Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Licea w Lublinie- Zamoy, Staszic, Unia

Utworzony przez Paulina, 15 maja 2013 r. o 14:59
Witam :] Niedługo muszę ostatecznie wybrać licea, a wciąż mam mętlik w głowie. Na początku muszę zaznaczyć, że jestem bardzo uzdolniona humanistycznie, natomiast z matmą- wyjątkowo słabo. Zastanawiam się nad Staszicem, Zamoyem, Unią i piątką. Chciałabym poznać m.in. Waszą opinię o nauczycielach i atmosferze. Ponadto warto wspomnieć, że łatwo ulegam stresowi i uczę się ze słuchu, tak więc zalezy mi na tym, żeby UCZONO, a nie mówiono, czego mam się nauczyć. Chcę, żeby wymagania były wysokie, lecz wiadomo, że nie chcę kuć po nocach, aby dostać tróję (choć wiadomo, że tak się zdarza w każdej szkole). Zależy mi również na nauce języków (obecnie znam angielski na poziomie advance i hiszpański na poziomie podstawowym, chcę się zacząc uczyć francuskiego, ew. niemieckiego). Jestem ambitna, a duza ilość nauki mnie nie przeraża, lecz to też w granicach zdrowego rozsądku. Słyszałam, że w Unii i Staszicu wielu uczniów się załamuje, bo nie potrafi sprostać wymaganiom nauczycieli lub jadą tylko na korepetycjach- czy tak jest naprawdę? Proszę uczniów, żeby mi troszkę przybliżyli, jak to wygląda Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za bardzo w temacie, ale słyszałam bardzo dobre rzeczy o "Czwórce" - LO im. Sempołowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba zrobić aby dostać się do II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba zrobić aby dostać się do II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego???
gałę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tych "dobrych liceów", jadą na opinii, ucznów mają gdzieś, każdy musi sam się uczyć albo jak większość chodzić na korki. Nauczyciele w większości, bo oczywiście są wyjątki, nie tłumaczą tylko wymagają. Praktycznie żadnych fakultetów w klasie maturalnej! Inne licea, które muszą o swoją pozycję na rynku trochę powalczyć podchodzą zupełnie inaczej. Moje dziecko kończy właśnie 3 klasę w Unii - NIE POLECAM! Na korki nie ma już czasu, bo praktycznie musi brać ze wszystkiego, co zdaje na maturze, nie mówiąc o kosztach. W prywatnym liceum byłoby taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam twojej starej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...