Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lekka ściema". Przewodniczący Rady Miasta o oświadczeniu wojewody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 o 14:14 Powrót do artykułu
kowalczyk, ogarnij się! nie jesteś na placu z blokersami, używaj odpowiedniego języka!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra, i tak sprawa będzie się toczyła ze 2 lata, więc to burza w szklance wody
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obrońcy Żuka używają "filozofii Kalego". 1. Nie wiadomo czy złamał prawo bo prawnicy różnie mówią - to tak jakby prawnik mówił "no co prawda oskarżony go uderzył ale ofiara miała słabe serce i dlatego zmarła. 2. Albo - to co że złamał prawo ale jest dobry gospodarz (szczególnie do zaciągania długów).
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Człowieku jak nie rozumiesz słowa mówionego to przeczytaj Ustawę i artykuły na które się wojewoda powoływał. Ps. współczuję wyborcom, którzy go wybrali.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Musi sie dowiedziec co mu prezes kaze zrobic. Sam nie podejmuje decyzji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lekkie to są pieniądze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tutaj macie opinię która w dość jednoznaczny sposób broni stanowiska Żuka: O opinię zwróciliśmy się do dr. Stefana Płażka z Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. "Jego zdaniem obecna inicjatywa CBA nie powinna zyskać aprobaty. Wskazuje ponadto, że formuła użyta w art. 6 ust. 1 ustawy i wskazująca, że chodzi o spółki, w których Skarb Państwa posiada 50 procent kapitału zakładowego lub 50 procent akcji od początku była krytykowana jako nieprecyzyjna, gdyż różne bywają akcje i prawa z nich. - Można je liczyć według ilości, wartości nominalnej, prawa głosu na walnym zgromadzeniu, czy np. wysokości przywiązanej do nich dywidendy. A wszelkie niejasności owego przepisu nie mogą być interpretowane na niekorzyść osoby, przeciwko której tego przepisu się używa. Ponadto, istotnie ani sama forma i postać zgłaszania udziału w spółce nie jest ściśle określona, ani też nie istnieje zakaz posłużenia się przy takim zgłaszaniu innym podmiotem. Ważne jest jedynie to, by informacja o objęciu funkcji w spółce dotarła oficjalnie do właściwej instytucji – tłumaczy dr Płażek." portalsamorzadowy.pl/praca/sprawa-krzysztofa-zuka-w-cba-ujawnia-luki-ustawa-o-ograniczeniu-dzialalnosci-gospodarczej-przez-osoby-publiczne-wymaga-zmian,86553.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tutaj macie opinię która w dość jednoznaczny sposób broni stanowiska Żuka: O opinię zwróciliśmy się do dr. Stefana Płażka z Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. "Jego zdaniem obecna inicjatywa CBA nie powinna zyskać aprobaty. Wskazuje ponadto, że formuła użyta w art. 6 ust. 1 ustawy i wskazująca, że chodzi o spółki, w których Skarb Państwa posiada 50 procent kapitału zakładowego lub 50 procent akcji od początku była krytykowana jako nieprecyzyjna, gdyż różne bywają akcje i prawa z nich. - Można je liczyć według ilości, wartości nominalnej, prawa głosu na walnym zgromadzeniu, czy np. wysokości
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy wejdzie przepis, że pieniądze z przestępstwa będą zabierane na rzecz skarbu państwa?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Wojewoda okazał się zwykła pacynką bez własnego zdania
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Jak się słucha i nie rozumie to wygląda na wtórny analfabetyzm. A z wyglądu taki inteligentny ten przewodniczący
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten wojewoda to zwykły idiota. Najpierw próbuje wygaszać mandat a dopiero potem się zastanawia czy nie przydałoby się prawników o opinie spytać. Żenada do kwadratu i pośmiewisko do sześcianu.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
proponuję przyspawać Pana Żuka do stołka !
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Żuk wiele zrobił dla Lublina. Gdyby nie On, teatr w budowie stałby nadal i straszył, nie wspomnę o jezdniach pełnych dziur. To miasto zaczęło wreszcie jakoś wyglądać. A proszę sobie przypomnieć czy coś sie działo w Lublinie za czasów pana Pruszkowskiego? Panie Prezydencie, niech pan walczy, nie chcemy stracić najlepszego Prezydenta jakiego dotychczas miał Lublin.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
#muremzaZukiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oby ta cała pisowska szopka i bezczelna próba odwołania demokratycznie wybranego prezydenta skończyła się jak najszybciej
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Kowalczyk nie rozumie co powiedział Wojewoda ale mówi że to "lekka ściema" i przytacza linię orzeczniczą jako dokument nadrzędny nad ustawą. No no dobry z niego "chłopiec". Moja racja jest mojsza i najmojsza. A prezydent ma opinie, których co prawda CBA nie wzięło pod uwagę ale on je przecież dopiero pokaże. Wcześniej nikt ich nie widział bo nie dał a mówi że ma i jak trzeba będzie iść do Sądu to je ujawni. Czyli jak w dowcipie "mam ale nie dam i nie pokażę, bo tak". Żuk po murem ze swym chórem.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Lemingi ślepo wierzą w Żuka, a Żuk sprytnie wykorzystuje sytuację, obarczając swoimi prywatnymi problemami PIS, czyniąc z siebie ofiarę polityczną. Plan dobry zakładając, że leming ma IQ na poziomie 80. Każdy mądrzejszy powstrzyma się z poparciem do momentu, aż sam Żuk się wybroni przed sądem. Sukcesem Żuka jest stworzenie mitu, że podniósł Lublin po zapaści, ale oczywiście kosztem przypisania sobie pracy setek innych urzędników!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kowalczyk - jak się słucha i nie rozumie to wygląda na wtórny analfabetyzm. A z wyglądu taki inteligentny ten przewodniczący
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ciekawe jak Żukowi jednak udowodnią że działał niezgodnie z prawem co powiedzą Ci co go dzisiaj tak bronią? /Niech prawda zwycięży. 
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: