Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak im mało to niech się zamienią z salowymi na pobory ( o pracy nie wspomnę ) . Piszecie zasadnicza stawka-a gdzie dodatki niełyszałem aby lekarz niemiał dodatków, a gdzie dyżury . za jeden dużur biorą tyle co solowa za cały miesiąc !
Jakby się zamienili to byś musiał sie leczyć u salowej. Pomyślności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktory,wiecznie im mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam byłem świadkiem ,jak lekarz mówił ,że jego żona 3 tyś to na sobotnie zakupy wydaje ,a jak razem z córką pojedzie to cały jego dyżur dwudniowy , czyli 5 tys potrafią przepuścić na zakupy i narzekał jak żyć w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobia. Ta to przynajmniej by pracowała , a nie wypełniała papierki . To nie lekarze a karierowicze i biurokraci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty lenie śmierdzące bo i tak za dużo zarabiacie... Zapier...la pozostały personel a Wy to kawka i prywatne praktyki Czemu nie chcecie się zgodzić na rejestrację waszego czasu pracy na PSK 4? Opublikujcie ile macie spraw w sądzie o błąd w sztuce lekarskiej gł..y jedne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w styczniu pozamykają przychodnie bo będą chcieli większych kontraktów. I za co oni mają być szanowani?? Pewnie tylko z 5 % jest prawdziwych lekarzy a reszta to kasjerzy i "daj, daj daj"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy lekarz, który pracuje tyle godzin bez przerwy, może zagwarantować pacjentowi bezpieczeństwo? – pyta dr n.med. Grzegorz Pietras, ginekolog i wiceprzewodniczący OZZL przy SPSK4." Pytam Ministra i PRM Panią Szydło dlaczego lekarze narażają nasze zdrowie pracując tyle godzi na dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest nie wynagrodzenie zasadnicze ale ile wpływa na konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze więcej k.... chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele i lekarze niech wyjadą do Anglii tam im dopiero napłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawac kasy tym darmozjadom maja wille fury full wypas i malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem, czy jak dostaną tę podwyżkę, to zrezygnują z tych dodatkowych miejsc zatrudnienia, żeby być wypoczętym dla pacjentów z NFZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią to na własne życzenie.W obecnym czasie w każdym zakładzie ludzie pracują codziennie  po 10-12 godzin za jedyne 1400-1500 zł. I nie grożą strajkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiedział klasyk "powiedz lekarzu co masz w garażu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na psk4 to CBA powinno siedzieć codziennie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla kwękających. Jakbyś jeden z drugim - trzy etaty dymał nawet na najniższej krajowej to też byś był Panisko na dzielni.
Trzy etaty to już 24h. Spać i siusiu każdy musi, więc dwa etaty muszą być odpracowane jednocześnie albo godzin nie wyrabia, a pieniądze bierze. Przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla rządzących. Chcę żeby lekarz zarabiał najlepiej w tym kraju. Tylko lekarze są w stanie naprawić nasze zdrowie. Na całym świecie, lekarze jeżdżą najlepszymi samochodami, mają najwyższe uznanie w społeczeństwie. Kiedy zrozumiecie ludzie, że zdrowie jest najważniejsze? Na prawdę, chcę żaby z moich podatków najlepiej opłacaną grupą zawodową byli lekarze - z mocno rozwiniętym samorządem, samooczyszczającym środowisko. Chcę również, żeby odszkodowania za błędy medyczne były na poziomie tych z USA.
tak! i oni to już dawno zrozumieli,tylko zapomnieli o jednym,dość istotnym szczególe,o przysiędze Hipokratesa,którą każdy z nich składał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...