Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze się szkolili, pacjenci czekali w poradni

Utworzony przez Toda, 28 listopada 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Państwowa Inspekcja Pracy powinna sprawdzić dlaczego lekarze często zostają w pracy poza jej godzinami i dlaczego szpital nie płaci im za wykonywaną w tym czasie pracę. Dziennikarze również powinni zainteresować się tym tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o..o..o.. nagonka na lekarzy, ciekawe co następnego szykują lekarzom, po ustawie refundacyjnej co kolejnego, może obniżą punktację za wizyty u specjalistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jakby tak sobie nauczyciele poszli w godzinach pracy na szkolenie? Kto zająłby się dziećmi? I po co gadać, że pracują 20 godzin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 17.00 godz. nie można szkolić bo lekarze są już na prywacie. Ba nawet wdześniej. Już po porannej wizycie na oddzialach zostaje ordynator (by brać w łapę) oraz stażysci. Reszta co tchu leci na prywatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękujcie za to solidarności z lat 80, to przez nich teraz mamy taki burdel, a mieliśmy zyc w drugiej Japonii gdzie spełnione te 21 postulatów, gdzie to godne życie tych na dole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu zamiast stałego tematu dyżurnego- nagonki na lekarzy, nasi regionalni dziennikarze zajmą się w końcu tematem dlaczego młodzi lekarze są zmuszani do pracy po godzinach bez wynagrodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
A ciekawe jakby tak sobie nauczyciele poszli w godzinach pracy na szkolenie? Kto zająłby się dziećmi?
A kiedy Twoim zdaniem mieli im zrobić szkolenie? W nocy? Może w dzień wolny od pracy? Zresztą co za różnica, czy dotyczy to lekarzy, nauczycieli, piekarzy, czy hutników? Pracodawca może robić pracownikom szkolenia w godzinach pracy, a nie w czasie wolnym od pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T o nie jest nagonka na lekarzy a fakty.A tak nawiasem to pięknie naród już jest podzielony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocieszenie dla miłych pacjentów od nowego roku NFZ nie płaci okuliscie za badnie w lampie szczelinowej !! Prawda jaka oszczędność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam też na badaniu siatkówki ,sądziłam że tam jest codziennie ,Z gabinetu nr.2 lekarz operował i tam dużo ludzi czekało,a ja po długiej kolejce do rejestracji zostałam bardzo szybko i miło w gabinecie nr, 7 -byłam tam pierwszy raz i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...