Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze walczą o dostęp do pytań na egzaminie. Trybunał uznał, że powinny być jawne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 o 17:30 Powrót do artykułu
I nauczą się na pamięć i nie będą potrafili później nikomu pomóc!! może jeszcze odpowiedzi im napisać? Przeraża mnie zaniżanie poziomu edukacji dla wygody "studenciaków".... jeśli nie potrafisz się nauczyć to może zmień zawód.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten kościotrup na zdjęciu ma sugerować, że każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i ekstra, że 90 %nie zdało, jakieś tłuki nie będą nas leczyć. Jeśli ktoś umie zda i bez jawnych pytań, przecież tu chodzi o życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy z podobną "propozycją" nie wystąpią za jakiś czas przyszli prawnicy lub potencjalni maturzyści. Przecie to potwarz i hańba, jak można pytań nie ujawnić. Przeca wtedy Jasiek i Marlenka nie zdadzo i co wruco do ojców na gumno? Tak nie może być proszę publikować wyrok i ujawnić pytania być może wówczas zamiast 90 % nie zda tylko 85%. W tym przypadku "lekarzu lecz się sam" ale na głowę jest bardzo akuratne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytania z egzaminów prawniczych i maturalnych są jawne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Informujcie rzetelnie. Czy ten wyrok trybunału został ogłoszony? Zgodnie z Art. 190 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Rzeczpospolitej Polskiej "Monitor Polski". Zatem jeżeli orzeczenie nie zostało w taki sposób ogłoszone, to nie weszło w życie. Proste.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytania powinny być jawne. Nie są, bo leniwi ludzie z cem za grube pieniądze nie chcą układać ciągle nowych pytań a tak naprawdę możliwość układania jest nieograniczona. Pomijam nieżyciowe szczegóły o które pytają na tych egzaminach. Nijak się mają do pracy w gabinecie cy szpitalu. Plus podręczniki sprzed potopu, nieaktualne, nieuyteczne. To pokazuje poziom kadry.Te egzaminy to żart.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ŁÓDź jest, tam nawet za czasów II RP nic nie było czytelne ani transparentne. Lekarz kształci się całe życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuje abnegatom nie wypowiadac się w tematyce o której nie mają pojęcia, ujawnianie pytań dotyczy pytań po egzaminie a nie przed, służy ustaleniu skąd autor wziął odpowiedz akurat na dane pytanie a nie zdaniu bo bez nich nie zda, tak mysla właśnie ci co tak przechodzą przez życie, zawistnicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: