Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie dośc , że to dziadostwo "MOTOR" znowu dostanie lanie to jeszcze i "rycerze" z Lublina coś dostaną - wpie-rdo-l ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym proponowal te autokary do lasu a tych "kibicow" pod drzewo i kulka w leb! od razu bedzie spokojniej w Lublinie. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gnido dworska nie wiesz co piszesz pewnie jesteś marną studentką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo chodz to ci wloże wibrator w d*** to ci sie polepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyjazdem policja powinna im wpier...ć . Byliby grzeczni . Dlaczego nasze podatki idą na pilnowanie tych bandytów ??? To same kluby powinny finansować ochronę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej będą uciekać przed kolegami równie inteligentnymi jak oni. Panowie dalibyście sobie spokój z tymi quasi widowiskiem sportowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro oni tak bardzo chcę sie bić to może rzeczywiście trzeba im pozwolić. Niech się wszyscy wytłuką, szkoda naszych podatków na ludzi, którzy za kolor szalika gotowi są kogoś śmiertelnie pobić. Wstyd dla Lublina, wstyd dla piłki nożnej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
ja to bym proponowal te autokary do lasu a tych "kibicow" pod drzewo i kulka w leb! od razu bedzie spokojniej w Lublinie. pozdro
masz okazje,przyjdz o 10godz. pod mosir -moze bedziesz mysliwym albo zwierzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarze nie siac fermentu,kibice jada wspierac pilkarzy.Nie robcie z kazdego kibica kibola bo wiele osob czuje sie urazonych takimi nieznacznymi aluzjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda moich pieniędzy jako podatnika na to aby te zwierzęta mogły się napić i pobawić a potem lać si nawzajem, to jest moje kategoryczne nie dla zwierząt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wnerwiony za uznanie słowa "kibic" w odniesieniu do osób których się obawiają... obawiać się to oni mogą deb***i którzy się podszywają pod kibiców motoru a nie kibiców motoru... Jestem kibicem naszej Lubelskiej drużyny i od x lat nie byłem na żadnym z meczów kiedyś z ojcem bywałem na takich meczach a później było tak że dostałem lecącą butelką w głowę i od tamtego momentu nie chodzę i kibicuje na odległość... do dziś jestem wnerwiony, wszystkim tym co się dzieje w okuł motoru lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Ty człowieku mówisz, gdybyś był fanem Motoru to wiedziałbyś co się dzieje na stadionie. A, że jesteś internetowym napinaczem to wszystko idealizujesz, do tego trochę nauki ortografii i może coś z Ciebie będzie. Przyjdź, zobacz i dopiero oceń... patologia polskiego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwdp napisał:
O czym Ty człowieku mówisz, gdybyś był fanem Motoru to wiedziałbyś co się dzieje na stadionie. A, że jesteś internetowym napinaczem to wszystko idealizujesz, do tego trochę nauki ortografii i może coś z Ciebie będzie. Przyjdź, zobacz i dopiero oceń... patologia polskiego społeczeństwa.
Raczej patologia lubelskiej piłki i wszystkim co się nią wiąże ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc ponockibiców Żydzewa mają wspierać wattachy kiboli Afii Żidnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziennik, chwila ciszy i znów artykuł mierzący w kibiców.CIEKAWI MNIE SKĄd MACIE ZDJĘCIE ZE ZBIÓRKI SKORO BYŁA O 8 30?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego miałaby Łódź obawiać się tej garstki kibiców ze Wschodu Polski?? Jeżeli z kibicami wybiera się również margines, czyli kryminaliści i niedorostki to i tak ich nie wpuszczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władcy Wschodu napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc ponockibiców Żydzewa mają wspierać wattachy kiboli Afii Żidnik
Synku, zanim zaczeniesz pisac tak wydumane teorie zapoznaj sie z historia swojego miasta w ktorym do dzis widac slad kultury zydowskiej, chcesz przykladu nieuku? prosze bardzo. ul Lubartowska. Ciekaw jestem gdzie w Swidniku chcialbys odnalesc slady tej kultury?? Aby uciac wszelkie spekulacje, jestem osoba w 100% neutralna do tej kultury, adzilbym tylko poczytac na temat twojego "panskiego" miasta........ zal, zal , zal.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze lubelska policja nie jest taka "cfana" , jak widzew wchodził z brama na stadion, tylko stali i patrzyli, a w łodzi bedzie porzadek bo potrafia o niego zadbac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kIBICE powinni wystosować list protestacyjny do mediów lubelskich w sprawie szkalowania imienia kibiców i klubu.Nie może i nie jest dopuszczalne to żeby gazety traktowały klub Motor jak śmieci po których się jedzie i na których się zarabia.Bo gdyby nie było Motoru to w sporcie nie mają o kim i oczym pisać.Pomijająć jakie świństwo lubelskie????? media robią klubowi Motor w porównaniu z resztą kraju tego typu jednostronne prowokacyjne teksty mające wzbudzić tylko złe i skrajne emocje nie powinny mieć miejsca w rzetelnym dziennikarstwie.Problem chuligaństwa i to 100 razy większy istnieje na całym świecie a w polsce łodz, kraków, pomorze, śląsk mogą być tego najlepszym przykładem.Jeśli mówi się o agresji chuliganów to jak nazwać pisanie celowe tekstów mających wzbudzić tanią sensację i agresję wśród czytelników. Jakoś trudno dziennikarzom szczególnie dziennika i kuriera zrobić analizę tego czego w lublinie nie ma basenu olimpijskiego,stadionu,dlaczego miasto tak lekceważy sport wyczynowy.Jak widac napisanie tekstu w stylu taniej sensacji z super expressu kształtuje lepiej charakter pisma niż profesjonalny tekst o sytuacji sportu w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...