Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Libacja nastolatek. Leżały na ziemi i miały drgawki

Utworzony przez ciemność, 16 października 2014 r. o 12:23 Powrót do artykułu
ludzkość pogrąża się w coraz większej ciemności, w coraz większym grzechu z powodu odrzucania Zbawiciela i Stwórcy Jezusa Chrystusa. " A Jezus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota" - Ewangelia Jana 8:12 świat cierpi na brak nadziei, na brak duchowego pokoju. Ludzie gonią za ciałem, za pieniędzmi, za marnościami ale nie znajduje w nich ukojenia, stają się jeszcze gorsi, bardziej sfrustrowani w szukaniu duchowego pokoju i pozbycia się bezsensu ale poza Zmartwychwstałym Zbawicielem nic im nie da ukojenia. Arthur Leonard Schawlow fizyk: 1981 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki :  "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne... Znajduję potrzebę Boga we wszechświecie i swoim własnym życiu... Mamy szczęście, że mamy Biblię a szczególnie Nowy Testament, który mówi nam tak wiele o Bogu w szeroko dostępnych ludzkich kategoriach." Google : Sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych Charis2007@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z nich NIEZŁE KURACJUszki :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lać i patrzeć czy równo puchnie to by gówniarstwo zapamiętało że na przyszłość że to nie dla nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...