Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List Czytelnika: Centrum Lublina "nieparkowalne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 18:02 Powrót do artykułu
Wsiadaj czytelniku na rower i jazda, ewentualnie możesz skorzystać z komunikacji miejskiej albo własnej dwójki! Kto powiedział, że centrum ma być dla samochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne wyjście parking podziemny w miejscu budujacej sie już od nie wiem kiedy Alchemi.To zdecydowanie by zlikwidowało problem braku miejsc parkingowych w ścisłym centrum Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wyburzyć np stare miasto to zrobiło by się tam dużo miejsc parkingowych. Pamiętajcie, że wiecej miejsc (np parking) to większy ruch samochodowy. Dlatego potem będzie konieczność wyburzenia kamienic w centrum, żeby poszerzać ulice. Najlepiej, żeby był sam plac litewski, a wokół niego ogromne puste pola - klepiska do parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 % za wielopoziomowym parkingiem. Ale on już jest. 300 metrów od placu jest parking przy Hempla. Przewaznie pusty. Nastepny kosztowałby tyle co sam plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
75 % za wielopoziomowym parkingiem. Ale on już jest. 300 metrów od placu jest parking przy Hempla. Przewaznie pusty. Nastepny kosztowałby tyle co sam plac.
Parking przy Hempla jest płatny, a głosujący pewnie chcieliby darmowy :) Dlaczego straż miejska nie pilnuje porządku? Kilka bloczków mandatowych i po kilku dniach byłby spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest na Okopowej, przy wjeździe do Sanitasu, centralnie na przeciw prokuratury i policji. Samochody parkują wokół wjazdu uniemożliwiając bezpieczny wyjazd. Na Rabego gwiazdki z tv, też zastawiają chodnik że nie da się przejść z wózkiem. Na Skłodowkiej przy skrzyżowaniu z Lipową, to samo tuż przed przejściem stoją samochody. Oczywiście SM nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech parkują w Plazie, albo pod NFM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tj. CSK, nie NFM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"problem ilości miejsc parkingowych " Chyba liczby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo nie moga wymyslec takiego autka co to go zlozyc przed sklepem,urzedem i do kieszonki schowac,a potem wyjac i jechac.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
undefined napisał:
75 % za wielopoziomowym parkingiem. Ale on już jest. 300 metrów od placu jest parking przy Hempla. Przewaznie pusty. Nastepny kosztowałby tyle co sam plac.
Parking przy Hempla jest płatny, a głosujący pewnie chcieliby darmowy :) Dlaczego straż miejska nie pilnuje porządku? Kilka bloczków mandatowych i po kilku dniach byłby spokój.
 5 zł za godzine to nie dziwne ze stoi pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej po prostu omijać centrum. Drogo i brak miejsc do parkowania, które jest płatne. Jak będą padać kolejne lokale to ktoś w ratuszu puknie się w głowé
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadaj czytelniku na rower i jazda, ewentualnie możesz skorzystać z komunikacji miejskiej albo własnej dwójki! Kto powiedział, że centrum ma być dla samochodów? Chyba nie wiesz co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pracuję w Śródmieściu. Ostatni raz byłem swoim autem w ścisłym centrum chyba ze 3 lata temu. Nie ma tam po co jeździć. Zupełnie. Sklepy wiocha. Urzędy odwiedzam raz na rok (skarbówka). Do knajpy jeżdżę MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostają tarasy zamkowe i spacer na starówkę albo plaza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bielefeldzie nie ma takich problemów. mają tam mnóstwo płatnych wielopoziomowych parkingów, na każdą kieszeń: ***s://***bielefeld.de/de/sv/verkehr/parken/park/ ja ostatnio wydałem 6€ za cały dzionek. zaparkowałem w karlu, gdzie za godzinę płaci się 2€, lecz nie więcej jak 6€ za caly dzień. dlatego za 5h zaplaciłem nie 10€, lecz 6€.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrym samo się zaorało. Bez znienawidzonych kierowców i ich samkchodów jest pustynią, na którą nikt się nie pofatyguje. Sklepy splajtują. Olimp, Tarasy zamkowe, etc kwitną, centrum umiera. Postawić pomniki owada. Jak cmemtarz, to cmemtarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś nieco przesadza, parkuję w centrum regularnie i zazwyczaj nie mam problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum sa 3 parkingi: plaza, hempla i pod placem teatralnym...no ale tam trzeba placic, a janusz co wydal ostatnie osczednosci na passata w tedeiku po niemcu co plakal jak sprzedawal, to przeciez nie wyda 5 zeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze więcej urzędów niech będzie w centrum to z pewnością pomoże załatwić sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...