Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liczba mieszkańców Lublina zmaleje o 77 tys. osób

Utworzony przez trrk, 28 grudnia 2014 o 19:51 Powrót do artykułu
Proponuję postawić jeszcze ze dwa centra handlowe wtedy sytuacja się na pewno ustabilizuje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale za to liczba urzędników się podwoi !
0
Tak samo się sprawdzą jak te prognozy z lat 80 się sprawdziły a każdy po zakupy lata własnym helikopterem i korzysta z komputera kwantowego. Pieprzenie w bambus
0
Liczy się jakość a nie ilość.
0
to efekt rządów Platformy zwanej dla żartu obywatelską
0
To żadna nowina. Liczba mieszkańców Lublina maleje od co najmniej 15 lat (było o tym wiele artykułów w prasie). Zero perspektyw na godne zarobki (kupno mieszkania, domu, utrzymanie rodziny). Pensje na poziomie 1,2 - 1,5  - max 2 - 2.5 tys. PLN netto. Młodsi wyjeżdżają na zachód Polski (do większych miast) lub w ogóle z kraju. Lotnisko w Świdniku bazuje tylko na gastarbajterach tyrających na Zachodzie Europy. A oni nigdy do Lublina już nie wrócą (no chyba że jako emeryci z emeryturą wypłacaną w euro/funtach). Jedyne czym Lublin może się pochwalić to tysiące urzędników (sfera która nie przynosi wzrostu PKB) oraz galerie handlowe i call center. .......................... Zawsze mnie to śmieszyło ... im więcej komputerów, techniki i nowoczesności (mających na celu usprawnienie i odbiurokratyzowanie) ... tym więcej urzędników do obsługiwania coraz to mniejszej liczby mieszkańców miasta. Kabaret.  
0
To może trzeba iść śladami Rzeszowa i przyłączać okoliczne wsie i miasteczka. Wtedy Lublin będzie liczyła 450 tys. mieszkańców!
0
Mnie zastanawia sens osiedlania się na przedmieściach. Narodził się ten trend i mimo jego wielu wad jest na topie. Tez popełniłem ten błąd. Mieszkałem kilka lat temu na przedmieściach Lublina i po kilku latach powróciłem do miasta, do mieszkania na nowym osiedlu. Teraz mam wszystko ,,pod ręką,,. W zasięgu do trzystu metrów mam sklepy, przedszkola, place zabaw, restaurację, pizzerie, apteki, przychodnie zdrowia,kosciół itp. Dzieci mają w końcu idealne połączenie mpk z całym miastem, a na osiedlu czysto i czuć ,,życie,,. Na przedmieściach wszędzie daleko, psy szczekające całą noc, ciemno i nudno. Dzieci wszędzie trzeba wozić, a cisza po kilku dniach piszczy w uszach. Grill tez się nudzi po kilku razach. Poza tym architektonicznie większość domów budowane wg wyświechtanych planów, po prostu podobne do siebie. Podsumowując wybieram kawalerkę w Lublinie zamiast domu w Koziej Wólce. Nawet na starym osiedlu, ale mieście.   A jeśli chodzi o wynik sondy to proponuję osobom niezadowolonym z mieszkania w Lublinie przenieść się na wieś. Najlepiej bez Internetu.
0
Prezydent miasta radni powinni robić wszystko aby zatrzymać mieszkańców Lubina czytaj budowę dużej ilości mieszkań pracy pracy  i patriotyzmu lokalnego .DLACZEGO sąsiednie regiony [politycy] ogrywają posłów  .Np. budowy drogi całkowitej S17 czy budowa drogi S19 do Białegostoku a nie tylko do Rzeszowa po to aby tylko mieszkańcy korzystali z lotniska Jesionka   
0
A skąd wy Ludzie wiecie co bedzie za 30/50 lat. W Warzawie 1.7. mln. hahaha w Warszawie trudno spotkać Warszawiaka a ci co przyejdżaja do wwa pracować to to nie jest mieszkaniec.  Ludzie wy też hejtujecie ten Lublin. Myślicie że Taki Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów lepsze od Lublina. Na wszystko potrzeba czasu, nie da sie wszystkiego zrobic na raz. Lublin rozwija sie bardzo gwałtownie i to widać. Z czasem i w Lublinie bedzie te 500tys. Liczby choćby za kilkanaście lat. A milion nawet za 50lat i co z tego ze długo ?? Ale bedzie. Warszawa ściga sie tylko aby przyciagać do siebie wiecej mieszkańców, a zapytam.. ? Co w tej warszawie jest innego co nie ma Lublin ? Tam jeszcze wiekszy smród gród. A ci kierowcy.. hamy i tyle. Budujcie dalejk za nasze pieniadzę Lotniska dla wARSZAWY I LINIE METRA. 
0
Zabawne są te wyliczaniu.Mieszkam dwieście metrów od granicy miasta i razem z tysiącami takich jak ja którzy osiedlają się w swoich domach uciekając z blokowisk zanizam statystykę Lublina.Tyle ze codziennie pracujemy w tym mieście a dzieci uczą się,robimy zakupy itd.Kocham Lublin za to ze ma swój klimat i może bogaty nie jest i nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy to jednak pozostaje w swym klimacie,zupełnie innym niż piekielna WAWA czy jakieś slaski .
0
Te badania są niewiarygodne. Miasto Lublin będzie się powiększać pod względem ludności, a to za sprawą polskiej wsi, która wali drzwiami i oknami do miasta. Wiś się piep-rzy" na potęge, mama, tata sprzedadzo kawałek pola, kupio pierworodnemu mieszkanie w Lublinie. Taki potomek chamów za kilka  lat już się uznaje się za miastowego. Wstydzi się swojej rodziny i jeździ w soboty do mama, tata po słoiki. Zobaczcie kto mieszka na nowych osiedlach - CHAM.        
0
Z danych jasno wynika, że wszyscy wyjadą do Warszawy.
0
słuszna  ocena  internauty nr 10 Lublin pomału ale się rozwija.Tutaj należy budować mieszkania nie drogie i walczyć o miejsca pracy infrastrukture drogowąRz.W tej dobie należy walczyć o miejsca pracy na górze gdzie Lublin i region nie posiada Siedziby żadnej firmy jak chocby Lubella -Wadowice -Azoty Puławy siedziba Tarnów-PGE nawet Cukierki Solidarnośc siediba Opatówek tak Lubelske zakłady są ogrywane a posłowie i mieszkancy siedzą cicho.
0
Tere fere kuku
0
no i bardzo dobrze,nareszcie będą normalne ceny mieszkań w Lublinie,bo będą stały puste,obecne 4-5 tys.za m2 są o 30% za wysokie jak na realia lubelskie.
0
Ale bzdury z tym Rzeszowem.Miasto wykupuje pod swój teren kolejne gminy to i ludzi w Rzeszowie przybywa - proste. Ludzi tam nie przybywa z powodu zwiększania sie miejsc pracy. Właśnie wyjechałem niedawno z tego miasta za chlebem. Ludzie na podkarpaciu żyją pół roku z turystyki a drugie pół jeżdżą na zachód na te kilka miesięcy za chlebem a bezrobocie należy tutaj do największych w kraju
0
media mało pomagają aby pobudzić prezydenta miasta ,posłów radnych aby walczyli w centrali o sprawy bardzo ważne dla Lublina regionu ,a tu włodarze mieszkańcy są   pasywni bo dla nich liczy się stołek dobrze płatny tu i teraz .Zarobki WŁODARZY  powinny być brane pod uwagę   co dany pracownik polityk lub grupa  zrobia dla miasta regionu.Dlaczego Lublin i region nie posiada  zadnej drogi Ekspresowej tylko kawałki WYPŁAKANE67 KM TYLKO RESZTE NA STACJI POCZEKAJ
0
RZESZÓW RULEZZZ !!!   NIEDŁUGO WYPRZEDZIMY LUBLIN !!!
0
Mnie zastanawia sens osiedlania się na przedmieściach. Narodził się ten trend i mimo jego wielu wad jest na topie. Tez popełniłem ten błąd. Mieszkałem kilka lat temu na przedmieściach Lublina i po kilku latach powróciłem do miasta, do mieszkania na nowym osiedlu. Teraz mam wszystko ,,pod ręką,,. W zasięgu do trzystu metrów mam sklepy, przedszkola, place zabaw, restaurację, pizzerie, apteki, przychodnie zdrowia,kosciół itp. Dzieci mają w końcu idealne połączenie mpk z całym miastem, a na osiedlu czysto i czuć ,,życie,,. Na przedmieściach wszędzie daleko, psy szczekające całą noc, ciemno i nudno. Dzieci wszędzie trzeba wozić, a cisza po kilku dniach piszczy w uszach. Grill tez się nudzi po kilku razach. Poza tym architektonicznie większość domów budowane wg wyświechtanych planów, po prostu podobne do siebie. Podsumowując wybieram kawalerkę w Lublinie zamiast domu w Koziej Wólce. Nawet na starym osiedlu, ale mieście.   A jeśli chodzi o wynik sondy to proponuję osobom niezadowolonym z mieszkania w Lublinie przenieść się na wieś. Najlepiej bez Internetu.

Wreszcie mądry wpis! Moi teściowie (przez dziesieciolecia) mieszkali : na wsi, w osadzie, na koniec doszli do wniosku że najlepiej jest mieszkać w Lublinie -bo właśnie "wszystko jest pod ręką"!. Zauważcie, że już była "moda" na : działki pracownicze, na domki nad jeziorem -to wszystko "dostało w d*pę!" Teraz mamy modę na "mieszkanie poza miastem"... Z zażenowaniem oglądam piękne domy -tysiące utopione w domki nad jeziorem Rotcze/Grabniak Łukcze i im podobne... Tylko patrzeć, jak ich wlaściciele będą ich sprzedawać, bo "oszczędności" mieszkania za miastem "stopnieją" wraz z codziennymi kosztami dojazdów do pracy albo "zdenerwowanie" z powodu nieprzejezdności dróg w czasie ostrej zimy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: