Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja się pytam, kto za tym stoi? Komu zależy na nachodzeniu urzędników w poniedziałek rano? Do nauki gówniarze i nie mieszajcie więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam. Skąd gnojstwo ma pieniądze na samochody?! Zamiast się uczyć pokolenie zdeb***ałych gówniarzy to się luksusów zachciewa??!! WON do nauki gówniarze. Pokolenie niedouczonych bachorów. Rowerem albo na piechotę do szkoły. A nie już taki gówniarz jeden z drugim samochodem do szkoły. Wsiądzie kilku takich niedouczonych za kółko w zdezelowanym holkswagenie i szpanuje przed laskami. PASZŁA DO NAUKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD PEWNEGO CZASU W MEDIACH POJAWIA SIĘ HASŁO "ZUBOŻENIE SPOŁECZEŃSTWA", KTÓRE JEST FORSOWANE PRZEZ PiS. CO DRUGI POLAK MA SAMOCHÓD (JEST ICH W POLSCE 18 MILIONÓW), PRAWIE KAŻDY MA TELEFON KOMÓRKOWY, JEST PROBLEM Z WYBOREM RODZAJU SZYNKI, CZY KIEŁBASY. PIECZYWA - ZATRZĘSIENIE.CIĄGLE COŚ SIĘ BUDUJE. W MARKETACH Z PÓLEK SIĘ AŻ WYLEWA.SĄ NAWET OSTRYGI I KRABY.POMARAŃCZE CZASAMI TAŃSZE NIŻ POLSKIE JABŁKA.NAWET JEST PAPRYKA. JAK ŻYĆ PANIE PREMIERZE? JAK ŻYĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech sobie kupią samochody za własne pieniądze.Nóż się w kieszeni otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówniarzu to możesz sobie mówić na swoje dzieci, nie na cudze, sam w wakacje jak głupi pracowałem żeby zarobić na samochód, a kieszonkowe na bilety mpk i autobus wydawałem na paliwo, organizowałem się ze znajomymi, nasze kieszonkowe zamiast na żarcie i mcdonaldy szło w paliwo, uczyłem się też dobrze, bo chciałem coś w życiu osiągnąć, więc weź nie wypowiadaj się tak niedouku, bo mam wrażenie że jesteś niedouczonym homofobem, czasy się zmieniają koleś, a urzędnicy od tego są żeby przyjmowali interesantów i rozpatrywali wszelkie sprawy i inicjatywy, nareszcie się do czegokolwiek świta urzędasów przyda, bo urzędnik jest dla obywatela, a nie obywatele dla urzędników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
A ja się pytam. Skąd gnojstwo ma pieniądze na samochody?! Zamiast się uczyć pokolenie zdeb***ałych gówniarzy to się luksusów zachciewa??!! WON do nauki gówniarze. Pokolenie niedouczonych bachorów. Rowerem albo na piechotę do szkoły. A nie już taki gówniarz jeden z drugim samochodem do szkoły. Wsiądzie kilku takich niedouczonych za kółko w zdezelowanym holkswagenie i szpanuje przed laskami. PASZŁA DO NAUKI.
To że Ty nie masz samochodu, w zasadzie pewnie niczego się nie dorobiłeś to nie oznacza, że dzieci których rodzice nie są próżniakami nie mają jeździć "nawet samochodami". A do roboty leniu i twoje dzieci też będzie stać na coś więcej niż bilet mpk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotyrek napisał:
gówniarzu to możesz sobie mówić na swoje dzieci, nie na cudze, sam w wakacje jak głupi pracowałem żeby zarobić na samochód, a kieszonkowe na bilety mpk i autobus wydawałem na paliwo, organizowałem się ze znajomymi, nasze kieszonkowe zamiast na żarcie i mcdonaldy szło w paliwo, uczyłem się też dobrze, bo chciałem coś w życiu osiągnąć, więc weź nie wypowiadaj się tak niedouku, bo mam wrażenie że jesteś niedouczonym homofobem, czasy się zmieniają koleś, a urzędnicy od tego są żeby przyjmowali interesantów i rozpatrywali wszelkie sprawy i inicjatywy, nareszcie się do czegokolwiek świta urzędasów przyda, bo urzędnik jest dla obywatela, a nie obywatele dla urzędników !
No tak, ósma się zbliża, gnoje wstają do szkoły, teraz to się dopiero zacznie...... młodzi i gniewni do pióra siądą! Do tej pory pisali normalnie do pracy wstający... no zacznie się, oj dadzą gówniarze popalić ... wykażą swoje poszanowanie starszym i władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmartwiony napisał:
No tak, ósma się zbliża, gnoje wstają do szkoły, teraz to się dopiero zacznie...... młodzi i gniewni do pióra siądą! Do tej pory pisali normalnie do pracy wstający... no zacznie się, oj dadzą gówniarze popalić ... wykażą swoje poszanowanie starszym i władzy!
kolego, nie zapędzaj się, ja siedzę od 7 w pracy, edukację skończyłem już dawno, możliwe że jestem w twoim wieku, i nie widzę nic dziwnego w tym żeby dzieciaki jeździły do szkoły samochodami, wolałbym wydać kasę na auto i paliwo dla syna, niż miałby jechać codziennie 50km busami i zatłoczonymi mpk przez półtorej godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny lublin a dlaczego biedny .Bo głupi. Dzisiejsze pokolenie młodzieży nie ma książek a ma samochody.Ich drugim domem jest plaza.Przed 9 tłumy nastolatków czeka na otwarcie.W sporcie co drugi to noga,książek nie czyta .Niech jeszcze zainstalują automaty z prezerwatywami bo na przerwach nie mają co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotyrek napisał:
kolego, nie zapędzaj się, ja siedzę od 7 w pracy, edukację skończyłem już dawno, możliwe że jestem w twoim wieku, i nie widzę nic dziwnego w tym żeby dzieciaki jeździły do szkoły samochodami, wolałbym wydać kasę na auto i paliwo dla syna, niż miałby jechać codziennie 50km busami i zatłoczonymi mpk przez półtorej godziny
kto dojeżdża 50 km.Myślę,że można bliżej znaleźć liceum a są jeszcze internaty ,bursy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 napisał:
kto dojeżdża 50 km.Myślę,że można bliżej znaleźć liceum a są jeszcze internaty ,bursy
taniej wychodzi dojazd 50km samochodem dla czterech nastolatków niż wynajem bursy czy internatu, a liceum czy technikum można znaleźć bliżej, ale poziom nauki w nich... marny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
To że Ty nie masz samochodu, w zasadzie pewnie niczego się nie dorobiłeś to nie oznacza, że dzieci których rodzice nie są próżniakami nie mają jeździć "nawet samochodami". A do roboty leniu i twoje dzieci też będzie stać na coś więcej niż bilet mpk !
Samochód mam i zakładam że to ty nie masz bo "max" komuś wytykasz coś czego może sam nie posiadach. Zazdrość, obłuda i chamstwo typowego małomiasteczkowego polaczka przez ciebie przemawia . ALe jak widze takie głodne kawałki "MAX POJECHANE" to mi się łza w oku kręci dziecko. Wróć do rzeczywistości, zawiść zostaw za sobą. A dzieciaki niech się wezmą do roboty. Bo prócz lenistwa, prochów, łażenia po marketach i innych zdeb***ałych wytworów żałosnego świata nic nie potrafią. Jak ty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 napisał:
kto dojeżdża 50 km.Myślę,że można bliżej znaleźć liceum a są jeszcze internaty ,bursy
np. PARCZEW chce się szkolić w elitarnym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przy tej okazji zbadał bym sprawę parkingu przy Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji, ponieważ jeszcze przed budową "ORLIKA" był tam mały park i miejsce na około 15 samochodów, o który dbały klasy architektury krajobrazu, a gdy trzeba było przeprowadzić prąd i wode na boisko rozkopano tam wszystko, zrównano z ziemią, zasypano gruzem i jest zakaz wjazdu na to miejsce- dlaczego? Jako absolwent podjechałem pod szkołę w odwiedziny, chcąc w tym miejscu zaparkować (a jest naprawde mało miejsca jak dla dwóch szkół), ale Pan "urzędnik" powiedział, że to parking dla Urzędu Miasta i nie wolno tam wjeżdżać- uszanowałem to choć na parkingu stały tylko 3 samochody (o godz 11), a zmieściło by się z 20 aut, ale mam pytanie... Jeżeli w centrtum są pakingi miejskie to dlaczego zabierany jest grunt Szkoły? Czy uczniowie nie mają prawa przyjechać do szkoły samochodem? A jeżeli ktoś z góry zakłada, że taki "uczeń" samochód dostał od rodziców to się myli, bo od 16 roku życia jeździłem za granice i zarqabiałem, nie przepuszczając na imprezy... i kupiłem samochód i jestem dumny z tego, że nawet na paliwo od rodziców nie brałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotyrek napisał:
gówniarzu to możesz sobie mówić na swoje dzieci, nie na cudze, sam w wakacje jak głupi pracowałem żeby zarobić na samochód, a kieszonkowe na bilety mpk i autobus wydawałem na paliwo, organizowałem się ze znajomymi, nasze kieszonkowe zamiast na żarcie i mcdonaldy szło w paliwo, uczyłem się też dobrze, bo chciałem coś w życiu osiągnąć, więc weź nie wypowiadaj się tak niedouku, bo mam wrażenie że jesteś niedouczonym homofobem, czasy się zmieniają koleś, a urzędnicy od tego są żeby przyjmowali interesantów i rozpatrywali wszelkie sprawy i inicjatywy, nareszcie się do czegokolwiek świta urzędasów przyda, bo urzędnik jest dla obywatela, a nie obywatele dla urzędników !
Ja nie miałem wakacji, pracowałem każdego roku za granicą- nie miałem ferii ani weekendów, a ten "przerażony" chyba nie wie o niektórych ludziach- dawno w szkole nie był! Niech sobie podejdzie pod szkołę i zobaczy kto ma samochód od tatusia, a kto sam na niegio zarobił- ten co zarobił na auto sam nie niszczy go i wie, że opony są drogie a paliwo też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przerażony" chyba ma kompleksy, bo jak chodził do pracy rodzice go sponsorowali zapewne i ( o ile jest po studiach) to też go sponsorowano. "przerażony" zrób jak ja- mając 20 lat, zaraz po szkole średniej, idź na zaoczne studia i dojeżdżaj do obcego miasta i sam się utrzymuj- ciekawe ile wytrzymasz ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawi mnie strasznie ta ludzka hipokryzja, wyzywanie ludzi, których sie nie zna od chamów, leni i degeneratów, a z postów chamstwo wyłazi i się wylewa. Najpierw narzekajmy, że ktoś nie chce się uczyć w podrzędnym liceum, potem jak ma auto to pewnie ukradł na nie. Polaczkowa zawiść niestety. Klasa maturalna to czas specyficzny, zajęć jest mniej, a ściskanie się 2 razy jednego dnia w godzinach szczytu to nie jest to o czym się marzy, hasło do nauki tutaj pasuje jak ulał... Bardzo mi się podoba sam fakt chęci zmiany czegoś na lepsze, młodzi ludzie starają się być aktywni, zrobić coś dla siebie i dla innych, zakładam, że obecni maturzyści dojeżdżający nie doczekają zakończenia inwestycji, ale nie powiedzą czegoś w stylu "jak ja nie mam to czemu Ci po mnie mają mieć?", nie godzą się na rzeczywistość, która im nie odpowiada. Polaczki będą jednak krzyczeć, że zło, wypadki, plaza i prezerwatywy, pomyliło się Wam z gimnazjami, w liceum ludzie dorastają. Pozdrawiam ludzi zdolnych do dyskusji zamiast rzucać obelgami na lewo i prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! napisał:
A ja się pytam, kto za tym stoi? Komu zależy na nachodzeniu urzędników w poniedziałek rano? Do nauki gówniarze i nie mieszajcie więcej!
O!!! i tego się trzymajmy, byle z poniedziałku z rana nie przyleźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Samochód mam i zakładam że to ty nie masz bo "max" komuś wytykasz coś czego może sam nie posiadach. Zazdrość, obłuda i chamstwo typowego małomiasteczkowego polaczka przez ciebie przemawia . ALe jak widze takie głodne kawałki "MAX POJECHANE" to mi się łza w oku kręci dziecko. Wróć do rzeczywistości, zawiść zostaw za sobą. A dzieciaki niech się wezmą do roboty. Bo prócz lenistwa, prochów, łażenia po marketach i innych zdeb***ałych wytworów żałosnego świata nic nie potrafią. Jak ty.....
Świat jest piękny,ale ty żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w peni popieram tę modzieżową inicjatywę. Stare pokolenie, które uważa, że im się wszystko należy powoli odchodzi do lamusa, a akcja taka jak ta jest z pewnością jedną z pierwszych ale na pewno nie ostatnich. Więc słuchajcie, stare zawistne społeczniaki: wajha w dół, proszę się zrelaksować i przyzwyczaić, bo tak już zostanie. Młode pokolenie wie, że jak samo na coś nie zapracuje to nie będą mieli nic. To już nie te czasy, że każdemu się coś należy. Trzeba na wszystko zapracować. Nie pozwolą sobie tak pluć w twarz jak Wy i będą walczyć o swoje, a nie tylko narzekać, jak to u nas jest źle a na zachodzie to eldorado. Przykład: protesty w/s ACTA. Można? Można!!! Trzymam za was kciuki, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...