Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bądźmy tolerancyjni jak Francuzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=9DHJLBew0K8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę ktoś napisał i zaraz oburzenie wielkie !!!! 90% ludzi ich w Polsce nie chce, i nic z tym nie zrobicie ! Prędzej oswoicie kota z kanarkiem w jednaj klatce, niż Polaków z muzułmanami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybuno Ludu co wy wypisujecie jaka mowa nienawiści ?? Czy wam już w głowach się poprzewracało? Czy nikt nie widzi i nie słyszy ludzi ? Wy cały czas jedno w koło i to samo jak jakaś mantra. Posłuchajcie ludzi. Pani Agnieszko pani jest dziennikarko? No chyba, że kazali pani napisać ten tekst. Ale to też niczego nie tłumaczy. Czy widziała pani film zrobiony przez Duńczyków i Anglików o tych wspaniałych emigrantach. Trochę lektury poczytać logiki też nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych przekłamań w tym nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzę się za takich "polaków" jak tu wypisują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jakiś " obcy typ " zgwałci komuś córkę , to nie wolno wobec niego używać mowy nienawiści ? Bo co , zrobił ów " typ " to z miłości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do p. dyrektor: bądźcie przeciwko nietolerancji - byle nie była to poprawności polityczna za wszelką cenę. Nie bójcie się faktów - a w szkolnej gazetce były fakty ... Młodziaki z VIII LO wracają mi wiarę w zdrowy rozsądek młodego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie tu nieprawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy od siedmiu boleści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy autorka na pewno czytała ten artykuł w gazetce szkolnej? Jeżeli tak to czytaliśmy chyba dwa różne artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pismak grafoman popisuje się swoim debilizmem! W gazetce szkolnej, która jest niczym innym jak nauka podstawowych zasad debaty publicznej tekst jest bardzo rozsądny, wyważony i aż dziw bierze, że zredagowany przez tak młode pokolenie! Gdyby autorka tego szmatławego podtrzymującego zasady swego poprzednika "SZTANDARU LUDU - organu PZPR" miała takie poczucie odpowiedzialności jak Ci młodzi "dziennikarze" redagujący gazetkę szkolną, to ich teksty przeczytałaby z uwagą, a zwłaszcza zrozumieniem, którego niestety w jej bredzeniu zabrakło. Niestety dla zwiększenia zysków wydawcy zatrudnia się ścierwa pracujące za czapkę śliwek i efekty tego widać. Szkoda, ze farba drukarska smoli bo papier jest jakości toaletowego i gdyby nie te śmierdzące nafta plamy można by swobodnie ciąć na paski i w kiblu wieszać. Do nauki grafomanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grafomanka, kłamca i nieuk! Jakby skończyła tą szkołę wiedziałaby co to jest debata publiczna. Pozdrowienia dla spadkobierców SZTANDARU LUDU - organu KW PZPR w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy od siedmiu boleści...
Nie od siedmiu boleści, ale właśnie katolicy -taki ich duch...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od siedmiu boleści, ale właśnie katolicy -taki ich duch...;-(((
Odczep się od katolików przygłupie! Jestem ateistą antyklerykałem i uważam tak samo, że Islam to najgorsze możliwe zło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczep się od katolików przygłupie! Jestem ateistą antyklerykałem i uważam tak samo, że Islam to najgorsze możliwe zło!
A czy znasz przynajmniej jednego wyznawcę Islamu , czy też miałeś ojca księdza...?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marksizm kulturowy jest szerzony w całej unii jewropejskiej. Ale w Polsce trafia na slaby grunt i nie kiełkuje. 50 komunizmu nauczyło ludzi odróżniać dobro od zła. I nic z tym nie zrobicie lewaki, a muslimy niech wracają skąd przyszli nikt ich tu nie chce !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy znasz przynajmniej jednego wyznawcę Islamu , czy też miałeś ojca księdza...?  
Znam wielu wyznawców Islamu, bo mieszkałem w Berlinie i w Malmo. A ty sobie obejrzyj i przestać pieprzyć bez sensu oczadziały kmiocie. https://www.youtube.com/watch?v=5wrEK2vWPKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy znasz przynajmniej jednego wyznawcę Islamu , czy też miałeś ojca księdza...?  
Ja znam - studiował medycynę, potem pracował z szpitalu. Wykształcony, spokojny człowiek. Ożenił się z Polką - zmieniła wyznanie, trójka dzieci. Po 11.09 zabrał żonę, dzieci i wyjechał do Jemenu. Ona miała przyjeżdżać co roku w wakacje do rodziny w Polsce. Od prawie 15 lat ani razu nie przyjechała. Wysłała 2 listy - i nie ma jak uciec. Śmieszna historia - nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazdaaa z brudasami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...