Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LKJ miał się wynieść, ale nie zrobił tego. MOSiR: "Skierujemy sprawę do sądu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2017 o 22:26 Powrót do artykułu
Spółka utworzona z pieniędzy dominującego udziałowcy każe się wynieść jednemu z nich. Zaiste znak to czasów albo czas znaków, że każą wynosić się ci, którzy pomimo milionowych dotacji z publicznych pieniędzy nie potrafią zbilansować dochodów i wydatków...
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Oczywiście, każdy wobec prawa powinien w demokratycznym państwie być równy i o ile taki wymóg jest ustanowiony prawem to LKJ powinien taką opłatę wnosić . Korzystając z okazji zapytam - czy ktoś jest zorientowany ile taka Lubelska Gmina Żydowska wnosi do Budżetu Miasta za teren przy ul. Walecznych od J. Kuronia aż po Fałata ? dalej - przy ul. Kalinowszczyzna , dalej - róg Lubartowskiej i Unickiej , dalej - przy ul. Grodzkiej ???????
-1
Obciążyć kosztami p kozicka! Niech splaca do konca zycia
1
Klubie! Zajmijcie którąś wolną stodołę w Kobyłkach, Uciekajce lub Puchaczowie.
1
Co za zakłamana baba
1
JA jestem zorientowany że w Lubinie nie ma Żydowskiej gminy wyznaniowej a poza tym H.uj ci do tego :)
0
Lublinie
0
Gonić sznmaciarzy. Tylko teren zdewastowali.
1
Mam nadzieje ze sąd wykopie ich na zbite końskie pyski! Prawo jest prawe a LKJ przegina bezczelnie pałę!
1
Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi ?  Panie Prezydencie ufam w Pańską mądrość
1
bezczelnie nie płacą to pogonić
1
Lublin miasto desperacji... niedługo ukraińskiej.
0
Czyli pasożytują od 3 lat ? Pogonić w cholerę!!!
1
ludzie lubia to miejsce przejzdzają rowerem dajcie spokój im :/
-1
Takim cwaniaczkom nie ma co pobłażać
1
Co za ludzie... Nie płacimy należnej kasy, ale nie mamy gdzie się wynieść, to zostajemy. Teren nie wasz, to wynocha!
1
A co z konmi?Na rzeż?!!!  Podobno stado koni  kucy -jako stado hodowlane to tylko przykrywka ! Wywozi je na rzeż do Włoch !!! Podpiszmy petycje pzeciwko rzeżi koni i psów !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: