Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obecnie lekarze zarabiają bardzo dużo pieniędzy, np. w szpitalu kolejowym za dyżur w nocy neurolog dostaje 1.200 zł !!!, a i tak prawie zawsze śpi w nocy. Mało? za jedną noc!   Lekarze rodzinni ogromne pieniądze, ogromne nie mówiąc już, że duża część oszukuje NFZ czyli nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej składki zdrowotnej za jeden miesiąc lekarz rodziny otrzymuje wynagrodzenie za cały rok, kto przejada moje składki za 11 miesięcy. Jawne okradanie pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroscisz? Trzeba bylo się uczyć! !! Studia sa darmowe!!! Nie poszedłes na medycynę dlatego ze byłeś zbyt glupi lub leniwy. Teraz pozostaje Ci tylko hejtowanie jak cipa w internecie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroscisz? Trzeba bylo się uczyć! !! Studia sa darmowe!!! Nie poszedłes na medycynę dlatego ze byłeś zbyt glupi lub leniwy. Teraz pozostaje Ci tylko hejtowanie jak cipa w internecie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość lekarzy skończyła studia za kasę i dlatego coraz więcej konowałów nie to co starsi którzy byli z powołania Teraz liczy się kasa nie człowiek trzeba utrzymać rodzinne tradycje no bo jak mamusia i tatuś skończyli medycynę to synek też musi kontynuować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina ,płaci się za pracę ,a nie za zajmowany wakat .70% to lewusy nie mający pojęcia co to jest i z czym się je PRZYSIĘGĘ HIPOKRATESA . A widział ktoś bidusi lekarzy ? BO JA NIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKARZ LEKAŻU CO MARZ W GARARZU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie lekarzyny do czego doprowadziliście w tym kraju,polaczki nie mają do was za grosz szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do @rysi = @Gość Chyba jednak miał rację Janusz Mikke ... herbu Korwin mówiąc: "IDIOTA z dyplomem, to taki sam IDIOTA jak przedtem - tylko z pretensjami"...  - nawet z dyplomem lekarza. Nieprawdaż ... ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednego pacjenta miesięcznie NFZ płaci 8zł (osiem!!!)zł miesięcznie! Obojętnie ile płacicie składek do złodziejskiego ZUSu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie lekarze zarabiają bardzo dużo pieniędzy, np. w szpitalu kolejowym za dyżur w nocy neurolog dostaje 1.200 zł !!!, a i tak prawie zawsze śpi w nocy. Mało? za jedną noc!   Lekarze rodzinni ogromne pieniądze, ogromne nie mówiąc już, że duża część oszukuje NFZ czyli nas.
  Ostatnio wezwałem hydraulika,bo ciekł mi kibel. Pobawił się z tym ok 2 godzin, wziął 300zł i poszedł.  Tak sobie myślę...wolałbym chyba zarabiać 200zł za 2 godziny pracy i nie mieć żadnej odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednego pacjenta miesięcznie NFZ płaci 8zł (osiem!!!)zł miesięcznie! Obojętnie ile płacicie składek do złodziejskiego ZUSu. 
8 zł x np.2000pacjentów = 16000zł na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszonko się zaczyna przed końcem roku. Chamy nie mają wstydu. Pokażcie mi bidulkę lekarza. Poprzewracało się we łbach. Tylko wyjazdy, prezenty od firm farmaceutycznych itp. Na leczenie jakoś czasu nie ma. Żeby okulista w Luxmedzie miał na pacjenta 10 minut to mówi samo za siebie. W kamasze i do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 zł x np.2000pacjentów = 16000zł na miesiąc.  
I utrzymaj za 16000zł miesięcznie położną,pielęgniarki, zapłać czynsz na lokal, rachunki,badania labolatoryjne,utylizację śmieci, kup szczepionki, zatrudnij ze 2 lekarzy,żeby się zmieniać bo przychodnia jest otwarta przez 10godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina ,płaci się za pracę ,a nie za zajmowany wakat .70% to lewusy nie mający pojęcia co to jest i z czym się je PRZYSIĘGĘ HIPOKRATESA . A widział ktoś bidusi lekarzy ? BO JA NIE !!!
  A CO? NALERZY MIE SIE, RYNTA MALA ZLODZIEJE POWINNY LECYĆ ZA DARMO. OBNOWIĄZÓJE ICH PRZYSIEGA HIPOKRATESA CZY NIE? JA SIE DOMAGAM, BOM PRACOWAŁ I MIE ZABIERAŁY SKŁATKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKARZ LEKAŻU CO MARZ W GARARZU !!!
W GARAŻACH!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio wezwałem hydraulika,bo ciekł mi kibel. Pobawił się z tym ok 2 godzin, wziął 300zł i poszedł.  Tak sobie myślę...wolałbym chyba zarabiać 200zł za 2 godziny pracy i nie mieć żadnej odpowiedzialności.
alez Wy macie odpowiedzialność.Walicie antybiotyki a jak nie trafisz to następny. Do tego skoro wybrałeś byc lekarzem rodzinnym to masz nim być a nie wydawanie numerków.Pacjenta masz pod opieką i musisz go przyjąc a nie brak numerków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio wezwałem hydraulika,bo ciekł mi kibel. Pobawił się z tym ok 2 godzin, wziął 300zł i poszedł.  Tak sobie myślę...wolałbym chyba zarabiać 200zł za 2 godziny pracy i nie mieć żadnej odpowiedzialności.
hydraulik przyszedł i pomyślał.Normalnie wziąłbym stówę ale lekarz ,ma kasę on za 5 minutową wizytę bierze setę to nie będę gorszy i skroje leszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I utrzymaj za 16000zł miesięcznie położną,pielęgniarki, zapłać czynsz na lokal, rachunki,badania labolatoryjne,utylizację śmieci, kup szczepionki, zatrudnij ze 2 lekarzy,żeby się zmieniać bo przychodnia jest otwarta przez 10godzin.
na 2 tys pacjentów nie musisz zatrudniac dodatkowych lekarzy ani pielęgniarek,badan nie zlecasz a szczepionek tez nie sponsorujesz.Do tego za pacjentów starszych dostajesz dodatkowa kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 2 tys pacjentów nie musisz zatrudniac dodatkowych lekarzy ani pielęgniarek,badan nie zlecasz a szczepionek tez nie sponsorujesz.Do tego za pacjentów starszych dostajesz dodatkowa kase
  A w domu poza tym wszyscy zdrowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...