Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DŁUGOPIS!!! Nie wysilili sie zbytnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko, musiało się zetknąć z takim Muszyńskim. Brrrrrrrrrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer dostał długopis i kwiaty... Ale się wysilili.Przypuszczam,że wkrótce z tego tytułu zostanie "zafakturowane" ciut więcej.Ciekawe czy p.dyr.Zdrojkowski gdy był wojewodą też takie gówniane prezenty otrzymywał.Ja gdybym miał wręczać prezent (tym bardziej dziecku!!!!!!),to z braku laku kupił bym coś ciekawszego za swoje. P.S.Ciekawy jestem jaki prezent dostał klecha za pokropek.Myślę,że z uwagi na niezbyt ważną czynność-otrzymał ołówek i notesik. WSTYD jak cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mnie tam nie było. Dałbym dwa długopisy, i jeszcze ołówek. Jak widać mnie stać na więcej niż port lotniczy. Dać długopis, no żenada na maksa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszyński na czas budowania był dobry i świetnie ze osiągnął sukces , teraz jest nowy czas nowe zadania i nowa osoba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zaszaleli nie ma co a lotnisko miało byc wizytówką śmiech, mogli zorganizować na szybko coś lepszego ale po co się wysilac!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy spółka jest w tak dobrej kondycji finansowej żeby tworzyć nowe stanowiska dyrektorskie? co na to właściciele. Od kiedy Zdrojkowski jest dyrektorem?Czy musi być dyrektorem żeby obsługiwać loty z Izraela? które miał zoorganizować ale poki co nie wylądował ani jeden?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może powinni od razu prawdziwy samolot dać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest dyrektorem zdrojkowski? Wreczania lizakow dzieciom!no niezle sie bawia za nasze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......mogli mu dać jeden z tych modeli samolotów które stoją w gabinecie. Długopis z logo.... czy to ten sam co dawali w dniu otwartym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli szybko skoczyć do jednego ze sklepów (w hali lotniska) i kupić dzieciakowi chociaż czekoladę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe_ale_żenada napisał:
Szkoda że mnie tam nie było. Dałbym dwa długopisy, i jeszcze ołówek. Jak widać mnie stać na więcej niż port lotniczy. Dać długopis, no żenada na maksa......
Tak drogo kosztował samolot dla dziecka,że nie stać ich na ciekawszy pomysł.Kwiaty daje się kobiecie,a małemu chłopcu klocki,puzzle,słodycze,samochodzik czy inne drobiazgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie czepiasz zdrojkowskiego? jako jedyny zrobił pożądek w urzedzie marszałkowskim z tym całym PSL, zostawił naprawde tylko dobrych ludzi, ma dryg i odwagę. Dzięki niemu i jego polityce prezes może sie czuć niezależny i budować nasze piękne lotnisko nie oglądając sie na polityków którzy nie zawsze chca pomóc. Gdzie miał pracować pójść po zasiłek. Zresztą to on zamienił wspieraną przez PSLowców niedzwiade na nasz piekny świdnik. Uważam ze wkrotce zrobi wielką kariere a moze nawet zostanie Prezesem Portu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pare dni temu podano ,że przewiezionych zostało 6000 pasazerów ,a juz dziesięciotysięczny dostaje kwiaty?ABY TO NIE NA PAPIERZE,bo samolotów nie widać,a pasażerów przybywa.!!!A może to tak jak w filmie Barei milionowy mieszkaniec miał się narodzic,tylko że sławny rezyser nie żyje i o lotnisku nie bedzie miał kto filmu zrobić!Prezes Muszyński niech sobie dopracuje odpowiednią liczbe pasażerów na 1 kwietnia i święto ludowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja, długopis dla 3 letniego dziecka, zabawką - samolotem to by się ucieszył. Trzeba było przyszykować różne prezenty, w zależności na jakiego wiekiem pasażera by popadło albo jeden pasujący bez względu na wiek. No ale mgr czy inż. nie są od myślenia, oni wystarczą, że pokończyli szkoły i mają te trzy literki przed nazwiskiem i imieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy 20tysięczny otrzyma zeszyt i wieniec pogrzebowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd...długopis,ciekawe czy było chociaż na nim napisane Witamy w Hamburgu ,mogli chociaż dziecku kupić czekolade z Biedronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w " misu" dyrektor Zdrojkowski i prezes Muszyński zarabiają po kilkanaście tysięcy złoty po to by dać dziecku lizaka za 5 złoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiaty i długopis dla 3 letniego dziecka? Chyba ich pojeb.ło. Szkoda że temu dziecku nie dali plakatu z rozebraną panienką na tle terminala i samolotu. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...