Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lesbijki i geje zrobią w Lublinie walentynki

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 r. o 01:28 Powrót do artykułu
d86 napisał:
do Pawła i Jarka: więcej tolerancji!!! i nie porównujcie zboczeń (typu zoofilia) do odmiennej orientacji seksualnej. Każdy powinien czuć się wolny a przez takich jak Wy ludzie są gnębieni...
NIKT NIE MA PRAWA SIĘ NIKOMU NARZUCAĆ. I nie życzę sobie oglądać jakiś pedałów wesoło paradujących po mieście. Nie mam zamiaru tłumaczyć dzieciom o co tym zboczeńcom chodzi. Ja jestem wolny, do łóżek im nie zaglądam, ale na ulicach ich oglądać też nie mam zamiaru. Ty się uwolnij i nie katuj innycyh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedalow w gas,jeszcze raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie zdanie w sprawie ma Arcybiskup Życiński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie beda ale nie musza sie ujawniac!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakie zdanie w sprawie ma Arcybiskup Życiński?
Abp Zydzinski jako czolowy ,nowoczesny,postepowy ,modernistyczny klecha jest biskupem nie tylko wszystkich ubekow,esbekow,zydokomuchow ,narkomanow ale oczywiscie pedalow i lesbijek! A czegoz to innego mozna sie po nim spodziewac... Ciekawe tylko gdzie i o ktorej odbedzie sie msza walentynkowa, ja typuje modernistycznych dominikanow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiecie na to: Do poradni HIV przy Jana Bozego w Lublinie przychodzi para dwoch gejow na badania. Starszy ok. 45 i mlodszy dwadziescia kilka lat. Na pytanie ilu mial partnerow mlody odpowiada 80!!! Robione sa badania. Mlody jest HIV-dodatni, malo tego deklaruje ze jest krwiodawca! Jestem tolerancyjny, ale patologie trzeba tepic a nie je reklamowac. Lublinianie sa przeciw.! A te opowiesc (prawdziwa na 100%) przekazujcie dalej. Niech ludzie maja prawdziwe wyobrazenie o tym zaklamanym, patologicznym, srodowisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~student, jasne, wszystko jest spiskiem, prawdopodobnie żydo-komuno-jezuito-masono-okultystów i Litewskich Filatelistów. Ptaki pływają po wodzie bo są zrobione z drewna. Elvis żyje. Tworzą gejowską parę wraz z Wielką Stopą Jeże wysysają krowom mleko i noszą jabłka na plecach. Masz pełną rację, nadrację, a nawet UberRację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy ludzie jestescie dziwni...wiekszosc z was nazywa siebie chrzescijanami ale jestescie zwyklymi hipokrytami, nie macie nic wspolnego z tym o czym nauczal Chrystus... Basia napisala cytuje:"Pedalow w gas,jeszcze raz! " - witaj nowa hitlerko...pamietaj ze w gazie nie gineli tylko zydzi,osoby homo ale takze Polacy 3 miliony Polakow...przez takich jak ty zycie stracilo kolo 40 milionow ludzi i ty smiesz sie wypowiadac? i moze jeszcze smiesz sie nazywac chrzescijanka?? nawolujaca do morderstwa ludzi, ktorzy nic ci nie robia...zastanowcie sie co mowicie...uzyjcie mozgow wiem, ze je macie...juz w Grecji dawnej, starozytnej Grecji kontakt z osoba tej samej plci byl czyms normalnym, a to Grecy zbudowali jednak z najwiekszych cywilizacji...moze czas od nich sie uczyc? Madzia napisala cytuje:"Niech sobie beda ale nie musza sie ujawniac!!!!" a np co mnie interesuje jak ty idziesz z chlopakiem za reke i na srodku ulicy sie calujesz?? mnie to nie obchodzi i nie musisz sie ujawniac...piszcie sobie ludzie piszcie a nic i tak nie zrobicie bo oprcz tego ze ejstescie hipokrytami na skale miedzyplanetarna to jeszcze do tego tchorzami jestescie...a i jestem hetero ale mam rozum, ktorego uzywam...dlatego jezeli chlopak chce byc z chlopakim czy dziewczyna z dziewczyna mnie nie to nie interesuje to ich zycie...nie wtracajcie sie w innych zycie bo to nie wasza sprawa zajmiejcie sie swoim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale wy ludzie jestescie dziwni...wiekszosc z was nazywa siebie chrzescijanami ale jestescie zwyklymi hipokrytami, nie macie nic wspolnego z tym o czym nauczal Chrystus... Basia napisala cytuje:"Pedalow w gas,jeszcze raz! " - witaj nowa hitlerko...pamietaj ze w gazie nie gineli tylko zydzi,osoby homo ale takze Polacy 3 miliony Polakow...przez takich jak ty zycie stracilo kolo 40 milionow ludzi i ty smiesz sie wypowiadac? i moze jeszcze smiesz sie nazywac chrzescijanka?? nawolujaca do morderstwa ludzi, ktorzy nic ci nie robia...zastanowcie sie co mowicie...uzyjcie mozgow wiem, ze je macie...juz w Grecji dawnej, starozytnej Grecji kontakt z osoba tej samej plci byl czyms normalnym, a to Grecy zbudowali jednak z najwiekszych cywilizacji...moze czas od nich sie uczyc? Madzia napisala cytuje:"Niech sobie beda ale nie musza sie ujawniac!!!!" a np co mnie interesuje jak ty idziesz z chlopakiem za reke i na srodku ulicy sie calujesz?? mnie to nie obchodzi i nie musisz sie ujawniac...piszcie sobie ludzie piszcie a nic i tak nie zrobicie bo oprcz tego ze ejstescie hipokrytami na skale miedzyplanetarna to jeszcze do tego tchorzami jestescie...a i jestem hetero ale mam rozum, ktorego uzywam...dlatego jezeli chlopak chce byc z chlopakim czy dziewczyna z dziewczyna mnie nie to nie interesuje to ich zycie...nie wtracajcie sie w innych zycie bo to nie wasza sprawa zajmiejcie sie swoim...
I gdzie jest dziś ta Twoja wielka grecka cywilizacja? Trochę ruin i parę pism antykwarycznych w dawno zapomnianym języku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
I gdzie jest dziś ta Twoja wielka grecka cywilizacja? Trochę ruin i parę pism antykwarycznych w dawno zapomnianym języku
masz w kieszeni pieniadze? liznalesc troche geografii w szkole? wiesz o tym ze mamy demokracje? ogladasz mistrzostwa świata w pilce noznej? brales dzis prysznic? Tak? to nie pie...prz mi tu o zgliszczach cywilizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest a juz ci mowie filozofia,logika,statystyka,matematyka,literatura,architektura itp. po za tym od Grekow wiele sie starozytni Rzymianie nauczyli wiec mozna do tej listy dodac to co dzieki Grekom zrobili Rzymianie: nowe sposoby przesylu wody - akwedukty; rozwoj rolnictwa, PRAWO ---> cala podstawa prawna wywodzi sie od Rzymian, rozwoj techniki, i wiesz co dalej nie chce mi sie wymieniac bo duzo by tego bylo :)gostku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie jest a juz ci mowie filozofia,logika,statystyka,matematyka,literatura,architektura itp. po za tym od Grekow wiele sie starozytni Rzymianie nauczyli wiec mozna do tej listy dodac to co dzieki Grekom zrobili Rzymianie: nowe sposoby przesylu wody - akwedukty; rozwoj rolnictwa, PRAWO ---> cala podstawa prawna wywodzi sie od Rzymian, rozwoj techniki, i wiesz co dalej nie chce mi sie wymieniac bo duzo by tego bylo :)gostku...
Nie zapomnij o "miłości greckiej", cykucie, prawie Drakona, ostracyzmie, aborcji w wersji Sparty, niewolnictwie - to są gorsze strony wspaniałej cywilizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedno ale to raczej do moderatorw: to co napisala Basia powinniscie jako, ze macie mozliwosc sprawdzenia jej adresu ip, zglosic do prokuratury tak samo jak co poniektore z wyzej napisanych tekstow a o to maly wyciag z kodeksu karnego: Art. 255. § 2. Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Art. 256. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Zaznaczam, ze ukrywanie przestepcow jest takze przestepstwem...ludzie musza odpowiadac za swoje slowa i czyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslisz tez gosciu, ze obecna cywilizacja jest lepsza...:> ciesz sie wolnoscia, ktora oni wymyslili, ciesz sie ciesz, ale moze byc wolal zyc w Niemczech NSDAP a moze lepsza jest Kuba Castro, albo ZSRR Stalina :> Sarin, VX, Iperyt, mowi ci to cos :> jak myslisz, ktora cywilizacja to wymyslila :> potepiac latwo, ale znajdywanie dobrych rzeczy jest o wiele latwiejsze i ciekawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz ma racje. Co tu ukrywac geje sa srodowiskiem o zaburzonych zachowaniach. Zamiast bic im brawo, zdroworozsadkowy czlowiek powinien puknac sie powaznie w czolo. Mam wrazenie ze nieliczne, aczkolwiek przychylne homoseksualnej inicjatywie komentarze wpisuje jakis dyzurny gej-aktywista. Jak mantra... tolerancja.... tolerancja...tolerancja... tylko jakos wszyscy zapominaja ze tolerancja konczy sie tam gdzie znajduja sie granice wolnosci innego czlowieka. Moja w zaistnailej sytuacji wydaje sie byc wyraznie okaleczona. Pozdrawiam wszytskich mieszkancow mojego Lublina dr socjologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz napisał:
Ciekawe co powiecie na to: Do poradni HIV przy Jana Bozego w Lublinie przychodzi para dwoch gejow na badania. Starszy ok. 45 i mlodszy dwadziescia kilka lat. Na pytanie ilu mial partnerow mlody odpowiada 80!!! Robione sa badania. Mlody jest HIV-dodatni, malo tego deklaruje ze jest krwiodawca! Jestem tolerancyjny, ale patologie trzeba tepic a nie je reklamowac. Lublinianie sa przeciw.! A te opowiesc (prawdziwa na 100%) przekazujcie dalej. Niech ludzie maja prawdziwe wyobrazenie o tym zaklamanym, patologicznym, srodowisku...
a wiesz co ja powiem na to :> jezeli jestes lekarzem to poczytaj sobie troche historii medycyny, skad wzial sie wirus HIV, jak powstal jak ewoluowal...czy heterykow tepi sie tak jak osoby homo za posiadanie w sbie tego smiertelnego wirusa? chyba troche mniej bo ale niestety tez...a to przeciez od zwyklych heterykow sie wzielo...Simon Mol czy jak on tam sie nazywal hetero troche go potepiono ale czy az tak bardzo :> chyba nie bo cos temat ucichl...jestes Lekarzem? przysiega Hipokratesa :> a sorki w twoim wypadku przysiega Hipokryty...80 partnerow co to jest ja snam nimfomanke ktora 80 to zalicza w miesiac i jakos nie widze zeby ona byla tak potepiana :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mozna wplacic pieniazki na dzialalnosc Mlodziezy Wszechpolskiej? PIT z 1% na dzialalnosc organizacji pozytku publicznego juz zlozylem. Mysle ze warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
myslisz tez gosciu, ze obecna cywilizacja jest lepsza...:> ciesz sie wolnoscia, ktora oni wymyslili, ciesz sie ciesz, ale moze byc wolal zyc w Niemczech NSDAP a moze lepsza jest Kuba Castro, albo ZSRR Stalina :> Sarin, VX, Iperyt, mowi ci to cos :> jak myslisz, ktora cywilizacja to wymyslila :> potepiac latwo, ale znajdywanie dobrych rzeczy jest o wiele latwiejsze i ciekawsze
Nie mogę znaleźć w homoseksualizmie żadnych dobrych rzeczy. No może tylko sposób na zaparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona napisał:
Lekarz ma racje. Co tu ukrywac geje sa srodowiskiem o zaburzonych zachowaniach. Zamiast bic im brawo, zdroworozsadkowy czlowiek powinien puknac sie powaznie w czolo. Mam wrazenie ze nieliczne, aczkolwiek przychylne homoseksualnej inicjatywie komentarze wpisuje jakis dyzurny gej-aktywista. Jak mantra... tolerancja.... tolerancja...tolerancja... tylko jakos wszyscy zapominaja ze tolerancja konczy sie tam gdzie znajduja sie granice wolnosci innego czlowieka. Moja w zaistnailej sytuacji wydaje sie byc wyraznie okaleczona. Pozdrawiam wszytskich mieszkancow mojego Lublina dr socjologii
No wiec puknij sie w to czolo! Orientacja seksualna jest cecha niezmienna tak samo jak plec, kolor skory czy kolor oczu. Wasze nawolywania do dyskryminacji czy wrecz przesladowan osob homoseksualnych mozna porownac do dyskryminacji i przesladowan innowiercow czy tez osob o innym kolorze skory. TAKI SAM PRYMITYWIZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
I gdzie jest dziś ta Twoja wielka grecka cywilizacja? Trochę ruin i parę pism antykwarycznych w dawno zapomnianym języku
Proste- rozpier*** ją Twoja chrześcijańska cywilizacja "miłości" Chociaż wolę dyktaturę czarnych sukienek niż tych z ręcznikami na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...