Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Losowanie zadecydowało o podziale unijnych pieniędzy. Które samorządy dostały?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
bardzo przyjemna ta pani co losowała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sliczna pani od losowania. az chetnie wybiore sie na mecz pilki recznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOSOWANIE?! Jaki zapis Konstytucji, jakie prawo mówi, że środki :losujemy" między obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Mogę powiedzieć, że wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem" - z klasyki cytatów bolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby władze województwa wsłuchały się w głos mieszkańców nie potrzeba by robić tej błazenady.Losowanie to wstyd żeby los decydował czy będę miał solar czy nie.Sosnowski Grabczuk a i kapusta wiedzą lepiej niż Ty mieszkańcu czego trzeba . A jak ich się już przydusi do muru to zwalą winę na procedury i ogromnie trudne negocjacje z Brukselą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule artykułu: "które samorządy dostały?" Przeczytałem tekst i dalej nie wiem. Poznałem za to ciekawostki na temat: kto losowal, stresu wójtów podczas losowania i wypowiedzi Marszałka i inne ploteczki... Ale dalej nie wiem czy kolektory będą w mojej gminie i moim dachu - bo autor nie podał listy czyli sensu spotkania w UM co zresztą najbardziej czytelników interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy parafianie - cały ten show służy "odwracaniu uwagi" od istotnych spraw w waszym życiu. Jeżeli by nie dopłacać do tzw odnawialnych źródeł energii nikt/nieliczni by to kupili. Za większością dotacji stoją korporacyjne i towarzysko-biznesowe układy nawet nie na poziomie "warsiawki" a na poziomie "brukseliki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i teraz kto dopłaca - z jakich pieniędzy tworzy się dotacje - z waszych parafianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie te wyniki losowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna ta losująca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wilkołazie takie to miały być zmiany jak Głąb z PiSu objął władzę, taki dobrobyt, a tu dziadostwo jak nigdy. Na to nie ma pieniędzy, na tamto nie ma, solarów też nie będzie. Jeszcze dwa lata i pożegnamy dobrą zmianę w Wilkołazie. Z tego co mówią mieszkańcy to więcej niż pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Opole? Znowu d..... w kratę. G... d... trzeba powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się wystraszył CBA że teraz nawet do kibla będzie chodził z kamerą. niestety to co się już nawywijało nie da się odkręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężkie czasy dla peeselowców, nawet kasę dla gmin losują, bo im służby patrzą na ręce. Kiedyś dzielili jak chceli, po partyjenej linii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ksisiek się ną zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, kto pracuje w tym brukowcu. Opisali wszystko poza najważniejszym: kto został wylosowany!!!! Może chociaż link do strony gdzie można to sprawdzić!!!! Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy ci, którzy zapłacili za projekty, a nie zostali przez ps "wylosowani" utopili kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś żart!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynę to na pewno wynalazł? no kto zgadnie przewidziana nagroda w postaci pysznego loda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiecie dlaczego lubelskie nadal najbiedniejsze w całej Unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...