Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Organizacja beznadziejna korki ogromne cały powiat stoi w korku karetki miały by kłopoty jak było otwarcie agusty WSK chociaż można było coś zjeść ciepłego moim zdaniem strata czasu i paliwa na tak marny pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety przykład idzie z góry.Jaki jezyk ludzi władzy - taki na forach internetowych. Czytając m.inn. komentarze do tego artykułu mozna sie utwierdzić w przekonaniu, że wsród nas zyje bardzo dużo istot czkłekokształtnych stanowiących brakujace ogniwo w teorii Darwina. I to niestety jest bardzo smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojazd koszmarny 2 godz., dookoła, szkoda, że nie przez Piaski. Korki, korki, korki, dopiero pod koniec przyjechała policja aby odblokować stojący od pół godziny długi autobus MPK na skrzyżowaniu. Na płycie lotniska ani w budynku ani garącej herbaty lub kawy. Wszędzie tylko piwo, piwo i piwo. Dobrze, że się wszyscy nie poprzewracali na płytę lotniska. Gratuluję organizacji panie prezesie ... Jak tak dalej będzie wolałbym nie myśleć czym to się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Czy ktokolwiek z Was widział dzisiaj w tej masakrze policyjny radiowóz kierujący ruchem w tym WIELKIM WYDARZENIU? Drogi dojazdowe pozamykane, ruch puszczony bezwładnie przez centrum HAMBURGA, GRATULACJE. P.S. A propos beretów. Moherowe są modne obecnie, ale filcowe z antenką to lata 70- te, całkiem o nich zapomniałbym gdyby nie zdjęcia z WYDARZENIA.
Widziałem dwa radiowozy. Z tym że spacer był lepszym rozwiązaniem (3 km od lotniska - w obie strony 6 km).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a był tam jakiś samolot??? czy aby dworzec i płyta betonowa do zwiedzania? w sumie to jeszcze jest nowy dworzec busów koło transpedu wymuszony przez sytuację z wiadomą fundacją, też możnaby zorganizować uroczyste zwiedzanie buchacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałem fuksa,pojechałemn o13-30 ci przez park technologiczny.żadnych korków.wyjechałem , też spoko.ale, to lotnisko i pokaz żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikar napisał:
Niestety przykład idzie z góry.Jaki jezyk ludzi władzy - taki na forach internetowych. Czytając m.inn. komentarze do tego artykułu mozna sie utwierdzić w przekonaniu, że wsród nas zyje bardzo dużo istot czkłekokształtnych stanowiących brakujace ogniwo w teorii Darwina. I to niestety jest bardzo smutne.
smutniejsze jest to , że te istoty nie widziały nigdy lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego bydła to jeszcze nie widziałem - a sporo latam i różnie Polacy zachowywali się przy bramkach w terminalach;-) ale żeby tak się pchać do autobusów zmierzających na pas startowy??? i to w wykonaniu tych najbardziej schorowanych moherów- emerytów-rencistów. MA SA KRA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Bo jeszcze nie przykleili może????
zabraklo na klej? bo te pokazy musial ktos sfinansowac (darmowy dojazd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDJĘCIA ZAMIESZCZONE TO TRAGEDIA - BRAK KADROWANIA , A NAWET PANI FOTOGRAF MA PROBLEM Z UTRZYMANIEM W PIONIE APARATU- DZIECI Z PODSTAWÓWKI KOMÓRKAMI ROBIĄ LEPSZE ZDJĘCIA - SKĄD NACZELNY DZIENNIKA BIERZE TAKIE MIERNOTY- CZYŻBY RODZINA - POTWIERDZA SIĘ OPINIA , ŻE DZIENNIK TO JUŻ DNO A NAWET GORZEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ku.rwa. żal d*** ściska, lublin..zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Takiego bydła to jeszcze nie widziałem - a sporo latam i różnie Polacy zachowywali się przy bramkach w terminalach;-) ale żeby tak się pchać do autobusów zmierzających na pas startowy??? i to w wykonaniu tych najbardziej schorowanych moherów- emerytów-rencistów. MA SA KRA!!!!
posłuchaj kmiotku, tam byli moi rodzice w wieku 79 i 76 lat... czekali cierpliwie w kilku kolejkach,ale nie udało im się nigdzie "załapać". Więc przestań ujadać i idź do budy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co się z wami dzieje?? czy wy nie potraficie już w niczym dostrzec nic pozytywnego?? lotnisko do dupy, ludzie przyszli tylko coś wyrwać i się nachapać darmowych prezentów większość to buraki w moherach itd. ja pier***e co za naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie brzydkie ludzie som na tych zdjęciach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki gołąbki z Wschodniej Hórdy za szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie brzydkie ludzie som na tych zdjęciach:) I co z tego, a ty może i ładny jesteś ale głupi synku jak but....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie rozumiem. Co tu oglądać? Oglądacie też dworce PKS, PKP, czy przystanki MPK? Smutne, że większość z tych ludzi w życiu nie leciała samolotem i ich styczność z tą formą transportu zakończy się na oglądaniu lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Rozumiem, że dziennik zarabia na reklamach i na odsłonach strony ale przejrzenie galerii 42 zdjęć z przeładowaniem każdorazowo strony to ponad moją cierpliwość. A co do samego dnia otwartego zamieniłbym go w otwarty weekend bo kilka godzin to zdecydowanie za mało biorąc pod uwagę ilość zainteresowanych osób i tłok jaki tam panował.
Nie jęcz. Zainstaluj Firefoxa i dodatek ADBLOCK i już nigdy nie zobaczysz reklamy na stronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MIAŁY BYC ZDJECIA LOTNISKA A NIE LUDZI STOJACYCH JAK W KOSCIELE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SIĘ MA 7 KLAS TO NIE MOŻNA NAPISAĆ ZDANIA LOGICZNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...