartburgi były dwubarwne ale P 70, P 50 i Trabanty nigdy. Pamięć pomimo wieku mam jeszcze dobrą. [/quot Były także dwukolorowe,na niemieckich stronach www.awzp70.de oraz www.p70.hu, pozddr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwickauer napisał:
Piękna robata. Niestety jest łyżka dziegciu -malowanie. W oryginale były jednokolorowe. Wartburgi były dwubarwne ale P 70, P 50 i Trabanty nigdy. Pamięć pomimo wieku mam jeszcze dobrą.
Ta Petka została pomalowana tak, jak ją Szanowny Dziadek pozostawił - na podstawie zdjęć z rodzinnego archiwum. I pewnie tak pozostanie! Romuald Witamborski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takiego samego tylko 850 cm3 pojemności. Kiedy wstawiałem go do garażu 7-8 lat temu tylko prawy przedni migacz był spalony. Problemy z szkieletem drewnianym też były od zawsze. Proszę o kontakt w sprawie renowacji tego auta chyba go odnowie: dalmat2004@poczta.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...