Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
marek piegus napisał:
Myślą, ze jak zarobili jakieś pieniądze na sprzedawaniu ludziom kitu, to maja prawo pchać się do polityki. Ostatnio takich ludzi pseudo sukcesu namnożyło się w różnych władzach
A my grzecznie czekamy... A platfuski sami się wytną... Najgorsze kandydatury jakie mogą być pojawiają się w tym art. Kibicuję spółdzielni oby tak dalej... A gdzie wasze opłacone posty czyżby krzysia zabrakło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przy takich posłach, szczególnie tej G-M, która ani razu nie zabrała głosu w sejmie, to szkoda głosować na PO. Zostańmy w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WILK???? A cóż przez tyle lat zrobił dla Kraśnika i okolic? NIC!!! Zlikwidowana jednostka wojskowa,wzrost bezrobocia, zero perspektyw dla młodych. Rozdawaniem flag wyborców się się zyska. Platforma w Kraśniku narobiła dużo syfu, Czubińskiemu już podziękowali, podziękują i Wilkowi!!! Ale możemy pochwalić się najdroższą sadzawką na świecie - ZALEWEM (w którym od początku praktycznie jest zakaz kąpieli :-)))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja spokojnie piję poranna kawę i będę głosować na PIS. Bardzo tez proszę nie chwalić mi się, że ktoś głosował na PO, bo nie ręczę za siebie. Dzięki tym WYBORCOM mamy taki SYF jakiego nawet za KOMUNY nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiągnięcia POsłanek: - Gąsiór-Marek - wręczenie kwiatów ministrowi, który nic nie robi tylko zużywa tony żelu do włosów - Muszka - obrażanie osób starszych, nieustające zakupy w warszawskich sklepach i ciągły lans w tabloidach i innych pisemkach Ciekawe czy pousuwały ze słupów druty od plakatów z poprzedniej kampanii? STOP ZŁODZIEJOM, OSZUSTOM I NIEROBOM Z PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P artia O szołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktos taki jak Gasior-Marek otwiera listę to ja się zastanawiam CO JA ROBIĘ JESZCZE W PO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
WILK???? A cóż przez tyle lat zrobił dla Kraśnika i okolic? NIC!!! Zlikwidowana jednostka wojskowa,wzrost bezrobocia, zero perspektyw dla młodych. Rozdawaniem flag wyborców się się zyska. Platforma w Kraśniku narobiła dużo syfu, Czubińskiemu już podziękowali, podziękują i Wilkowi!!! Ale możemy pochwalić się najdroższą sadzawką na świecie - ZALEWEM (w którym od początku praktycznie jest zakaz kąpieli :-)))))))))))))))))))
Tak obiektywnie patrząc to zrobił więcej niż Poseł Stawiarski, który oprócz siłowni nic więcej nie robi dla naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło tzw "KIBOLI", które powinno być naczelnym hasłem idacej do wyborów PO: " ch...j z gospodarką, ch...j z bezrobociem, najważniejsze są kary za napisy na płocie". Czy ktoś odważy się powiedzieć że nie mają racji? Już ich lubię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co komentować.Po prostu grupa wazeliniarzy.Hasło może byc jedno:ani jednego gŁosu na hazardzistów!!!No i oczywiście ,ani jednego głosu na gumofilcowych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE PORA ZMIENIĆ ELYTY, WYBORY TUŻ TUŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trzeba być aż posłem ,aby wręczać kwiaty niechcianym ministrom? Lubelszczyzna zawsze będzie w ogonie bo ma beznadziejnych posłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Propozycję list zatwierdzi jeszcze zarząd krajowy i rada krajowa Platformy. Być może rada podejmie decyzję 11 czerwca, a na pewno przed 1 lipca" Tusk jeszcze może przysłać jakiegoś "spadochroniarza" z innego województwa. Te lubelskie "jedynki" nie są jeszcze takie pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wilk to ten sam koleś który: - zapłacił 50 tyś. za Piotra Cz. (nieprawidłowości w SUK) - powiedział, że on kierował autem złapanym na radar i nigdy nie ujawnił zdjęcia - jest odpowiedzialny za mianowanie prezesem FŁT człowieka, który zrujnował ten zakład - jest współodpowiedzialny za trwanie Krawca na stołku szefa szpitala - ten doprowadził szpital do katastrofy finansowej? Jeżeli tak, to przepędzić dziada na cztery wiatry, nich z kumplem Piotrem Cz. w czystym mieście odpracują. PO schodzi na psy, jak takiego kogosia na czołową listę wepchnęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobrze ze startuje strojnowska- 10 tys głosów mniej dla Platformy, kazdy kto ja zna na pewno na nia nie zagłosuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd tyle jadu.Pierwsze miejsce dla p. poseł M.GĄSIOR-MAREK jest absolutnie zasłużone.W tłumie polityków wyróżnia się niezwykłą aktywnością i skutecznością.A co najważniejsze jest politykiem uczciwym,dotrzymującym obietnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsłabsze ogniwo nr 1, tylko PO może mieć takich "liderów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wybór Pani Gąsior- Marek. Osoba ambitna, bardzo pracowita ,stworzyła centrum interwencji, które pomaga ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma szczęście, że na czele PO jest Sanisław Żmijan .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydaci,szkoda gadać.Podobno ma także startować Bojarski z Łęcznej.Przecież jeszcze nie wyjaśniono jego roli w aferze z Luna med gdzie jako radny miał wykorzystywać mienie województwa łamiąc ustawę o samorządzie-aby to wyjaśnić wystarczy sprawdzić wpisy do rejestru zoz,ale moi koledzy uważają ,że lepiej udawać,że nic się nie stało.To może odbić się czkawką.Podobno Pitera się tym zajmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...