Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lider PiS przegrał z prezydentem Lublina

Utworzony przez wasyl, 4 grudnia 2014 r. o 09:17 Powrót do artykułu
forum opanowali sfrustrowani paranoicy od Korwina i Kaczyńskiego, ihaaaaa popuśćmy wodze fantazji, kto wymyśli większy spisek????  :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki żart dla niezorientowanych?   Wszak w pierwszej skardze upadła ona na poziomie sądu rejonowego, a w sprawie drugiej w sądzie apelacyjnym.   Powyższe zadaje kłam nie tylko początkowi komentowanego przeze mnie wpisu ale również i przede wszystkim jego końcowi.
Sądy ? POpierdułka a nie sądy,TO i prokuratura,milicja,inne służby zawsze były ,są i będą zbrojnym ramieniem opcji rządzącej w danej chwili,niezawisłość,niezależność to tylko pobożne życzenia i mżonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wyczyn - dziś z pisem wygra każdy kto choć trochę potrafi myśleć. Pis to tylko moherowa propaganda i jej  wiecznie przegrany prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Żuka glosowałem .ale sprawdzać Nie zaszkodzi -uczciwi nie boją się sprawdzenia? -dobrzeze jest partia opozycyjna wówczas wiecej spraw jest czytelnych .Panowie tak prywatnie wielu partiom tz uczciwym? to nie pasuje .Nie krytykujcie tylko PISU ,bo nie wiemy jak było by naprawde .PO Zwiefke- Pitera- Wałęsa synalek  w UE głospwali przeciwko budowie  S19 -tz ,Partia Ludowa w Unii Europejskiej.Panowie jest hosa i jest bessa -dziś wygrywasz ty jutro mogę ja
Jak bessa to i hossa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy ? POpierdułka a nie sądy,TO i prokuratura,milicja,inne służby zawsze były ,są i będą zbrojnym ramieniem opcji rządzącej w danej chwili,niezawisłość,niezależność to tylko pobożne życzenia i mżonki.
co to mżonki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum opanowali sfrustrowani paranoicy od Niesiołowskiego  i komo RUSKIEGO, ihaaaaa popuśćmy wodze fantazji, kto wymyśli większy spisek????  :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz dobrze Janku że metoda na SMSy jest stosowana przez wszystkie obcje,przez komuchów i gumofilców również,więc bądż obiektywny w tym co głosisz,w większości za naszych osłów myślą inni,a oni tylko jak małpy zmuszani są do powtarzania takich czy innych tez.
PiSać nie potrafisz ze swoją "obcją".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew powinien zdać sprzęt i więcej się nie ośmieszać, na radnego nadaje się tak jak ja na wiolonczelistę, merytorycznie zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to mżonki?
Jesteś potepieńcem kara boskajjest nad tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSać nie potrafisz ze swoją "obcją".
Tak naprawdę nic od siebie nic tak merytorycznie ? IQ ile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tułajew pilnuj tego Żuka i patrz mu na ręce bo głowy do rzadzenia to on nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC). Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią. Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC). Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią. Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.
  podpisuję się pod tym rękami i nogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstwu patrzeć na łapki i rozliczyć won za 4 lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*****************  KTO   DZISIAJ   WYGRA   Z   SEPERATYSTAMI  (PO) ? ****************************** Sytuacja  powrotu  PRAWA  i  SPRAWIEDLIWOSCI  moźe  być  oczekiwana  po  niesfałszowanych Wyborach  Parlamentarnych  bo  dzisiaj  nie  wiadomo  czego  szukał  w *sądzie*  Patriota  lubelski  Sylwester  Tułajew ?.   Jeźeli  NIEROZLICZONY  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  ponownie  zostaje  wybrany  na  stanowisko  Prezydenta  który  na  MILIARDY  ZADŁUZYŁ  miasto  Lublin  to  gdzie  tu  szukać  SPRAWIEDLIWOSCI ? .  Teraz  generalnym  zadaniem  dla  patriotycznego  ugrupowa nia  *PIS* jest  zabezpieczyć  Wybory  Parlamentarne  przed  SFAŁSZOWANIEM  a  PO  rozliczymy co do jednej złotówki ! .  Jeźeli  brakuje  SPRAWIEDLIWOSCI  to  nie  moźna  wyroków  sądowych  traktować  powaźnie  Patrioto  Radny  Miasta  Lublina  Sylwestrze  Tułajew .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWESTER należysz do krucjaty różańcowej? na twoim miejscu wybrałbym się do lekarza bo kiepsko to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotne jest nie tylko to, dlaczego ukrywa się kto ukręci lody na Orkana, ale także, co robi Platforma z całą Polską Wschodnią. Na wniosek polityków PO w Europarlamencie właśnie zamknięto rozmowy dotyczące Via Carpathia. Drogi gwarantującej rozwój naszej części kraju nie będzie! Droga miała biec od Litwy do Grecji, przez Polskę (w tym przez Lublin i Rzeszów), Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Pytajcie działaczy z PO i PSL o ten skandal.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO RADNYCH PIS   ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO!   Co wy macie z tą ustawą o udostępnianiu informacji publicznej?   Radny stanowi element składowy Rady Miasta i w przypadku zmiany planistycznej jest ona właściwym organem do wydania decyzji. Nie udostępnienie treści wniosków to utrudnianie pracy temu organowi. Tłumaczenia urzędasów z Planowania- arcyzabawne.   Tłumaczenie Tułajewa dot. wyroku - PORAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! Czy tak trudno czasem zajrzeć do LEXa żeby się przekonać że bardzo często WSA nie podziela racji wnoszącego sprawę do sądu a NSA ja uchyla i uznaje za zasadną?   Czytanie nie boli, na prawdę.   Odnośnie sprawy, chyba logiczniej było się powołać na ustawę o samorządzie gminnym.   Głosowałem na was ale jeśli dalej będziecie tak marnie reprezentować Prawo i Sprawiedliwość to więcej tego nie zrobię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to nie jest tylko moje zdanie, ale proszę ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO! Ja też już na niego nie będę głosował. Do tej pory myślałem, że inni bezpodstawnie wieszają na nim psy. Jednak to oni mieli rację. Tułajew chodzi do kościoła i na pielgrzymki nie po to, aby się modlić, ale po to aby zbierać głosy. Nic dziwnego, że przegrał z prezydentem Lublina ponieważ sam w swoim życiu nie przepracował ani jednego dnia, ale już niedługo przestanie kopać pod innymi i innych, a zacznie kopać doły na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO RADNYCH PIS Prezydent miasta ma ważniejsze sprawy niż użeranie się z człowiekiem, który potrafi tylko tańczyć z Vipami co można dla zabawy. Chodzić na pielgrzymki można w wolnych chwilach od pracy, ale nawet, aby jeździć po drogach to trzeba honorowo płacić podatek drogowy. W pracy człowiek nabywa ogłady i rozumie potrzeby miasta. Dzięki takim prymitywnym przewodniczącym PIS traci coraz więcej poparcia, a wiarygodność partii staje pod coraz większym znakiem zapytania. Pamiętajcie honor i cnotę traci się tylko raz. Swoją pracą i dobrym przykładem należy pokazać innym jak oni go mają naśladować. Czy wielu z jego partii Tułajewa maj być na garnuszku teściowej? Takie są fakty internetowego krzykacza, który nie zna przepisów, a przecież na tym polega praca Przewodniczącego Klubu Radnych. Straciliście mój głos wyborczy i zanosi się na kolejne wpadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...