Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LFOZ nie oddała miastu dworca busów przy ul. Ruskiej

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 30 listopada 2012 o 10:43 Powrót do artykułu
A tak z ciekawości... jak się wydaje plac? Czy oni tam na tym placu namioty rozbili i nie chcą się ruszyć? Przypięli się do metalowych słupów, czy jak? Jak można kogoś eksmitować z placu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Beret - Genetic Patriot napisał:
A tak z ciekawości... jak się wydaje plac? Czy oni tam na tym placu namioty rozbili i nie chcą się ruszyć? Przypięli się do metalowych słupów, czy jak? Jak można kogoś eksmitować z placu? [/quote] [quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1354268584' post='702319'] A tak z ciekawości... jak się wydaje plac? Czy oni tam na tym placu namioty rozbili i nie chcą się ruszyć? Przypięli się do metalowych słupów, czy jak? Jak można kogoś eksmitować z placu?
Pewnie chodzi o to, że należy spisać protokół zdawczo-odbiorczy czy coś w tym stylu. Obie strony powinny się pod nim podpisać. To w razie ewentualnych roszczeń.
0
Wojna o kawałek klepiska z byle jak położonymi płytkami chodnikowymi kto widział ten wie że wygląda ten teren jak slamsy.
0
Co za bzdura. Jakim prawem prezydent decyduje o miejscu odjazdów busów??? Miejsce określa pozwolenie wydane przez Urząd Marszałkowski. Niedouczone urzedasy...
0
Gdybym ja nie chciał opuścić jakiegoś placu lub lokalu który jest wlasnością miasta zaraz by mnie Policja doprowadziła do porzadku i obciążyła kosztami calej akcji.
0
kolejnyskandal za rządów Żuka! wstyd!
0
Mieszkaniec Lublina napisał:
kolejnyskandal za rządów Żuka! wstyd!
A podaj inne tak wielkie dla ciebie skandale. Bo z tego co wiem to problemem tutaj są pijawki z LFOZ, które próbują ratować swoją tonącą tratwę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: