Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lider PiS przegrał z prezydentem Lublina

Utworzony przez wasyl, 4 grudnia 2014 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Pogromca komuchów? niezły nick :)  to gdzie tych komuchów gromisz?  jak ? 13-grudnia na ulicy bo tak prezes zarządził ?  A wiesz czemu prezio tak robi? Bo prezio-zawsze-porażka tego PRAWDZIWEGO, WIELKIEGO 13-GO GRUDNIA .. zwiał ! schował się u mamusi pod pierzyną! I tyle był ważny dla komuchów, że go ani nie internowali, ani nie nachodzi, nic! Nie istniał bo najzwyklej nic nie robił przeciwko komuchom, ot i wsio ! Później ten zakompleksiony, żałosny człowieczek miał czelność ludziom wtedy aresztowanym powiedzieć "gdzie wy tam stało zomo" .. a co on wiedział o zomo, jak siedział pod pierzyną ?       A  znowu teraz na ulicę chce wyprowadzić ludzi, takich jak ty, i bronić demokracji !?  W rocznicę 13-go Grudnia ? ? Gdyby tu nie było demokracji, dawno już by kiblował. A ty nie zarzucaj innym (Pabloo) wywoływania wojny, bo o niczym innym nie marzy mr. Porażka i nic innego nie robi tylko do tego dąży, inaczej PiS by nie istniał, tylko strasząc ludzi, snując katastroficzne wizje jeszcze funkcjonuje. Ale .. to już nie długo, właśni ludzie go pogonią. Koniec kropka szlus.
Przynajmniej nie dał du py jak Niesioł i wielu innych,nie zaczął kapować na swoich,takie wzorce czerpiesz ?..... czy z Sikorskiego i z dożynania watah ??  Pabbloo,Andre czy jak ci tam jeszcze !!!!  IP w każdym bądż razie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca za dużo się filmów wojennych naoglądałeś - idź się lepiej prześpij albo przewietrz bo zaczynasz bredzić
Ty się tylko wychowałeś na  Czterech pancernych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester oddałem na Ciebie swój głos ,proszę bez pajacowania nie tak miało być !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to Sylwek nie chce się odwoływać? bo to była zagryweczka na potrzeby kampanii wyborczej i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma racji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester oddałem na Ciebie swój głos ,proszę bez pajacowania nie tak miało być !
Znowu kurtkę zmieniłeś ?  nie pajacuj !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dla ciebie wzorcem i idolem jest Niesiołowski i jemu podobni,jak wszyscy czerwoni po tamtej stronie mocy,PIS, Kaczyński jest BE ,bo chce rozliczyć i odsunąć komuchów,konfidentów,dawnych UBeków,SBekow po wsze czasy od polskiej polityki,od wymiaru sprawiedliwości czy chociaż by spółek skarbu państwa i polskich co niektórych jeszcze bankow,nie oczyścisz to nie ruszysz do przodu bo komuchy będą cię zawsze ciągnąc za nogi !!!!
A czytałeś wnikliwie moją wiadomość? Nie napisałem że głosuję na PO. Nie napisałem też że jestem zadowolony z PO jako partii rządzącej Polską. Porównałem tylko do Żuka.   Jako obywatel oczekuję że dostanę od partii politycznej jej wizję rozwoju kraju. Konstruktywną wizję. Wizję tego, co partia zrobi, żeby żyło mi się lepiej, żebym więcej zarabiał, żebym dostał godną emeryturę na starość.   Ja chcę patrzeć w przyszłość, a nie rozdrapywać w przeszłość. Przekładając na życie, chcę iść do przodu, budować szczęśliwą rodzinę, a nie rozdrapywać to co złe i smutne w mojej historii. Ja, jako młody człowiek na prawdę nie kupuję argumentów o odsuwaniu komuchów od władzy itp. Proszę bardzo. PIS u władzy niech to robi. Tylko dla mnie nie może to być podstawą rządów. To powinien być dodatek. To powinno być coś robione niemal urzędowo, a nie coś o znaczeniu politycznym do budowania władzy i poparcia wśród obywateli. Ja, jako wyborca potrzebuję od PISu konstruktywnej oferty a nie listy osób, które trzeba odsunąć od władzy.   PIS przed dekadą rządził. Miał większość, premiera i prezydenta. Czemu wtedy tego nie zrobiono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Żuka glosowałem .ale sprawdzać Nie zaszkodzi -uczciwi nie boją się sprawdzenia? -dobrzeze jest partia opozycyjna wówczas wiecej spraw jest czytelnych .Panowie tak prywatnie wielu partiom tz uczciwym? to nie pasuje .Nie krytykujcie tylko PISU ,bo nie wiemy jak było by naprawde .PO Zwiefke- Pitera- Wałęsa synalek  w UE głospwali przeciwko budowie  S19 -tz ,Partia Ludowa w Unii Europejskiej.Panowie jest hosa i jest bessa -dziś wygrywasz ty jutro mogę ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~60% mieszkańców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Żuk to najlepsze co mogło nam się przydarzyć, stąd Muszyński nawet nie powąchał drugiej tury. O Tułajewie nawet nie chce mi się pisać. Lubelski PiS to dno i wodorosty, na radzie miasta czekają tylko na smsy z rozkazami od prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czytałeś wnikliwie moją wiadomość? Nie napisałem że głosuję na PO. Nie napisałem też że jestem zadowolony z PO jako partii rządzącej Polską. Porównałem tylko do Żuka.   Jako obywatel oczekuję że dostanę od partii politycznej jej wizję rozwoju kraju. Konstruktywną wizję. Wizję tego, co partia zrobi, żeby żyło mi się lepiej, żebym więcej zarabiał, żebym dostał godną emeryturę na starość.   Ja chcę patrzeć w przyszłość, a nie rozdrapywać w przeszłość. Przekładając na życie, chcę iść do przodu, budować szczęśliwą rodzinę, a nie rozdrapywać to co złe i smutne w mojej historii. Ja, jako młody człowiek na prawdę nie kupuję argumentów o odsuwaniu komuchów od władzy itp. Proszę bardzo. PIS u władzy niech to robi. Tylko dla mnie nie może to być podstawą rządów. To powinien być dodatek. To powinno być coś robione niemal urzędowo, a nie coś o znaczeniu politycznym do budowania władzy i poparcia wśród obywateli. Ja, jako wyborca potrzebuję od PISu konstruktywnej oferty a nie listy osób, które trzeba odsunąć od władzy.   PIS przed dekadą rządził. Miał większość, premiera i prezydenta. Czemu wtedy tego nie zrobiono?
Komuniści rządzą już ósmy rok mając wszystko, swojego prezydenta, większość w sejmie która im zapewnia tylko ochronę gangsterów i aferzystów i co ??  wydają tylko nasze pieniądze na kwiaty a  nadal jesteśmy w CZARNEJ  DU PIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej pablooo i inni tobie podobni, kiedy wy skończycie z tymi durnymi wywodami o komuchach sbekach itp. ludzie mają dosyć waszego smoleńska i podobnych spraw a żukowi do pięt nie dorastacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~60% mieszkańców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Żuk to najlepsze co mogło nam się przydarzyć, stąd Muszyński nawet nie powąchał drugiej tury. O Tułajewie nawet nie chce mi się pisać. Lubelski PiS to dno i wodorosty, na radzie miasta czekają tylko na smsy z rozkazami od prezesa.
Wiesz dobrze Janku że metoda na SMSy jest stosowana przez wszystkie obcje,przez komuchów i gumofilców również,więc bądż obiektywny w tym co głosisz,w większości za naszych osłów myślą inni,a oni tylko jak małpy zmuszani są do powtarzania takich czy innych tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej pablooo i inni tobie podobni, kiedy wy skończycie z tymi durnymi wywodami o komuchach sbekach itp. ludzie mają dosyć waszego smoleńska i podobnych spraw a żukowi do pięt nie dorastacie
Smoleńska nigdy dość,tak samo jak i Katynia. Chciałbyś to mieć już za sobą, aby rodacy o tym zapomnieli ale nie ,do czasu kiedy wrak Tupolewa wróci i zaczniemy w sposób cywilizowany wyjaśniać i rozliczać bandytów odpowiedzialnych za ten zamach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli generalnie PIS przerżnął wszystkie procesy przeciwko Żukowi. To chyba najlepsze podsumowanie ich kampanii, w której zamiast opowiadać o swoim programie( w sumie wszyscy dobrze wiedzą, że takowego nie było) skupili się na robieniu negatywnej kampanii Żukowi. Wyniki wyborów potwierdziły, że Lublin to mądre miasto w którym dobry gospodarz ma dużo większe szanse na wygraną niż partyjna kukiełka która jedyne co potrafi to wydukać "Żuk źle rządzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smoleńska nigdy dość,tak samo jak i Katynia. Chciałbyś to mieć już za sobą, aby rodacy o tym zapomnieli ale nie ,do czasu kiedy wrak Tupolewa wróci i zaczniemy w sposób cywilizowany wyjaśniać i rozliczać bandytów odpowiedzialnych za ten zamach .
  co tu wyjaśniać przecież Macierwicz rozwiał wszelkie wątpliwości, jego eksperci przy pomocy eksperymentów ze zgniataniem puszek i parówek wszystko rozwikłali, czekamy tylko aż PiS dojdzie do władzy i wsadzi do lochu smoleńską brzozę która jest odpowiedzialna za ten zamach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli generalnie PIS przerżnął wszystkie procesy przeciwko Żukowi. To chyba najlepsze podsumowanie ich kampanii, w której zamiast opowiadać o swoim programie( w sumie wszyscy dobrze wiedzą, że takowego nie było) skupili się na robieniu negatywnej kampanii Żukowi. Wyniki wyborów potwierdziły, że Lublin to mądre miasto w którym dobry gospodarz ma dużo większe szanse na wygraną niż partyjna kukiełka która jedyne co potrafi to wydukać "Żuk źle rządzi".
Generalnie tak,przerżnął ale tylko dzięki tym sądom  "niezależnym " i  "niezawisłym ",bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu wyjaśniać przecież Macierwicz rozwiał wszelkie wątpliwości, jego eksperci przy pomocy eksperymentów ze zgniataniem puszek i parówek wszystko rozwikłali, czekamy tylko aż PiS dojdzie do władzy i wsadzi do lochu smoleńską brzozę która jest odpowiedzialna za ten zamach
KATYŃ pajacu też w ten sam sposób chciałbyś POLAKOM wymazać z pamięci, zbrodnia i metody porównywalne,tu przez sovieckich kacapów przy aktywnej pomocy naszych płatnych pachołków Moskwy i tu podobnie, nie widzisz analogi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli generalnie PIS przerżnął wszystkie procesy przeciwko Żukowi. To chyba najlepsze podsumowanie ich kampanii, w której zamiast opowiadać o swoim programie( w sumie wszyscy dobrze wiedzą, że takowego nie było) skupili się na robieniu negatywnej kampanii Żukowi. Wyniki wyborów potwierdziły, że Lublin to mądre miasto w którym dobry gospodarz ma dużo większe szanse na wygraną niż partyjna kukiełka która jedyne co potrafi to wydukać "Żuk źle rządzi".
Bo rządy Żuka nie są korzystne dla Lublina. Na razie to realizacja różnych populistycznych haseł, a negatywne efekty będą za kilka lat. No ale ludzie łykneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest gorzej niż za pierwszego sekretarza Komitetu Miejskiego PZPR, bo nawet wtedy Miejskie Rady Narodowe miały prawo kontroli organu wykonawczego.   Różnica cała polega na tym, że wtedy obowiązywała cenzura prewencyjna w postaci zakazu publikacji, a teraz mamy cenzurę źródłową.   Doszło więc do tego, że organ wykonawczy odmawia informacji organowi kontrolno-stanowiącemu.   Retoryczne pytanie brzmi - czy to organ kontrolno-stanowiący jest już tak słaby, czy też organ wykonawczy jest tak mocny "trzecią i czwartą władzą".   Tym sposobem można przykryć największe machloje, bo podstawy decyzji są poza kontrola, a radni tylko i wyłącznie maszynką do uwiarygadniania i firmowania tych decyzji.   Czyli jest gorzej niż za pierwszego sekretarza Komitetu Miejskiego PZPR, bo nawet wtedy Miejskie Rady Narodowe miały prawo kontroli organu wykonawczego.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli generalnie PIS przerżnął wszystkie procesy przeciwko Żukowi. To chyba najlepsze podsumowanie ich kampanii, w której zamiast opowiadać o swoim programie( w sumie wszyscy dobrze wiedzą, że takowego nie było) skupili się na robieniu negatywnej kampanii Żukowi. Wyniki wyborów potwierdziły, że Lublin to mądre miasto w którym dobry gospodarz ma dużo większe szanse na wygraną niż partyjna kukiełka która jedyne co potrafi to wydukać "Żuk źle rządzi".
To taki żart dla niezorientowanych?   Wszak w pierwszej skardze upadła ona na poziomie sądu rejonowego, a w sprawie drugiej w sądzie apelacyjnym.   Powyższe zadaje kłam nie tylko początkowi komentowanego przeze mnie wpisu ale również i przede wszystkim jego końcowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają prawo tylko POkraki. Tułajew nie martw się w tym zadupiu UE sądy są nasi. Wygrywają w tych sądach tylko POkraki i nawet sepleniący Janusiek za kurdupla na Lecha nic nie dostał. Znam jedną sędzinę - córka  prokuratora. Ma 70 lat a dalej glebi nie nasich. Ot taka mała enklawa tuleyopodobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...