Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja kupiłem mieszkanie wg gazety za zł a za ile kupili mieszkania : Stolzman, Miller, Sekuła? Oni kupili za miliony tylko jak podzielimy ( zrewaloryzujemy ) milion przez 10.000 to wyjdzie 100PLN. Śp Pan Sekuła to dostał od URM mieszkanie za darmo i sprzedał Bagsikowi za 150 tys USdolar. A swoją drogą to po wpłaceniu pełnego wkładu na lokal spóldzielczy ( spółdzielcze prawo do mieszkania lokatorskiego ) czekałem 18 lat. Spłaciłem cały kredyt, za moje pieniądze wybudowano w osiedlu drogi, lokale użytkowe ( nawet pawilony za które SM od 38 lat pobiera dużą forsę za wynajem ), place zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku dla dorosłych. Pisanie głupot ma na celu dezinformację. Bo wiadomo kto stał za uwłaszczeniem spóldzielców. Teraz robi się ferment, żeby Minister Sprawiedliwości z PO ( ten sam co przegrał stołek burmistrza Łodzi z Panem Kropiwnickim ) podjął decyzję "dobrą" dla ludzi i można wtedy zacząć kampanię dobrą dla PO wg teorii PiS zawalił a PO o sprawę odkręciła.. A swoją drogą to czego AGORA nie napisze, że w Polsce jest 2.800.000 osób posiadających pełny wkład mieszkaniowy, których państwo zrobiło w balona bo wkład podzielono przez 10.000 i wyszło, że teraz na książeczce mają grosze. A szansa na takie mieszkanie uciekła bezpowrotnie w kosmos i to w kierunku Marsa. Dla wyjaśnienia podaję, że za lokal mój zapłaciłem ca 1000PLN a więc 8x więcej niż Stolzmanówny chlopak, Miller i inni PZPR-wcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy otworzyć korporację, szczególnie notariuszy, na ludzi z zewnątrz, inteligentnych i wykształconych. Nalęzy spośród notariuszy wyeliminować tępych i niewykształconych, którzy sporządzają nieważne umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentny przykład pisaniny pod publiczkę w celu osiągnięcia zamierzonego celu. Bo informacji analitycznej nie ma tu żadnej. Okazuje się, że mało kto umie pisać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bąk napisał:
Ja kupiłem mieszkanie wg gazety za zł a za ile kupili mieszkania : Stolzman, Miller, Sekuła? Oni kupili za miliony tylko jak podzielimy ( zrewaloryzujemy ) milion przez 10.000 to wyjdzie 100PLN. Śp Pan Sekuła to dostał od URM mieszkanie za darmo i sprzedał Bagsikowi za 150 tys USdolar. A swoją drogą to po wpłaceniu pełnego wkładu na lokal spóldzielczy ( spółdzielcze prawo do mieszkania lokatorskiego ) czekałem 18 lat. Spłaciłem cały kredyt, za moje pieniądze wybudowano w osiedlu drogi, lokale użytkowe ( nawet pawilony za które SM od 38 lat pobiera dużą forsę za wynajem ), place zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku dla dorosłych. Pisanie głupot ma na celu dezinformację. Bo wiadomo kto stał za uwłaszczeniem spóldzielców. Teraz robi się ferment, żeby Minister Sprawiedliwości z PO ( ten sam co przegrał stołek burmistrza Łodzi z Panem Kropiwnickim ) podjął decyzję "dobrą" dla ludzi i można wtedy zacząć kampanię dobrą dla PO wg teorii PiS zawalił a PO o sprawę odkręciła.. A swoją drogą to czego AGORA nie napisze, że w Polsce jest 2.800.000 osób posiadających pełny wkład mieszkaniowy, których państwo zrobiło w balona bo wkład podzielono przez 10.000 i wyszło, że teraz na książeczce mają grosze. A szansa na takie mieszkanie uciekła bezpowrotnie w kosmos i to w kierunku Marsa. Dla wyjaśnienia podaję, że za lokal mój zapłaciłem ca 1000PLN a więc 8x więcej niż Stolzmanówny chlopak, Miller i inni PZPR-wcy.
Koleś, co Ty wciągasz? Rzuć to w diabły, bo bardzo Ci szkodzi! Jak lubisz kiedy coś Ci w dekiel wali, to się napij jakiegoś mamrota albo co? Ale rzuć to gówno, które teraz bierzesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że odpowiedzialni za całą sprawę są notariusze i nikt inny.To oni otrzymali zlecenie na zgodne z prawem,przeprowadzenie przewodu. Jeżeli zajdzie konieczność ponownego sporządzenia tego dokumentu i będzie to wymagało jakiegoś wkładu finansowego to o zwrot poprzednio wniesionej opłaty zwrócę się do notariusza który sporządził bubel prawny.Myślę,że wiele osób podejmie ten tryb postępowania,gdyż notariusz to taka instytucja,która ma czuwać nad prawną poprawnością dokumentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha napisał:
Koleś, co Ty wciągasz? Rzuć to w diabły, bo bardzo Ci szkodzi! Jak lubisz kiedy coś Ci w dekiel wali, to się napij jakiegoś mamrota albo co? Ale rzuć to gówno, które teraz bierzesz!
nic a nic nie kumasz ? Mam recht ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdury; może szanowny autor artykułu w ramach dziennikarskiej rzetelności zasięgnie wiedzy u specjalistów, w Sądzie Najwyższym albo gdziekolwiek; wszyscy specjaliści mu jednoznacznie powiedzą: chłopie z czym do ludzi, od kilkunastu lat jest przesądzone, że pełnomocnik właściwie umocowany może działać zamiast zarządu... takie rzeczy to nawet co "lepsiejsi" studenci administracji wiedzą;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article5...a_zlotowke.html "W większości spółdzielni mieszkaniowych w Polsce w zarządach zasiada kilka osób. W takich sytuacjach oświadczenia woli za spółdzielnię mogą składać 2 członkowie zarządu lub 1 członek zarządu i 1 pełnomocnik. W spółdzielniach mających zarządy kolegialne przy zawieraniu umów obowiązuje reprezentacja 2-osobowa. Akt podpisany tylko przez 1 pełnomocnika jest nieważny i spółdzielca może zakwestionować go w każdym czasie w sądzie - mówi prof. Krzysztof Pietrzykowski z Uniwersytetu Warszawskiego. Spółdzielnie z uporem powtarzają, że działają zgodnie z prawem. Tłumaczą się, że bardzo często nie mają możliwości, aby zarząd był obecny przy podpisaniu każdego aktu. - Nie ma wątpliwości co do tego, że zarząd może ustanowić pełnomocnika, ale przy podpisaniu aktu musi się stawić także jeden z członków zarządu. Prawo spółdzielcze nakazuje bowiem reprezentację łączną przy składaniu oświadczeń woli - podkreśla Jaromir Gazy z Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców. Związek zwrócił się z wnioskiem o zajęcie stanowiska w tej sprawie przez Ministerstwo Sprawiedliwości"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siejcie paniki. Spółdzielnia mieszkaniowa - każda jest reprrezentowana przez Zarząd, a zarząd to conajmniej 2 osoby i takie osoby są podpisane w Akcie Notarialnym jako STAWAJĄCY do umowy - Aktu Notarialnego, który jest u notariusza (oryginał), kupujący dostaje Akt notarialny w którym jest tylko wzmianka o podpisie Zarządu Spółdzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to miejscowy pleban. Jego zdanie, zgodnie z konkordatem, jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO WZIOŁ PIENIĄDZE NOTARIUSZ I CO Z JEGO WINĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bąk napisał:
Ja kupiłem mieszkanie wg gazety za zł a za ile kupili mieszkania : Stolzman, Miller, Sekuła? Oni kupili za miliony tylko jak podzielimy ( zrewaloryzujemy ) milion przez 10.000 to wyjdzie 100PLN. Śp Pan Sekuła to dostał od URM mieszkanie za darmo i sprzedał Bagsikowi za 150 tys USdolar. A swoją drogą to po wpłaceniu pełnego wkładu na lokal spóldzielczy ( spółdzielcze prawo do mieszkania lokatorskiego ) czekałem 18 lat. Spłaciłem cały kredyt, za moje pieniądze wybudowano w osiedlu drogi, lokale użytkowe ( nawet pawilony za które SM od 38 lat pobiera dużą forsę za wynajem ), place zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku dla dorosłych. Pisanie głupot ma na celu dezinformację. Bo wiadomo kto stał za uwłaszczeniem spóldzielców. Teraz robi się ferment, żeby Minister Sprawiedliwości z PO ( ten sam co przegrał stołek burmistrza Łodzi z Panem Kropiwnickim ) podjął decyzję "dobrą" dla ludzi i można wtedy zacząć kampanię dobrą dla PO wg teorii PiS zawalił a PO o sprawę odkręciła.. A swoją drogą to czego AGORA nie napisze, że w Polsce jest 2.800.000 osób posiadających pełny wkład mieszkaniowy, których państwo zrobiło w balona bo wkład podzielono przez 10.000 i wyszło, że teraz na książeczce mają grosze. A szansa na takie mieszkanie uciekła bezpowrotnie w kosmos i to w kierunku Marsa. Dla wyjaśnienia podaję, że za lokal mój zapłaciłem ca 1000PLN a więc 8x więcej niż Stolzmanówny chlopak, Miller i inni PZPR-wcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...