Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze w konflikcie, pacjenci w kolejkach

Utworzony przez Gość, 6 stycznia 2015 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Składał Przysięgę nie leczy zabrać uprawnienia i do sprzątania lasów miast pół itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składał Przysięgę nie leczy zabrać uprawnienia i do sprzątania lasów miast pół itp
  Baran jesteś... A raczej leming - łyknie wszystko, co mu jaśnie panujące PO na tacy medialnej poda... Wiesz w ogóle, o co lekarze walczą? M.in. o to, żeby móc Twojego raka zdiagnozować i żeby mógł Cię leczyć specjalista, a nie lekarz rodzinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore co to się dzieje wiele jest małych dzieci mój syn ma mieć szczepienie i gdzie mam z nim chodzić? Do jakiej przychodni? Jest wcześniakiem dużo przeszedł i mam znowu narazac dziecko na stres jest coraz większy poznaje swoich lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierać dyplomy co przyrzekał      Swego przyszłego nauczyciela w sztuce (lekarskiej) na równi z własnymi rodzicami szanował będę i dzielił będę z nim życie, i wesprę go, gdy się znajdzie w potrzebie; jego potomków miał będę za braci w linii męskiej i sztuki tej uczył ich będę, gdy zechcą się uczyć, bez zapłaty i pisemnej umowy; na piśmie jak też ustnie wiedzę całą i doświadczenie swoim własnym synom i synom tego, który uczył mnie będzie, jak też uczniom, którzy umowę tę podpisali i się przysięgą tą, jako lekarskim prawem związali, przekażę, lecz nikomu więcej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast na sor-y lepiej pójść do jakiejś małej przychodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jesteście sobie winni i bardzo dobrze niech nie otwierają przez rok wszyscy nie płacą po równo składki zdrowotnej płaca śmieszny krus a leczyć się chcą jak za zus rolniku płać zus i wymagaj pseudorolniku na działalności taksówkarza płać zus a nie krus jak na krusie zachoruje i jest w szpitalu niech dopłaca do leczenia za kAZDY OSOBO DZIEŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baran jesteś... A raczej leming - łyknie wszystko, co mu jaśnie panujące PO na tacy medialnej poda... Wiesz w ogóle, o co lekarze walczą? M.in. o to, żeby móc Twojego raka zdiagnozować i żeby mógł Cię leczyć specjalista, a nie lekarz rodzinny.
  ojojoj, jaka nagła troska konowałów o czerń. Jak nie było kas fiskalnych to jakoś nie widziałem zainteresowania pacjentami w godzinach pracy "na państwowym". No chyba, że był to pacjent z prywatnego gabinetu "specjalisty" którego trzeba obsłużyć w "państwowym" bo u siebie to tnie się koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy władzy wykonawczej RP.  Gratulacje dla nieudaczników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mada    Nie jestem baran, przy najbliższej okazji jeżeli zawitam do rodzinnego to wygarnę wszystko!    Marzy mi się prywatna opieka, stać mnie o dziwo, ale jeżeli mam płacić przymusowo to też wymagam, także lekaż który nie chce leczyć niech spier.....la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore co to się dzieje wiele jest małych dzieci mój syn ma mieć szczepienie i gdzie mam z nim chodzić? Do jakiej przychodni? Jest wcześniakiem dużo przeszedł i mam znowu narazac dziecko na stres jest coraz większy poznaje swoich lekarzy
To nie lekarze,przenies  leczenia do innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy władzy wykonawczej RP.  Gratulacje dla nieudaczników!
Muszą komuchy odejść !!!!  nic dobrego z tego nie będzie !!!  nadal mocno się POgrążamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielki, wielki żal do pseudo lekarzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą komuchy odejść !!!!  nic dobrego z tego nie będzie !!!  nadal mocno się POgrążamy.
Za komuny takiego czegoś nie było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny takiego czegoś nie było!
A co  " TO " teraz jest ?  premierka , prezydent z czasów głębokiej komuny, ciekawe komuny piszesz że nie ma a sami konfidenci i komuchy,pachołki Moskwy nadal przy żłobie,ile ci płaca za taką  "ścieme "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie: Każdy rozgląda się w swojej okolicy za przychodnią otwartą i tam się przenosi! Ostatnia wizyta po dokumentację powinna być ostentacyjna czyli wygarnąć co komu na sercu leży!  Jak "lekarzom" ubędzie "klientów" to może się zastanowią nad następnym szantażem... lub zgłoszą do porozumienia zielonogórskiego o instrukcję solidarnego działania... I komunizmu do tego nie mieszajcie, oszołomy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie walcza o pieniądze ,ktore zabierano/chciał czy nie  / pracownikowi przez cały okres przebywania w stosunku pracy.Teraz o te pieniądze walczą inni,ale ten co płacił nie ma nic do tego.ŁAdnie zaklajstrowano temat podwyżek leków od 1 sycznia.Reklama została skierowana na rozmowy,a recept nie będzie za co wykupić.Nie ma chleba i leków dać im marsze na trzech króli! Ot zdrajcy narodu!Vo na To prezydent Komorowski? On jest zajęty emeryturami dla Żydów i ich potomków co zginęli na terenie Polski.Co go obchodzą Polacy???On ma teraz wybory przed sobą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie walcza o pieniądze ,ktore zabierano/chciał czy nie  / pracownikowi przez cały okres przebywania w stosunku pracy.Teraz o te pieniądze walczą inni,ale ten co płacił nie ma nic do tego.ŁAdnie zaklajstrowano temat podwyżek leków od 1 sycznia.Reklama została skierowana na rozmowy,a recept nie będzie za co wykupić.Nie ma chleba i leków dać im marsze na trzech króli! Ot zdrajcy narodu!Vo na To prezydent Komorowski? On jest zajęty emeryturami dla Żydów i ich potomków co zginęli na terenie Polski.Co go obchodzą Polacy???On ma teraz wybory przed sobą!!!
Komor siedzi cicho, jak i ta suka smoleńska,każde otworzenie przez nich japy to parę punktów mniej,nie odzywając się wcale mniej sobie szkodzą, a do wyborów nie daleko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, serio... Tak wiele głosów przeciwko lekarzom - dlaczego tak mało przeciwko ministerstwu?! Jakby Wam chcieli dołożyć roboty (w znacznej części papierkowej), w dodatku nie do końca w ramach Waszych kompetencji (pakiet onkologiczny, tfu...), wydłużyć kolejki (po cholerę skierowania do okulisty i dermatologa, cud, że pomysł skierowań do ginekologa nie przeszedł), w dodatku nie dając podwyżki to też byście tacy zadowoleni byli? Lekarz to też zawód jak każdy inny i źródło utrzymania wielu rodzin - a praca poważna i odpowiedzialna, poprzedzona wymagającymi studiami i stażami, to i wynagrodzenie powinno być godziwe. A ludzie plują jadem na "konowałów" na forach - jak Wam nie pasuje to wyjdźcie na ulice protestować przeciwko władzy, bo to, co się ostatnio w tym kraju wyprawia woła o pomstę... A jak w gabinecie nie spotykacie lekarza, z którego jesteście zadowoleni to też droga wolna - jak widzę lekarzy "moich" i moich dzieci to nie mam im nic do zarzucenia - zawsze mili, profesjonalni, pomocni, a po godzinach też nieraz siedzą, bo mi się akurat dziecko rozchorowało, a już numerka nie udało się dostać. Wybór duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, serio... Tak wiele głosów przeciwko lekarzom - dlaczego tak mało przeciwko ministerstwu?! Jakby Wam chcieli dołożyć roboty (w znacznej części papierkowej), w dodatku nie do końca w ramach Waszych kompetencji (pakiet onkologiczny, tfu...), wydłużyć kolejki (po cholerę skierowania do okulisty i dermatologa, cud, że pomysł skierowań do ginekologa nie przeszedł), w dodatku nie dając podwyżki to też byście tacy zadowoleni byli? Lekarz to też zawód jak każdy inny i źródło utrzymania wielu rodzin - a praca poważna i odpowiedzialna, poprzedzona wymagającymi studiami i stażami, to i wynagrodzenie powinno być godziwe. A ludzie plują jadem na "konowałów" na forach - jak Wam nie pasuje to wyjdźcie na ulice protestować przeciwko władzy, bo to, co się ostatnio w tym kraju wyprawia woła o pomstę... A jak w gabinecie nie spotykacie lekarza, z którego jesteście zadowoleni to też droga wolna - jak widzę lekarzy "moich" i moich dzieci to nie mam im nic do zarzucenia - zawsze mili, profesjonalni, pomocni, a po godzinach też nieraz siedzą, bo mi się akurat dziecko rozchorowało, a już numerka nie udało się dostać. Wybór duży.
Nie cierpią,bo pewnie przez te KOPERTY, ciągle dawać i dawać ,skąd na to wszystko brać, mi nikt nic nie daje,a oni te tłuste łapska zawsze wyciągają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Czym ta dyskusja LUBELSZCZYZNA taka WYKSZTALCONA co powiedzą media sponsorowane Przez rząd wszystko łykacie, wstyd. Poczytajcie trochę! Lekarze walczą o wasze pieniądze i WASZE prawa. Lekarzom odbierać dyplomy? A rolnikom ziemię za to ze strajkują na ulicy i przejazdów nie ma do miejsca zamieszkania, szpitali, pracy... Bądźmy sprawiedliwi... Szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...