Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Los straganów przy al. Tysiąclecia przesądzony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 o 09:15 Powrót do artykułu
Hurraaa!!! Wreszcie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i BARDZO dobrze !!! Wyczyscić w końcu to badziewie bo wstyd na całą Polskę !!
0
w końcu. już dawno powinni byli zrównać to z ziemią. jeszcze jak by zlikwidowali tę paskudną novą, to może jakoś zaczęłoby to wyglądać
0
Gdzie ja będę papierosy sprzedawał ???
0
Nie widzę problemu ...przy Unii Lubelskiej jest targ z prawdziwego zdarzenia .
0
Ci kiczowaci kupcy żarty sobie robią !??!?? Mili kilka lat żeby sie przenieść !!!!
0
Dawno powinni to badziewie zlikwidować !!! Nova i targ do Bazaru następne w kolejce !!!gowno mnie obchodzą sprzedawcy i ich nędzny los !!! Tyle lat było na myślenie o przeprowadzce ....
0
Nie rozumiem.... wielkie hallo zeby usunac 10 blaszanych budek... ja pitole... wezcie jakiegos spychacza i zaorajcie to wszystko wpiz........ u.
0
Brawo ratusz!!! koniec z Bangladeszem w środku miasta!!!
0
Tylu tam kupców: na ruskiej, w hali nova, na targu obok novej, budy wzdłuż tysiąclecia, w podziemiach hali Społem. Czy jakby się wszyscy porozumieli, plus ci spod zamku, to nie można zbudować porządnej, nowoczesnej, kilkupiętrowej hali. W tym samym miejscu, i wszystko zgodnie z planem zagospodarowania. Byłoby estetyczniej, nowocześnie, czysto. I założę się, że do takiej hali przyjeżdżałoby więcej klientów niż do tych bud obecnie. A już wiem, trzeba wydać pieniądze by coś zbudować. Lepiej handlować na chodniku czy trawniku w budzie z dykty. Polski biznes, tfu. Przegracie z każdym, nawet niezachodnim biznesem.
0
bardzo dobrze, właściwa decyzja Ratusza. Takie budki moga stać w miejscu ustronnym, najlepiej na złomowisku.
0
Przecież hala ma być tylko nie wszystkich stać żeby się tam przenieść
0
LUDZIE GŁOSOWALIŚCIE NA ŻUKA TO TERAZ BEDZIECIE MIEĆ WIECEJ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH, WIĘCEJ BUSPASÓW, DROZSZE BILETY MPK I WIĘKSZĄ I DROZSZĄ STREFĘ PARKOWANIA. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ SITWIE Z PO.
0
Bardzo dobrze, koniec Bangladeszu,to był wstyd dla miasta.BRUD ŚMRÓD I DZIADOSTWO
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LUDZIE GŁOSOWALIŚCIE NA ŻUKA TO TERAZ BEDZIECIE MIEĆ WIECEJ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH, WIĘCEJ BUSPASÓW, DROZSZE BILETY MPK I WIĘKSZĄ I DROZSZĄ STREFĘ PARKOWANIA. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ SITWIE Z PO.
Ten sam komentarz na Kurierze Lubelskim. Ile Tułajew płaci za takie wypociny? Od posta czy za godzinę?
0
Bardzo dobrze. W Końcu zlikwidują ten syf.
0
b.dobrze
0
Jedyna słuszna decyzja żeby w końcu zlikwidować ten syf. Czas zrobić porządek na podzamczu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: