Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewicowa wizja kultury w Lublinie

Utworzony przez Przemysław Leniak, 16 października 2014 o 09:05 Powrót do artykułu
ciekawe ile musiałbym zapłacić Wiejakowi za taki tekst?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ile dała Gruszka?  
0
Gruszka niech cos powie na temat gospodarki czy inwestycji w mieście, na konferencji tylko Żukowi przytakiwała, że ma racje , że się zgadza itd., teraz  kultura sie zajęła, jak ludzi kandydujący na tak ważne stanowisko nie maja podstawowej wiedzy i honoru
0
Myslalem ,ze Pani lewicę reprezentuje nie Palikota
0
A ja mam w d... kulturę. Ja chcę zarabiać w Lublinie normalne pieniądze, a nie zapomogi!!! A tak jeszcze zapytam: to pani za przeproszeniem doktor się przekwalifikowała ze stomatologii na specjalistę od kultury i sztuki? Podczas przyjmowania swoich pacjentów za dużo kultury ze swojej strony nie ujawniała, więc teraz zupełnie nie rozumiem, skąd zainteresowanie tematem...
0
hmm chyba 3 tys zł kosztuje taki tekst ale gdzie on ma napisane że to materiał wyborczy? Kodeks Wyborczy tego wymaga przecie...
0
A podobno "lewica" to sprawy zwykłych ludzi, pracowników...A ta pani to zwykła palikociara gadająca typowo lewackie - nie lewicowe - bzdury. W lublinie potrzebujemy pracy i chleba (chleba właśnie z pracy, nie z łaski) - nie igrzysk!
0
Kolego od  "chleba" i "igrzysk" blagam  zmien juz taśmę to samo od kilku tygodni, bądź kreatrywny i  wymyśl cos innego
0
To w końcu pani z lewicy startuje czy od Palikota?
0
Kobieto wracaj do garów bo zabierasz się za rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia.
0
Ludzie to honoru nie mają , a ta Pani to w ogóle mysli ,ze prezydentura to zabawa...nie głosujcie na takie osobniki ja pani, pan Muszynski i Pan od waluty własnej, nie pamietam jak się nazywa. Czy w tym mieście nie ma normalnych ludzi, pomijając oczywiście poważną kandydaturę Żuka, ale to o reelekcję Pan Przeydent się stara, mi chodzi o nowe twarze
0
Niestety ale nie ma pani pojęcia o kulturze i sztuce. Jakoś nigdy nie spotkaliśmy się w żadnym z lubelskich teatrów, na żadnej premierze, nawet w kinie! Ciągle tylko gada pani o cenzurze, choć pewnie i tej sprawie się pani zbyt uważnie nie przyjrzała. Kultura to również osiedlowe domy kultury, bilbioteki, galerie. Bywa tam pani w ogóle??Czy tylko przechodzi obok w drodze na wizytę u kosmetyczki i fryzjera??
0
ale to wstydu niekorzy nie mają aby tylko wystartowac wiedzy nt. samorządu nie mają, bo niby skąd i co kilka dni wyskakują z pomysłami ktore albo sa nierealne-jak te lokale bezpłatnie od miasta a teraz przyszedł czas na kulturę
0
Kolego od  "chleba" i "igrzysk" blagam  zmien juz taśmę to samo od kilku tygodni, bądź kreatrywny i  wymyśl cos innego
jak tylko kandydaci zaproponują, a juz jako rządzący zrealizują postulaty pracy (nie jako państwowych przedsiębiorstw, wystarczą dobre uwarunkowania np podatki itp) to ludzie przestaną wołać za "chlebem" i w spokoju zasiądą do oglądania "igrzysk". A póki co, jak tak boli to wołanie, to nie czytaj, siądź sobie na swoim stołku płaconym z naszych, mieszkańców Lublina, pieniędzy i przynajmniej się zamknij...
0
WsZyscy Ci kandydaci to powinni najpierw nauczyć się obowiązującego prawa,aby nie obiecywac ludziom rzeczy, których zabrania prawo to do pani Gruszki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: