Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Mniej pasażerów niż przewidywano

Utworzony przez pizdoliz, 26 czerwca 2013 r. o 06:30 Powrót do artykułu
Mieszkam w usa. Jak mam się dostać do Świdnika skoro lata tylko Ryan air i wizz. A gdzie SAS,Lufthansa,virgin itd. Może przylece z rodzina do pizdochlewic w Anglii czy Irlandii i 2 dni będę koczowac aż znajdę lot do Świdnika,gdzie i tak w Warszawie wylądujemy i w plecy będę 5 tyś $. Wole Warszawę. Więcej połączeń please.Na poczatek niech wyjdzie na zero a nie miliony dla lotniska. Przyciagnijcie podróżnych.Jak nie to 2 lata i koniec lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wy chcecie miec podróznych jak wy prawie nigdzie nie latacie ,  Z Brukselii centrum europy do Warszawy musze leciec bo niestety port Lublin obsługuje tylko 3 , czyli prawie nigdzie nie lata sie z Lublina . Dla wiekszosci mieszkanców Lubelskiego ten port jest zbędny , tyle odemnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę zapłacić za taxe do/z Wawy na Okęcie i mieć pewność, że dolecę/przylecę na czas i we właściwe miejsce, niż bujać się na lotnisko do Świdnika i nie mieć pewności, że lot się odbędzie, albo będę rył parę godzin autobusem na jakieś inne lotnisko nie wiadomo gdzie. Czasami kasa się nie liczy, jak się ma ważne biznesowe spotkanie, Lotnisko pod Lublinem nie potrafi tej pewności zagwarantować. Potem władze się dziwią, że nie ma zysku, bo większość ludzi co prowadzi biznes omija ten port szerokim łukiem. Podejrzewam, że nie tylko ludzie biznesu, ale też ludzie na urlopie omijają, bo co to za przyjemność zmarnować kasę czekając na lot, jak się ma wykupiony gdzieś tydzień, a zegarek tyka. Żenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latam przynajmniej raz w miesiącu do europejskich krajów i co z tego, że mam lotnisko pod nosem, skoro muszę zapier* w korkach 3h do Warszawy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy gdy cyfry potrzebne były do umotywowania zmiany lokalizacji z Niedźwiady na Świdnik rosły jak na drożdżach. Przecięż nikogo za to nie rozliczą. Lublinianie nie powinni narzekać, chcieli poczuć się po europejsku to się poczuli. Teraz nadszedł czas na zapłatę rachunków. Zamiast nowych dróg i obwodnic w Lublinie jest lotnisko, z którego nigdzie nie da się dolecieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedziały się buraki z lubelszczyzny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie do tych co trzymają władzę.Czemu pociągi przejeżdzające przez Motycz wożą tylko powietrze i personel.Ile to kosztuje podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czym innym są plany i prognozy ruchu, a czym innym to, jak mieszkańcy naszego regionu faktycznie latają – mówi Piotr Jankowski, rzecznik portu"   ... niesamowite, jak on do tego doszedł ? :D Rzeczywistość, czyli bieda w narodzie nie zachęca do latania, to wie nawet dziecko."Na jaki ruch może więc liczyć port w Świdniku ? Lubelski magistrat nieoficjalnie stawia na 250 tys. podróżnych. Branżowy portal rynekinfrastruktury.pl pisze o 200 tys., ale przypomina też, że "unijni eksperci” prognozują tylko 140 tys. odpraw"   ... po ponownym otwarciu Modlina (za chwilę) oraz nowego międzynarodowego lotniska w Radomiu (w tym roku) liczba pasażerów z Airport Lublin spadnie jeszcze bardziej. ------------------------- Z 13 lotnisk cywilnych w Polsce na jako takim plusie ekonomicznym jest tylko 6, a 7 przynosi straty. Niedługo będzie jeszcze gorzej. Wzrasta konkurencja (za chwile otwierają nowe lotnisko w Gdyni), a naród nie ma kasy na latanie ... szczególnie Lubelszczyzna (najbiedniejszy region UE). ------------------------ Airport Lublin to lotnisko głównie dla tyrających za granicą i ich rodzin (bo oni MUSZĄ latać), a nie dla wczasowiczów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko ma za mało połączeń. Chcę polecieć do Edynburga i nie mam czym. Z przesiądką wychodzi 2 razy drożej. Taniej opłaca się pojechać do Rzeszowa i z tamtąd polecieć do Szkocji. Prezes deklarował kolejne połączenia, minęło pół roku i nic w temacie się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów z lotniskiem w Jasionce jest przyjaźniejszy dla podróżnych. Połączeń znacznie więcej i parking bezpłatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczcie moze jeszcze loty to będzie więcej pasażerów hehe.Gdzie mozna z Lublina leciec-do Londynu?bo pewnie wszyscy latają tylko tam.Jak chcę gdzieś lecieć to tak czy inaczej muszę jechac do Warszawy albo Rzeszowa bo stąd to tylko do Aglii w sumie można....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w usa. Jak mam się dostać do Świdnika skoro lata tylko Ryan air i wizz. A gdzie SAS,Lufthansa,virgin itd. Może przylece z rodzina do pizdochlewic w Anglii czy Irlandii i 2 dni będę koczowac aż znajdę lot do Świdnika,gdzie i tak w Warszawie wylądujemy i w plecy będę 5 tyś $. Wole Warszawę. Więcej połączeń please.Na poczatek niech wyjdzie na zero a nie miliony dla lotniska. Przyciagnijcie podróżnych.Jak nie to 2 lata i koniec lotniska.
ale napisz to do SAS,Lufthansy,virgin itd  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam frekwencja w szynobusie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie narzekactwo. Port działa niecałe 6 miesięcy a już czytam że nigdzie nie latamy, że jak się otworzy Radom i Modlin to jeszcze ilość pasażerów spadnie, że ktoś musi jechać do Warszawy by do Brukseli polecieć... Więc proponuję się zapoznać z zapełnieniem samolotów wylatujących z Lublina oraz ile połączeń miały inne lotniska na początku swej działalnosci w tym tak wychwalany na tym forum ( tylko nie wiem dlaczego) Rzeszów Mniej niż Lublin? No proszę, a myślałem że z Rzeszowa zawsze takie dzikie tłumy latały... Argumentów w stylu tych z Radomiem i Modlinem nawet nie będę komentował, lecz mam wrażenie że niektórzy piszą na tym forum, bo nie mają nic innego w życiu do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony i to nie jest nasze ostatnie słowo”.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w usa. Jak mam się dostać do Świdnika skoro lata tylko Ryan air i wizz. A gdzie SAS,Lufthansa,virgin itd. Może przylece z rodzina do pizdochlewic w Anglii czy Irlandii i 2 dni będę koczowac aż znajdę lot do Świdnika,gdzie i tak w Warszawie wylądujemy i w plecy będę 5 tyś $. Wole Warszawę. Więcej połączeń please.Na poczatek niech wyjdzie na zero a nie miliony dla lotniska. Przyciagnijcie podróżnych.Jak nie to 2 lata i koniec lotniska.
siedz w swoim pizdochlewie w czikago, dalej zbieraj azbest z dachów bo nam tu na Lubelszczyźnie bez ciebie jest AMAZING !!! deb*** z pcimia ma internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin żeby stać się rentowny powinien mieć połączenia ze stolicami Europy. Nie twierdzę że od razu, ale systematycznie powinni zwiększać siatkę połączeń, na początek może Rzym, Paryż, Edynburgh, Berlin, Madryt, Zurych, Bruksela. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów z lotniskiem w Jasionce jest przyjaźniejszy dla podróżnych. Połączeń znacznie więcej i parking bezpłatny.
Niby od kiedy w Rzeszowie parking jest bezpłatny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak takie typowe narzekactwo . Brukseli się zachciewa, jest samolot do Oslo to wsiadać i lecieć. Trzeba być europejsko nowoczesnym, a nawet innowacyjnym. Niech świeci nam gwiazda czerwona Róży Thun Gräfin von Thun und Hohenstein i pana naszego premiera Tuska.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dopiero początek. Cały Świat już wkrótce zobaczy nasz stadion.  Narzekacze mówią , że frekwencja będzie jak na lotnisku. Może i tak. Ale na szczęśscie aparat partyjny z pewnością dopisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...