Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powaliło ich siedzą jednocześnie w 5 miejscach . Klinika płaci im ZUS-y a oni jeszcze mają czelność narzekać. Ludzie we łbach się doktorkom przewraca. Zaraz pojawią się odpowiedzi ..... trzeba się było uczyć, etc. To muszę od razu wyjaśnić. Uczyniłem to .... . Gdyby pracowali w normalnej firmie nie budżetowej to dawno by ich pracodawca wywalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KPIĄ CZY O DROGĘ PYTAJĄ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach będą zwalniać i nikt nie strajkuje. Dlaczego nie biorą przykładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama przez 10 dni leżała na neurologii w tym szpitalu, lekarze się tam praktycznie nie pokazują. Przychodzi jakiś ordynator, słucha raportu pielęgniarek, słowem się nie odezwie i wychodzi. Ludzie leżą na korytarzu, zabrakło nawet poduszek (ale za to możesz dostać poszewkę wypchaną pieluchami...). Na pochwały i podwyżki zasługują pielęgniarki (których przede wszystkim powinno być ze dwa razy więcej). Lekarze POWINNI dużo zarabiać, jestem za. Ale w tej chwili naprawdę źle nie mają (finansowo, nie wiem,jak wygląda strona administracyjna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że w lecznictwie szpitalnym narzekania na płace, strajki -zaczęły się wtedy gdy "władza" zaczęla ścigać łapownictwo,które "zaraziło"służbę zdrowia.Poziom opieki, leczenia w szpitalu zależał od zawartości koperty.Nie ważne było to czy rodzinę chorego stać na lewe wydatki dla "biednej/go pana/ni "dochtora".Oczywiście nie wszyscy byli tacy. Dzisiaj lekarze są "biedni".Czy aby aby na pewno?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nie podoba to mozna przecież się zwolnić , dlaczego tego nie robią , przecież pracują na 4 etatach a państwowy tylko na waciki wystarcza?? Niech na forum jakiś konował ma odwagę się przyznać dlaczego się nie zwolni sam???? ... bo poza szpitalem nic nie znaczy!! Ja płacę obecnie ok 700zl składki zdrowotnej ZUS . Nie mam z tego nic bo musiałem prywatnie wykupic abonament za 50zl (słownie pięćdziesiąt złotych) w którym mam wszystkie badania i lekarzy. Bez kolejek i robienia łaski . Ta korupcja na słuzbie zdrowia zabija tysiące ludzi , ktoś kiedys powinien odpowiedzieć za to jak za morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi nam o dobro pacjenta - P. Jaguś mówi To się uśmiałem Lenie patentowane do roboty a nie jeszcze o podwyżki walczycie Pochwalcie się ile pracujecie w psk i ile rzeczywiście zarabiacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niskie zarobki lekarzy? Sami pewnie w to nie wierzą......... Pokaż lekarzu co masz w garażu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze waszym posłannictwem jest leczenie chorych. Jeśli jednak do łóżka chorego nie zaniesiecie miłości, wasze zabiegi nie na wiele się przydadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nie podoba to mozna przecież się zwolnić , dlaczego tego nie robią , przecież pracują na 4 etatach a państwowy tylko na waciki wystarcza?? Niech na forum jakiś konował ma odwagę się przyznać dlaczego się nie zwolni sam???? ... bo poza szpitalem nic nie znaczy!! Ja płacę obecnie ok 700zl składki zdrowotnej ZUS . Nie mam z tego nic bo musiałem prywatnie wykupic abonament za 50zl (słownie pięćdziesiąt złotych) w którym mam wszystkie badania i lekarzy. Bez kolejek i robienia łaski . Ta korupcja na słuzbie zdrowia zabija tysiące ludzi , ktoś kiedys powinien odpowiedzieć za to jak za morderstwo.
Nie życzę Ci, ale w przypadku poważniejszej choroby czy konieczności wykonania bardziej skomplikowanego badania/zabiegu Twoje "prywatne ubezpieczenie za 50 zł" okaże się gówno warte. A zasadniczo wszędzie na świecie jest tak, że lekarz to obok prawnika czy inżyniera przedstawiciel najlepiej wynagradzanej grupy zawodowej. Toteż nie wiem czemu w Polsce miałoby być inaczej - tym bardziej, że studia są cholernie trudne a i specjalizacja nie w kij dmuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy "pyszczą".zona tam pracuje i po 11 latach stażu pracy dostała 2800 na rękę.dużo?zastanów się zanim skomentujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOże podać kilka przykładowych wypłat dla lekarzy, będziemy mieć pogląd, w tej sprawie. Inaczej taki artykuł jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy "pyszczą".zona tam pracuje i po 11 latach stażu pracy dostała 2800 na rękę.dużo?zastanów się zanim skomentujesz
  Okej, to jej podstawa. A ile ma po wszystkich dyżurach, dodatkach, itd.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możę ktoś zna biednego lekarza?bardzo proszę o wskazanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kita To jeszcze napisz ile żona siedzi w PSK4(( pracuje na jaką część etatu w PSK a na jaką na Uniwerku Medycznym , Ile zarabia w innych miejscach? Podaj łączne dochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście podany tu przykład 2800zł jest tylko częścią wynagrodzenia lekarza. I nie mam tu na myśli dyżurów itp. Żaden absolutnie żaden lekarz nie pracował by na pełnym etacie za 2800zł. Czerpią z państwowego jak pijawki , prywatnie przyjmują , w szpitalu leczą na państwowym sprzęcie. Więc jeszcze raz powtórzę , jest coś takiego jak wypowiedzenie z pracy, na swoim mozna zarobić 3000zł dziennie , ofert współpracy dla lekarzy jest bez liku za dużo więcej niż 2800zł . Więc ponawiam pytanie dlaczego zaden się nie chce zwolnić ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszczącym proponuję popracować 22 godz na dobę, policzyć swoje dochody i stwierdzić, że w porównaniu z 8 godzinną dniówką urzędniczki z UM jest tylko o 12 pln gorzej, a więc nie jest źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady, nie należy się im ani złotówka więcej, przesypiają połowę dyżurów!!! za co pieniądze? Pracują w tym samym momencie na uczelni i w szpitalu, Gdzie Państwowa Inspekcja Pracy, albo mają dyżur albo wykłady i zajęcia ze studentami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczym tu mowa był jeden Minister D..... co miał wizję co z nimi zrobić, by się przydał ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lekarze pokażą PIT'y, Jeśli znajdzie się choć jeden lekarz, który zarabia mniej niż 60 tys brutto wezmę kredyt i dołożę ze swoich. Pity strajkujących powinny być dostępne dla wszystkich. W dupie im się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...