Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I nikt nie będzie chciał tam już pracować. Jeśli nie szanuje się pracowników i zmienia zasady w trakcie to tak się kończy. Upadkiem. Prosba do NFZ: zrewidowac kontrakty i oddac je innym gdzie ludzie moga sie faktycznie leczyc. Ja wciaz robie nadwykonania w chirurgii i nikt za to nie płaci. Tak byloby bardziej fair. A takim "zarzadcom" kopa w..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zatem zmierza do likwidacji szpitala kolejowego. A szkoda bo pracowało tam kilku naprawdę świetnych lekarzy, którzy na skutek działań dyrekcji odeszli. Choćby świetny urolog z Kuwejtu... Tragedia się dzieje, pozbawia się ludzi dostępu do świadczen medycznych. Mamy umierać. Tylko taki wniosek się nasuwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym urologiem z Kuwejtu .....to chyba przesadzone. Jeśli mam dobre wiadomości to ten Pan nie tyle tam pracuje co czeka na przedawnienie spraw z Polski.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kardiologia raczej nie powróci, remont to zapewne wymówka do przeniesienia. Moim zdaniem i nie tylko, czekają aż minie czas z umowy z dotacji unijnych, żeby nie oddawać pieniędzy i sprywatyzują, sprzedadzą obiekt. A izba przyjęć ma być calkiem zamknięta w nie dlugim czasie. Tak sie mówi w szpitalu i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiegają o anestezjologów????Kpina jakaś ....Dwa miesiące temu dostali wypowiedzenia warunków umowy i obniżenie pensji zasadniczej o 1100 zł! To ewidentna zachęta do odchodzenia , a nie pozostania i pozyskania nowych pracowników.Nie ma anestezjologów---sale operacyjne często stoja puste----kontrakt nie jest wykonywany z braku mozliwości znieczuleń----wydłużają się kolejki chorych oczekujących na zabieg.......najlepsza droga do przekazania kontraktu innemu szpitalowi /np.żagiel/ i likwidacja kolejowego...brawo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli taki maja w planach DIL to powinien jyz tam siedziec Nik i trzepac dyrektorke? Ktora to partia ja tam wstawila? Smierdzi to na odleglosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiegają o anestezjologów????Kpina jakaś ....Dwa miesiące temu dostali wypowiedzenia warunków umowy i obniżenie pensji zasadniczej o 1100 zł! To ewidentna zachęta do odchodzenia , a nie pozostania i pozyskania nowych pracowników.Nie ma anestezjologów---sale operacyjne często stoja puste----kontrakt nie jest wykonywany z braku mozliwości znieczuleń----wydłużają się kolejki chorych oczekujących na zabieg.......najlepsza droga do przekazania kontraktu innemu szpitalowi /np.żagiel/ i likwidacja kolejowego...brawo!!!!
  Ku ścisłości.Zapomniałeś dodać ,że dostali ją wszyscy lekarze sześć miesięcy temu.Od poprzedniego dyrektora.A średnia pensja lekarska pod koniec ubiegłego roku,przed obniżką wynosiła ponad 12 tysięcy złotych polskich.Kolejki się wydłużają bo szanowna władza marszałkowska zlikwidowała jeden szpital.Opowiadanie głupot o połączeniu jest bajką dla naiwnych.Wszak były 2 szpitale a teraz jest jeden.Swoją drogą w Żaglu to można zoperować czyraki i porównywanie obu placówek jest oznaką braku elementarnej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ku ścisłości.Zapomniałeś dodać ,że dostali ją wszyscy lekarze sześć miesięcy temu.Od poprzedniego dyrektora.A średnia pensja lekarska pod koniec ubiegłego roku,przed obniżką wynosiła ponad 12 tysięcy złotych polskich.Kolejki się wydłużają bo szanowna władza marszałkowska zlikwidowała jeden szpital.Opowiadanie głupot o połączeniu jest bajką dla naiwnych.Wszak były 2 szpitale a teraz jest jeden.Swoją drogą w Żaglu to można zoperować czyraki i porównywanie obu placówek jest oznaką braku elementarnej wiedzy.  
Ciekawe jak ma sie zwrot funduszy unijnych np na remont traktu operacyjnego przy ewentualnej prywatyzacji? Czy 5-letniej okres karencji przechodzi na nowy podmiot jakim jest szpital jana bozego (tak teraz nazywa sie kolejowy). Jesli tak to sobie ktos wykombinowal ze za pieniadze z unii sptywatyzuje sie chyle czola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mam prosbe zeby rzecznik dyrekcji podpisywal sie jak rzecznik a nie jako gosc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mam prosbe zeby rzecznik dyrekcji podpisywal sie jak rzecznik a nie jako gosc :)
  Myślę,ze chodzi o mnie. To,że system z automatu wrzuca osobie niepodpisanej GOŚĆ nie oznacza,iż jest ona rzecznikiem dyrekcji.Posługiwanie się wyświechtanymi argumentami w tak poważnej sprawie jak likwidacja szpitala jest nie na miejscu.Jestem ostatnią osobą,która ma ochotę pochwalić dyrekcję poprzednią,obecną oraz decyzje urzędników. Natomiast fakty są takie,że wynagrodzenia lekarskie nie są uzależnione ich zaangażowania w wykonywaną pracę czy od wyników finansowych placówki.Wiecznie jest im mało.Jeśli trzeba będzie zwracać unijne dofinansowanie to przecież osoby podejmujące takie,czy inne decyzje nie zrobią tego z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...