Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Miller w Lublinie: Bez pracy jest 27 mln Europejczyków

Utworzony przez sucz, 29 marca 2014 r. o 20:22
on niedługo się przecież rossypie na kawałki puduru ma chyba z kilogram niech wraca skąd przyjechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tam u was szczepił  komuszkę zakażną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy towarzysz Miller mówił może coś o więzieniach CIA w Polsce oraz o tym, kto wziął, gdzie schował, i jaki robi użytek z 15 milionów dolarów od Amerykanów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtube.com/watch?v=kd3FGPeaANg  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awantura - Czerwone skurwysyny Gdy byłem małym dzieckiem, w moim mieście, jeździły czołgi. Kolejki stały, pod sklepami, a w nich ludzie, bardzo głodni. Telewizja pokazywała, przemówienia generała. Władza, strzelała w fabrykach, kopalniach, stoczniach, na ulicach! Ref. Czerwone skurwysyny, znowu chcą dojść do władzy! Czerwone skurwysyny, nie głosuj nigdy na nich! Czerwone skurwysyny, zdrajcy naszego kraju! Czerwone skurwysyny, patriotów dziś udają!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Miller - 68-letni wierny czekista. Aż dziw bierze, że jeszcze ktoś jeszcze głosuje na tych szmaciarzy z SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Miller - 68-letni wierny czekista. Aż dziw bierze, że jeszcze ktoś jeszcze głosuje na tych szmaciarzy z SLD.
Takie same czerwone,konfidenckie buce siedzą teraz u POjebów [ niesioł ] jak i u tego POje banego Biłgorajskiego knura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wyłażą jak szczury z nory za zdobyczą, a poszły wy, niech mi teraz któryś zapuka do drzwi agitować czy to do sejmu, rady miasta itp. to ja już mu dam za to, że od 6 lat nie mam ani grosza podwyżki, gdzie ustawowo powinniśmy dostawać tzw. inflacyjną, gdzie w związku z tym po 35 latach pracy (sanepid) zarabiam jałmużnę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdziwiony,że ktoś jeszcze na nich głosuje. Nigdy nie dostaniecie mojego głosu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdziwiony,że ktoś jeszcze na nich głosuje. Nigdy nie dostaniecie mojego głosu!!!
Walą ich twoje głosy, tu nadal jest tak jak u kacapów,nieważne kto głosuje tylko kto te głosy liczy,tu nic się jeszcze nie zmieniło !!!  zobacz na te sondażownie na zamówienie,wszystko wcisną tak samo jak jedynie słuszna telewizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Miller - 68-letni wierny czekista. Aż dziw bierze, że jeszcze ktoś jeszcze głosuje na tych szmaciarzy z SLD.
Resztę życia to komunistyczne bydło powinno skończyć w Starych Kiejkutach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto "sobie" przypomnieć (wystarczy poszukać np. w internecie) jakie były układy i jakie "afery' za czasów kiedy rządziło sld, a Leszek Miller był premierem.  Zero głosów na "nich" ! Czyżby pan Miller myślał, że zapomnieliśmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzeba nam tu tego czerwonego bydła !!! Pamietam ich rządy w 2002. Pamiętamy kto zerwał umowę z Norwegią uniezależniającą nas od ruskich. Czerwona swołocz won z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwonym szmatom mówię NIE! Jeszcze mu mało władzy? Ta stara komunistyczna św.in-ia już dawno powinna zniknąć ze sceny politycznej jak i cała reszta żydokomuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białe szmaty też rządziły i co mamy, h** z z tym wolnym złodziejskim krajem, wałęsa jeszcze do tej pory nie oddał mi tych obiecanych 100 milionów, także bez względu kto by nie rzadził w tym popier***onym kraju i tak nie mamy sensu tu żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białe szmaty też rządziły i co mamy, h** z z tym wolnym złodziejskim krajem, wałęsa jeszcze do tej pory nie oddał mi tych obiecanych 100 milionów, także bez względu kto by nie rzadził w tym popier***onym kraju i tak nie mamy sensu tu żyć
BOLEK teraz chleje z tuskiem i z innymi POjebami u jaruzela na imieninach,jutro grill u kiszczaka, w  przyszłym tygodniu POlowanie dla wszystkich na Mazurach z komorem,wszystko jełopie za te twoje 100 mln,możesz sobie gruchę tylko nadal trzepać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...