Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Mało kontrolerów, bo mało lotów

Utworzony przez fikander, 29 stycznia 2014 r. o 17:19 Powrót do artykułu
"Niech pan z PAŻP-u wyjaśni w takim razie dlaczego lotnisko w Zielonej Górze które ma 6 operacji tygodniowo ma obsługę wieży od 6:00-22:00 Przez 7 dni w tygodniu" I jest jak najbardziej miejsce na 13-14 lotnisk w Polsce - SPOKOJNIE i w Hiszpanii mieszka ok. 4 mln ludzi więcej, ale jak ktoś chce udowadniać, że "po co lotnisko" to podaje argumenty pseudomerytoryczne że Hiszpania ma 10 mln więcej itd., poza tym Hiszpania przeinwestowała budując ponad 30 lotnisk - i to jest INNA sytuacja w POLSCE docelowo 13-14 lotnisk - to  "w sam raz " I JUŻ. LUBLIN byłby w innej sytuacji gdyby otworzono to lotnisko 4-5 lat temu, a tak musimy jeszcze 2-3 lata poczekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ryan nie laduje w Lublinie. Leci na Warszawe. Biedni ludzie czekajacy w Swidniku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ryan nie laduje w Lublinie. Leci na Warszawe. Biedni ludzie czekajacy w Swidniku ...
współczuje im biedacy, zamknąć to badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może przenieść loty z mojRzeszowa i go zamknąć - jak za mało kontrolerów ;) wówczas mogliby u nas siedzieć całą dobę - po co w tzw. mojrzeszowie lotnisko dojadą do Krakowa albo Lublina ;))) Jasionkę zostawić tylko na wypadek wojny ;))) mojrzeszowioki w sumie lotniska nie potrzebują - chyba najwyższe dopłaty w przeliczeniu na pasażera obok Zielonej Góry w Polsce  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech pan z PAŻP-u wyjaśni w takim razie dlaczego lotnisko w Zielonej Górze które ma 6 operacji tygodniowo ma obsługę wieży od 6:00-22:00 Przez 7 dni w tygodniu"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech pan z PAŻP-u wyjaśni w takim razie dlaczego lotnisko w Zielonej Górze które ma 6 operacji tygodniowo ma obsługę wieży od 6:00-22:00 Przez 7 dni w tygodniu" I jest jak najbardziej miejsce na 13-14 lotnisk w Polsce - SPOKOJNIE i w Hiszpanii mieszka ok. 4 mln ludzi więcej, ale jak ktoś chce udowadniać, że "po co lotnisko" to podaje argumenty pseudomerytoryczne że Hiszpania ma 10 mln więcej itd., poza tym Hiszpania przeinwestowała budując ponad 30 lotnisk - i to jest INNA sytuacja w POLSCE docelowo 13-14 lotnisk - to  "w sam raz " I JUŻ. LUBLIN byłby w innej sytuacji gdyby otworzono to lotnisko 4-5 lat temu, a tak musimy jeszcze 2-3 lata poczekać...
  W Hiszpanii liczba ludności wynosi ok 47 mln więc nie wiem jak liczysz że wychodzi Ci 4 mln więcej niż w Polsce... Ale cóż to kolejny przykład tego że zwolennicy lotniska w Swidniku z liczeniem mają problemy, bo z ekonomicznego punktu widzenia ten "port lotniczy" nie wyjdzie na zero nigdy, ale co tam mieszkańcy województwa lubelskiego niech do niego dopłacają w końcu jest to województwo bogate, zasobne dla którego to żaden problem... tylko dlaczego w takim razie żebrzemy po janosikowe??? W Polsce maksymalnie jest miejsce dla max 10 lotnisk i czy się to komuś podoba czy nie świdnickie nigdy nie będzie rentowne... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chmury nad lublinem były wyżej niż 1000m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak nierentowne będzie zawsze lotnisko w Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, ale lotnisk nie buduje się tylko dla rentowności - w Polsce powinno jeszcze powstać lotnisko w Białymstoku. Problem LUBLINA jest taki że lotnisko powinno powstać 4-5 lat temu i byłaby dużo lepsza sytuacja....spokojnie w Polsce jest miejsce na 13-14 lotnisk może więcej już nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może przenieść loty z mojRzeszowa i go zamknąć - jak za mało kontrolerów ;) wówczas mogliby u nas siedzieć całą dobę - po co w tzw. mojrzeszowie lotnisko dojadą do Krakowa albo Lublina ;))) Jasionkę zostawić tylko na wypadek wojny ;))) mojrzeszowioki w sumie lotniska nie potrzebują - chyba najwyższe dopłaty w przeliczeniu na pasażera obok Zielonej Góry w Polsce  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech pan z PAŻP-u wyjaśni w takim razie dlaczego lotnisko w Zielonej Górze które ma 6 operacji tygodniowo ma obsługę wieży od 6:00-22:00 Przez 7 dni w tygodniu"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć, zaorać i kartofle posadzić. Po co wam lubeloki lotnisko, kiedy z niego nie ma komu latać. Ten 1- 2 loty dziennie to i tak jest za dużo. Wystarczy jeden na tydzień - na zmywak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może przenieść loty z mojRzeszowa i zamknąć starą Jasionkę - jak za mało kontrolerów ;) wówczas mogliby u nas siedzieć całą dobę w Świdniku - po co w tzw. mojrzeszowie lotnisko dojadą do Krakowa albo Lublina ;))) Jasionkę zostawić tylko na wypadek wojny ;))) mojrzeszowioki w sumie lotniska nie potrzebują - chyba najwyższe dopłaty w przeliczeniu na pasażera obok Zielonej Góry w Polsce  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech pan z PAŻP-u wyjaśni w takim razie dlaczego lotnisko w Zielonej Górze które ma 6 operacji tygodniowo ma obsługę wieży od 6:00-22:00 Przez 7 dni w tygodniu"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak nierentowne będzie zawsze lotnisko w Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, a może nawet w Łodzi ale lotnisk nie buduje się tylko dla rentowności - w Polsce powinno jeszcze powstać lotnisko w Białymstoku. Problem LUBLINA jest taki że lotnisko powinno powstać 4-5 lat temu i byłaby dużo lepsza sytuacja....spokojnie w Polsce jest miejsce na 13-14 lotnisk może więcej już nie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska cała mało kontrolerów bo mało lotów, mało lotów bo mało kontrolerów ja nie wiem gdzie ja jestem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska cała mało kontrolerów bo mało lotów, mało lotów bo mało kontrolerów ja nie wiem gdzie ja jestem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie obecnego funkcjonowania bez lotniska LUZ co miesiąc mogę dzięki  niemu widzieć się z moim dzieckiem. Gdy widzę komentarze krytykujące lotnisko to zadaje sobie pytanie po co ludzie którzy z niego nie korzystają wypowiadają się bezsensownie. To tak jakby ktoś wypowiadał się na temat zasadności budowy autostrady np. A1 podczas gdy nigdy  z niej nie korzysta. No takiej osobie ona jest kompletnie nie potrzebna. Dla mnie i osób które z lotniska korzystają powiem tylko tyle TO LOTNISKO JEST NAM POTRZEBNE I DZIĘKUJE BOGU ZE ONO TU FUNKCJONUJE guzik mnie obchodzą marudzenia innych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis znow nie wyladowal! Zadupie bedzie zadupiem i nic sie nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://dolarek.ulinks.net   Zadbaj sam o siebie i zgarnij prawdziwe pieniądze$  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer ? Z zadupia !!!! Hihihihi ? A jaki mądry ciołek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...