Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Libacja przy samochodzie w centrum Lublina, kierowca zatrzymany. Wszystko nagrała kamera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 o 11:04 Powrót do artykułu
No i bardzo dobrze! Jednego potencjalnego zabójcy mniej. Przynajmniej tymczasowo...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
heh ale gamoń
0
brawo dla dyżurnego za reakcję
0
Kolejny kierowca golfa-niech policja skontroluje wszystkie gołfy III i IV
0
Wiskacz bez banderoli?
0
Sześć klas podstawówki to stanowczo za mało dla takiego. Do tego golf i wszystko jasne.
0
buraki z Łukowa pewnie
0
Big brother stał się faktem. G. Orwell miał rację. Syf , nie życie.
0
Kolejny szrot z rasy golfowatych. Inne odmiany tego gatunku to stary passacik kombi, aczfureczka w sedaniku lub A3 dla bardziej morowych chłopaczków. Wspólne dla wszystkich powyższych: - start ze świateł z pedałem w podłodze lub ruszanie do 1 tys obrotów i zmiana biegu, potem znowu do 1 tys... (achhh jaki ten tedeiczek elastyczny patrzecie leszcze wokół. To nic że korek za mną) - zmiana pasa co 100 metrów z jednym mignięciem kierunkowskazu już po fakcie, tak by leszcz za mną nie domyślił się, że przed niego się wpycham - wciskanie się we wszystkich korkach, tak żeby pokazać, że to ja tu panem jestem i to ja zaoszczędziłem 7 sekund - aluski min 17 - sibi na dachy nawet jak po bułki jadę - umyty i wypastowany przed każdą niedzielą - wyplakowany, ajakże - przebieg około 160000 po 17 latach jazdy - niebita igła - żel na łbie - koszula wypuszczona na dżiny - pantofel lub adidaski - przykrótka kurteczka
0
Do tego jeszcze kilka watów z jakimś umpa, umpa! 
0
Studenci się bawią...
0
SEBIXY PRZECIEZ
0
gość piszący Kolejny szrot z rasy golfowatych. Inne odmiany tego gatunku to stary passacik kombi, aczfureczka w sedaniku lub A3 dla bardziej morowych ''' masz kompleks jakiś ? jeżdzisz komunikacją że tak bijesz pianę? masz małego że cię na coś niestać?
0
Stać mnie na sporo więcej, niż ci się wydaje. Przede wszystkim - na podstawówkę, gdzie uczą używania wielkich liter, pisania "nie stać" osobno i niekiedy szacunku dla innych ludzi. Jazda "komunikacją", jak to prymitywnie zostało ujęte, jest na pewno mniejszym wstydem, niż ruszanie z rykiem "agrotuningowanym" audi z tłumikiem zrobinym z wiadra. Fu...
0
Brawo pracownik miejskiego monitoringu! Popijawa przy tym golfie trwała w najlepsze gdzieś od 23:00. Czas reakcji służb - 2 godziny. Tylko pogratulować.
0
Skoro widziałeś libację od 23, dlaczego sam nie zawiadomiłeś odpowiednich służb??? Teraz wylewasz swoje zastrzeżenia do ich czasu reakcji. Oto typowy przykład d.pka.
0
A tam pogratulować, dali się chłopakom pobawić ;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: