Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lodowisko na placu Litewskim: Darmowe ślizganie w centrum

Utworzony przez londoner, 7 grudnia 2010 o 19:10 Powrót do artykułu
ale dlaczego tam tak cholernie szaro gdzie iluminacje kuzwa przeciez sa swieta miasto powinno byc oswietlone swiatecznymi lamkami a tu nawet lodowiska im sie nie chcialo ozdobic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
londoner napisał:
ale dlaczego tam tak cholernie szaro gdzie iluminacje kuzwa przeciez sa swieta miasto powinno byc oswietlone swiatecznymi lamkami a tu nawet lodowiska im sie nie chcialo ozdobic
Co tak narzekasz? Typowo lubelskie podejście - nie ma to źle, jak jest to też trzeba ponarzekać, bo mogłoby być lepiej...ehh.
0
Panie marszałku Hetman niestety to lodowisko to dziadostwo za pieniędze z marszałkowskiego, niezła wtopa na początek kadencji.
0
Już są Święta? Kurczaki, przegapiłam...
0
taka slizgawke to ja mialem zawsze przed szkola na chodniku jak koledzy wyslizgali z buta ... smiechu warte to moe zrobmy i stok na litewskim wystarczy dwie wywrotki sniegu hahhaahaahha
0
K..PLAC LITEWSKI, NIEMOC I NIEUDOLNOŚĆ KOLEJNYCH EKIP DECYDENTÓW WSI LUBLIN...LODOWISKO TO MEGA INWESTYCJA,CHA,CHA,TAK JAK DO NIEDAWNA K..SZOPKA PRZED RATUSZEM!!NIE WYSTARCZYŁA TYM Z RATUSZA SZOPKA W ŚRODKU,CHA,CHA!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: