Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To  raczej taras widokowy, albo wieżyczka..;d, ale w sumie swoją drogą na razie większa nie potrzebna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Premia dla Jaroslawa Zdrojkowskiego sie nalezy. Taka jest moja opinia.
0
Po co wam wieża jak loty wam zabierają ? -_- :blink:
0
Dla 1-2 lotów dziennie, wieża nie potrzebna. Wystarczy jak Franio będzie stał z lornetką i walkie-talkie koło płotu i gadał do pilotów czy zające nie latają po pasie.
0
Coś czułem, że to lotnisko to jakaś lipa będzie i tak też jest. Wieża z kontenerów... kuźwa, jak wiata na peronie w Pożogu... żenada. Tyle grubych milionów i nie starczyło na wieżę z betonu i stali tylko taką prowizorkę z kontenerów żeśta wystawili jak na jakiejś budowie?!   Na co te miliony poszły? Chyba głównie na pas startowy, bo terminal to też konserwa jakaś. Zresztą się spodziewać... jaki region takie lotnisko.
0
Po co wam wieża jak loty wam zabierają ? -_- :blink:
  Równie dobrze mogli zadaszoną wiatę postawić.
0
Mam nadzieję, że w kwocie 7000000zł uwzględniono używany od pół roku sprzęt elektroniczny - bo za takie pieniądze można wybudować 10 domów wykończonych w wysokim standardzie pod klucz. Chyba, że to jest jak ze sprzętem medycznym; rurka do pralki kosztuje 19 zł - ta sama rurka nazwana "do unitu stomatologicznego" 1900 zł :)
0
  Po co wam wieża jak loty wam zabierają ?  
W te tereny wiosną bardzo dużo Bocianów przylatuje,więc dla ornitologów jak znalazł.Nawet nie wiecie jak teraz te ptaki są obciążone elektroniką nazwaną "obrączkowaniem".
0
Nie marudzić !
0
Na zachodnim końcu pasa czegoś brakuje. Coś zniknęło. Czyżby radiolatarnia VOR z dalmierzem została zdemontowana? Jeśli tak to lotnisko jest na poziomie Radawca albo starego świdnickiego.
0
a taras widokowy przy ulicy Hutniczej zbudowali trochę wcześniej i nikt się nie chwali
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: