Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Libacja przy samochodzie w centrum Lublina, kierowca zatrzymany. Wszystko nagrała kamera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 11:04 Powrót do artykułu
No i bardzo dobrze! Jednego potencjalnego zabójcy mniej. Przynajmniej tymczasowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ale gamoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla dyżurnego za reakcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kierowca golfa-niech policja skontroluje wszystkie gołfy III i IV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiskacz bez banderoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć klas podstawówki to stanowczo za mało dla takiego. Do tego golf i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki z Łukowa pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Big brother stał się faktem. G. Orwell miał rację. Syf , nie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny szrot z rasy golfowatych. Inne odmiany tego gatunku to stary passacik kombi, aczfureczka w sedaniku lub A3 dla bardziej morowych chłopaczków. Wspólne dla wszystkich powyższych: - start ze świateł z pedałem w podłodze lub ruszanie do 1 tys obrotów i zmiana biegu, potem znowu do 1 tys... (achhh jaki ten tedeiczek elastyczny patrzecie leszcze wokół. To nic że korek za mną) - zmiana pasa co 100 metrów z jednym mignięciem kierunkowskazu już po fakcie, tak by leszcz za mną nie domyślił się, że przed niego się wpycham - wciskanie się we wszystkich korkach, tak żeby pokazać, że to ja tu panem jestem i to ja zaoszczędziłem 7 sekund - aluski min 17 - sibi na dachy nawet jak po bułki jadę - umyty i wypastowany przed każdą niedzielą - wyplakowany, ajakże - przebieg około 160000 po 17 latach jazdy - niebita igła - żel na łbie - koszula wypuszczona na dżiny - pantofel lub adidaski - przykrótka kurteczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego jeszcze kilka watów z jakimś umpa, umpa! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci się bawią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEBIXY PRZECIEZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość piszący Kolejny szrot z rasy golfowatych. Inne odmiany tego gatunku to stary passacik kombi, aczfureczka w sedaniku lub A3 dla bardziej morowych ''' masz kompleks jakiś ? jeżdzisz komunikacją że tak bijesz pianę? masz małego że cię na coś niestać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać mnie na sporo więcej, niż ci się wydaje. Przede wszystkim - na podstawówkę, gdzie uczą używania wielkich liter, pisania "nie stać" osobno i niekiedy szacunku dla innych ludzi. Jazda "komunikacją", jak to prymitywnie zostało ujęte, jest na pewno mniejszym wstydem, niż ruszanie z rykiem "agrotuningowanym" audi z tłumikiem zrobinym z wiadra. Fu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pracownik miejskiego monitoringu! Popijawa przy tym golfie trwała w najlepsze gdzieś od 23:00. Czas reakcji służb - 2 godziny. Tylko pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro widziałeś libację od 23, dlaczego sam nie zawiadomiłeś odpowiednich służb??? Teraz wylewasz swoje zastrzeżenia do ich czasu reakcji. Oto typowy przykład d.pka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam pogratulować, dali się chłopakom pobawić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...