Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szybcy sie wsciekli ;p to tyle o tych licealistach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają ku*wa problemy szczyle je***e 23 szkoła lansu i baunsu h3h3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To pracuj dalej społeczniaku. Skończyłem 3 kierunki studiów, znam biegle angielski, niemiecki i rosyjski, pracuję w pewnej bardzo dużej firmie i po godzinach prowadzę jeszcze swoją. A ty co osiągnąłeś? Bo ja wszystko, zawdzięczam sobie i moim rodzicom, którzy dali mi warunki do nauki. Ja mam 28 lat. Co do wycierania gilunia to powiem tyle: potrafisz kłapać ryjem, narzekac i zżera cię zawiść. Nie potrafisz nic konstruktywnego napisac tylko się mądrzysz. Dlatego pewnie jesteś nikim i tym bardziej uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Piszecie, że dzisiaj my nic nie potrafimy zrobić bez komputera i telefonu. Prawda jest taka, że życie teraz tego od nas wymaga, a to że niektórzy nie potrafią się dostosować do zmieniających się czasów to już jest inna sprawa. Choc na tym forum pewne osoby chyba nie potrafią tego ogarnąć i nie są w stanie nadążyć za szybko zmieniającą się techniką, modą, zwyczajami itp. Kiedyś babcia opowiadała, że jak ktoś miał rower to był 'dziany', 20 lat temu rower miał każdy, a na samochód stac było niewielu, dzis samochód ma co drugi Polak, a nieliczni latają prywatnymi helikopterami. Skąd wiecie czy za kilkadziesiąt lat nie będzie to normą? Dlatego też popieram tych młodych, bo skoro chcą parking po szkołą, to znaczy, że chcą do niej przyjeżdżać i się uczyć. Kto ma robić na Wasze emerytury, które i tak są liche? A pewnie będą jeszcze mniejsze, hahaha:)
И что вы делаете, самостоятельно знающий иностранные языки и бизнесмен?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeb..o was, uczyć się a nie lansować w szkole, licealiści tacy bogaci jesteście że na samochcody was stać, to po co do szkoły chodzicie, w du..e się poprzewracało wam , do zaszytów a nie wymyślać bzdury, kiedyś mpk jeżdzili a nwet na piechotę chodzili i było ok,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej postawić szlabany na pilota i mieć wszystko w nosie tak jak to zrobila pani Kubuj z "Budowlanki" na al Racławickich. Czasy się zmieniaj młodzież szybko sie usamodzielnia, jak widać nie wszyscy za tym nadążają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Jeżeli tak sprawę stawiasz. To życzę ci obyś się nie zmienił. Widać pomyliłem się i źle cię oceniłem. Przyznaję się do błędu. Wracając do artykułu powiem, że podtrzymuje stanowisko, które wyraziłem na początku. Dla młodych komunikacja a nie samochody. Później jak zmądrzeje do samochodu proszę bardzo, póki co popatrz na ulicach ile małolatów po wariacku jeździ?? Widziłeś jak oni terror na drogę wprowadzają? Ile oni mają wyobraźni i jaką?. Poza tym kiedyś w autobusie kwitło życie a teraz..... Nie odezwiesz się do nikogo z obawy, że ci zaraz napyskuje, zbluzga lub jeszcze pobije bo wychowany "bezstresowo". Do autobusu i uczyć się kultury oraz współżycia społecznego. Odkładać w tych trudnych czasach na studia bo będą płatne i pomagać rodzicom a nie głupoty w głowie.
Tu się zgodzę, ale na szczęście są i tacy, którzy sa w porządku wobec innych. Hołota zawsze istniała ale objawiało się to w trochę inny sposób. Mieszkałem na Kalinie, 2 piętra wyżej mieszkała taka rasowa patologia w dwupokojowym mieszkaniu. Mieli 5 dzieci, szóste było w drodze. Mieszkanie zadłuzone na prawie 300 000zł. O eksmisji nie było mowy. Rodzice dzień w dzień nawaleni, dzieci brudne, głodne, nie chodziły do szkoły, najstarsza córka w wieku około 10-12 lat była ich opiekunką. Zastraszały inne dzieci na osiedlu, zabierały im zabawki, jedzenie, rowery itp. Nie ma skutecznego systemu zabezpieczającego nas przed czymś takim. Zarówno ja jak i 2 innych mieszkańców sprzedaliśmy mieszkania bo nie szło zyć w takich warunkach, a już na pewno nie wyobrażam sobie jak miałbym wychowywać własne dzieci w takim środowisku. Jak podrosną to już nie będą zabierać chipsów, czy kanapek, tylko przerzucą się na pieniądze lub telefony. Po ulicach jeżdżą wariaci, ale są też i normali młodzi ludzie, którzy chcą przemieścic się z punktu A do punku B. Zwrócił ktos uwagę na młodą osobę jadącą zgodnie z przepisami? Raczej nie, bo zazwyczaj w oczy rzucają się ci w głośnych autach jeżdżących slalomem między innymi uczestnikami ruchu. Jechałem w styczniu do pracy, wyprzedził mnie jakiś golf, parę kilometrów dalej, przed Łęczną na łuku za stacją benzynową, golf siedział na polu. W słuzbowym aucie miałem wyciągarkę, to wyciągnąłem ich z zaspy. Słowa dziękuję nie usłyszałem, tylko że "kapciochy" pokrzywił i jak go wyciągałem to mu naderwałem zdeżak. Pomijam fakt że w aucie jechało 7 osób a kierowca miał 18-20 lat. Ktoś mi wcześnij zarzucał, że jestem niedouczny. Może i jestem, ale pewne zasady myśle że powinny obowiązywać każdego. I dlatego właśnie uważam, że osoby walczące o swoje racje w sposób uczciwy i zgodny z przyjętymi pewnymi normami nie powinny być krytykowane w sposób mieszający ich z błotem. Chcą parking? Niech im go zrobią, sami zadeklarowali, że chcą stojaki na rowery i motory. Te nie korkuja miasta. W tym miejscu nie ma nic tylko pusty zaniedbany plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inicjatywe parkingu ale dla mieszkańców, urzytkowników orlika oraz wszystkich okolicznych szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem... w dupach się poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem kierowcą zawodowym ale jak widze młodych kierowcow za kolkiem to krew mnie zalewa, ciagle sie spiesza lamiac nagminnie przepisy i wyzywajac starszych kierowcow od roznych deb...li a swoja droga kiedy taki młodzy kierowca nabył praktyki, chyba nie po przejechaniu 1000 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie na świecie daży się do tego by do pracy dojeżdżać komunikacją zbiorowa a nie każdy na własną rękę. Pomysł jest archaiczny. To nie jest żaden postęp jak mówi przewodniczący SU tylko fanaberia. Będą się chwalić furami swoich rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Sam jestem kierowcą zawodowym ale jak widze młodych kierowcow za kolkiem to krew mnie zalewa, ciagle sie spiesza lamiac nagminnie przepisy i wyzywajac starszych kierowcow od roznych deb...li a swoja droga kiedy taki młodzy kierowca nabył praktyki, chyba nie po przejechaniu 1000 km.
fajnie że dostrzegasz jak młodzi łamią przepisy, ale nie wszyscy nastolatkowie tak robią, ja dojeżdżam na studia 180km i nigdy nie szalałem na drodze, mimo że mam swój własny samochód (na który zarobiłem sam !) więc nie oceniaj z góry wszystkich jednakowo, nie wrzucaj mnie do jednego worka z dupkiem w kaszkietówce w starej bmw3 pseudo-wypasionej bryce z wiejskim tuningiem co wyprzedza na podwójnej ciągłej na ostrym zakręcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest o teren komunalny, więc parking dla mieszkańców okolicznych domów jak najbardziej potrzebny, natomiast uczniowie nieletni mogą chodzić pieszo, dla zdrowotności i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Jest o teren komunalny, więc parking dla mieszkańców okolicznych domów jak najbardziej potrzebny, natomiast uczniowie nieletni mogą chodzić pieszo, dla zdrowotności i nie tylko.
pewnie, wszystko dla mieszkańców, wszystko się należy wam, dla innych ludzi już niema miejsca, nawet gdyby to był zus to mieszkańcy mieli by większe prawo tam parkować, bo to teren komunalny i koniec, wszystko wam, ludzie, po chorobę macie parkingi wewnętrzne na podwórkach ? jeszcze wam mało ? może mieszkańcy niech jeżdżą po mieście mpk i sprzedadzą samochody, czemu tak by nie zrobić ? do tesco czy lidla na promocję sera żółtego możesz podjechać tyloma autobusami komunikacji miejskiej, nie musisz samochodem. Bo co ? bo zakupy ? a uczniowie z plecakami jeżdżą i nie mają wyboru... więc weź się bereciku z antenką proszę zajmij ekonomicznym ustawianiem samochodów na podwórzu pod oknem i zamiataniem chodnika przy swojej wypasionej kamienicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
natomiast uczniowie nieletni mogą chodzić pieszo, dla zdrowotności i nie tylko.
nieletni ? chyba mówimy o pełnoletnich, którzy mają prawko i możliwość prawną prowadzenia pojazdów, ogólnie to chodzi głównie o maturzystów, bo to oni mają po 18-19 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jak sie zgrabnie udzielaja ohoho a najwiecej do powiedzenia maja widze "Doswiadczeni kierowcy ", mieszkancy oraz zazdrosni ktorzy nie dorobili sie samochodow ani nie osiegneli nic w zyciu i jedyna ich rozrywka to hejterowanie przed monitorem ! haha Ludzie ! Co wam do Kur** przeszkadza parking ? W jakim wieku sami zaczeliscie jezdzic ze teraz tacy cwani ? Mpk ? hmm mysle ze jak jezdzi sie nim od 12 roku zycia to przy zdobyciu prawa jazdy i odlozeniu na samochod w wieku 19 lat mozna sobie jezdzic bo droga jest dla wszyskich a nie tylko dla "zawodowcow" ( ktorzy czesciej lamia przepisy zeby wyrobic z towarem na czas !) A wiec pryechodzac do sedna Po chu* Komentujecie tylko po to zeby sie pochwalic ze macie prace i jestescie kierowcami czy po to zeby pochwalic sie ze mieszkacie prawie w centrum ? Hejtery - plaga naszych czasow. Zamiast sie cieszyc ze mlodzi chca cos zmienic na lepsze to wiecznie zle. POpierajcie dalej PO... Dadza wam wszystko czego chcecie.. LDC ! Pozdro Kumaci ! V !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego , że ile oni tych samochodów mają . 18 lat ma się w drugim najwcześniej w drugim semestrze klasy maturalnej ( no chyba , że ktoś kibluje ) i co nagle wszyscy maturzyści mają samochód? Na zdjęciu są jak podpisano uczniowie 2 klasy więc oni już wogóle nie mogą prowadzić , no chyba ,że hulajnoge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myslisz ze parking zrobia w 2 miesiace czasu ? Watpie. To akurat na 3 klase beda mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze tu nie chodzi tylko o samochody, przecież bd tam miejsca parkingowe i dla rowerzystów i dla motocyklistów:) a wieczorami korzystać chyba mogli by wszyscy:) niech tam ja w pełni popieram ten pomysł po mimo że nie chodzę tam do szkoły:)) mam nadzieje że im się uda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc młodych jezdzi jak wariaci gdyż zapewne auto kupili im rodzice a ja kwiadomo ze to co sie dostanie za darmo nie szanuje sie tak jak to na co sie samemu zapracowało :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poiuyt napisał:
Zacznijmy od tego , że ile oni tych samochodów mają . 18 lat ma się w drugim najwcześniej w drugim semestrze klasy maturalnej ( no chyba , że ktoś kibluje ) i co nagle wszyscy maturzyści mają samochód? Na zdjęciu są jak podpisano uczniowie 2 klasy więc oni już wogóle nie mogą prowadzić , no chyba ,że hulajnoge
Jak byś chciał zauważyć 18 lat uprawnia do zdania Egzaminu na prawo jazdy. I chyba Ci się szkoły pomyliły znawco:* W Liceum II semsetr klasy 2 starczy i możesz mieć już samochód;) w zależności od tego kto się kiedy urodził... Wiesz co dobry pomysł z hulajnogą, ale daj przykład i sam posmigaj hulajnogą to się wtedy dołączę. Starszym trochę ruchu też nie zaszkodzi, a nawet pomoże;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...