Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko ładne, ale jak się stąd wydostać?

Utworzony przez tvb, 19 grudnia 2012 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Uwaga: trzy - cztery. Zaczynamy lamenty i gorzkie żale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za beszczelni ludzie , takim wysiłkiem wybudowano lotnisko , poświęcono przez kościół , a taki jeden z drugim ma czelność narzekać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie było lotniska, to żle, a jak jest to wszystko nie pasuje.... ja sie cieszę, że jest i życze wszystkiego najlepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest duże zaniedbanie, brak taxi na lotnisku.Ja się dziwię dlaczego taksówkarze nie podstawiają sie na lotnisku? Przecież to nie jest teren prywatny...obiekt użyteczności publicznej, więc o co chodzi. Nie bać się !!! przyjeżdzać i wozić ludzi, nie rozumiem. Jakie to wszystko jest pozastraszane , że w pale się nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, w Swidniku nie ma taksowek! Alez to wiocha okropna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponarzekać sobie na lewo i prawo, przecież to jest początek! zamiast się cieszyć, że lotnisko działa, że wbrew temu co płakali etatowi pisuarokatonarzekacze samoloty nie lądują puste a zainteresowanie lotami jest bardzo duże to tylko płacz. Dasz komuś 100 zł to będzie marudził, że banknot brudny. Tak samo tutaj - więcej optymizmu, przecież nikt specjalnie taksówek nie blokował. Kilka dni i wszystko będzie jak należy, my się dopiero uczymy tego co inni mają już od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d.pach się poprzewracało tym byznesmenom z angielsko-irlandzkich zmywaków.Tego nie ma,to tamtego,za daleko,za ciasno,kaplicy nie ma.Ze Świdnika to można piechotą,tylko te słoiki trochę ciężkie.Jak nie pasuje,to do Warszawy,Modlina,Rzeszowa,albo okazją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko ładne, jakie ku...ra ładne? Jak ładny może być pas startowy, czy wyrównana ziemia dookoła? Całkiem Wam odwaliło z tym kretyńskim lotniskiem? Macie je w końcu, więc wsiadać i lecieć na zmywaki i najlepiej nie wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julek napisał:
To jest duże zaniedbanie, brak taxi na lotnisku.Ja się dziwię dlaczego taksówkarze nie podstawiają sie na lotnisku? Przecież to nie jest teren prywatny...obiekt użyteczności publicznej, więc o co chodzi. Nie bać się !!! przyjeżdzać i wozić ludzi, nie rozumiem. Jakie to wszystko jest pozastraszane , że w pale się nie mieści...
To nie zorganizowali na lotnisku postoju dla taksowek? jesli tak to to jest zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się dotrze...i jeszcze jedna sprawa , do wszystkich tych co wymyslaja ludziom od "zmywaków". Raz na zawsze, wbij sobie w ten pusty łeb, jeden z drugim, że latają ludzie różnych profesji...marynarze lekarze ,pielęgniarki, kierowcy,mechanicy, kucharze....latają do pracy na weekendy, na tydzien ,dwa ,miesiąc , w zależności jakie mają umowy. Niekiedy to pracodawcy zagraniczni opłacają podróż tym pracownikom.Pytam się teraz tych ciemniaków,czy troszeczkę zakumali po co jest to lotnisko? Proponuję tym wszystkim marudom, żeby zdobyli jakiś fach i wzięli się do roboty...a nie cały czas zastanawiać się czy woda mokra i po co te żelazne ptaki do nas przylatują i odlatują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Wyszyńskiego w Świdniku to co stoi na przeciw placu? Riksze??? Są sałaty, ale nie jestem ze Świdnika i nie wiem czy maja jakieś telefony. Ale że nie wyczaili zarobku i nie podjeżdżają pod lotnisko to jestem zdziwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakowanie dojazdu do lotniska to jakis kabaret.Tablica przypominajaca flage Narodowa z napisem lotnisko.hahah.Nie mozna bylo zrobic tego normalnie zeby obcokrajowcy o ile beda z tad latac wiedzieli jak dojechac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ to dopiero początek nie wszystko jest jeszcze dograne ,a wiocha to nie Świdnik tylko ci co te krytyczne komentarze piszą i nie ważne że na zmywaku pracują , ważne że pracują i kase zarabiają a nie stoją z nudów w oknie i myślą co tu by jeszcze skrytykować. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szajba napisał:
Wszystko się dotrze...i jeszcze jedna sprawa , do wszystkich tych co wymyslaja ludziom od "zmywaków". Raz na zawsze, wbij sobie w ten pusty łeb, jeden z drugim, że latają ludzie różnych profesji...marynarze lekarze ,pielęgniarki, kierowcy,mechanicy, kucharze....latają do pracy na weekendy, na tydzien ,dwa ,miesiąc , w zależności jakie mają umowy. Niekiedy to pracodawcy zagraniczni opłacają podróż tym pracownikom.Pytam się teraz tych ciemniaków,czy troszeczkę zakumali po co jest to lotnisko? Proponuję tym wszystkim marudom, żeby zdobyli jakiś fach i wzięli się do roboty...a nie cały czas zastanawiać się czy woda mokra i po co te żelazne ptaki do nas przylatują i odlatują.
Uderzyłeś się w głowę czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy "zostanie wybrana korporacja taksówkowa"????? Takie przekręty to tylko w socjalizmie! Gdyby był wolny rynek, taksówki stalyby sznurem pod lotniskiem i pasażer mógłby sobie wybierać ile by chciał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marketing i logistyka kuleje :-( Nie ma autobusów, taxi i porządnych tabliczek z dojazdami... Za co oni biorą kasę? Czy nie ma już efektywnych menedżerów w lubelskiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Uderzyłeś się w głowę czy co?
Jak właziłem do Boeinga...hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg tej strony jakies taxi w Świdniku funkcjonuje http://numertaxi.pl/index.php?s_miejsce=%8Cwidnik&s_woj=lubelskie Pytanie tylko, czemu na lotnisku brakuje rzetelnej informacji o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za naród napisał:
w d.pach się poprzewracało tym byznesmenom z angielsko-irlandzkich zmywaków.Tego nie ma,to tamtego,za daleko,za ciasno,kaplicy nie ma.Ze Świdnika to można piechotą,tylko te słoiki trochę ciężkie.Jak nie pasuje,to do Warszawy,Modlina,Rzeszowa,albo okazją.
w dupi-e to sie tobie popierd.. tlumoku jeden! Co to jest komuna wczesna? Ze jak sie nie podoba to wynocha? Ty zyjesz w XXI wieku? Na dodatek w unii europejskiej? Przeciez tobie sloma z butow wystaje buraku jeden. Jak cos sie robi to trzeba to robic dobrze, a nie fuszerke, ja wiem ze to poczatek ale takie rzeczy to podstawy! Rozumiem ze kipi z ciebie jad zawisci, dla tych ktorych stac chociazby na przelot, hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tycjan napisał:
Fakt, w Swidniku nie ma taksowek! Alez to wiocha okropna.
Na początku proponuję zweryfikowanie tego co się pisze Panie "miastowy". poza tym kto Ci każe latać z okropnej wiochy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...